Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co lubicie jeść?

Co lubicie jeść? :) Ale tak najbardziej...!

Polecane posty

Gość ja uwielbiam zupyyyyy
pomidorową rosół jarzynową pieczarkową grochówkę krupnik barszcz ukraiński Poza tym uwielbiam bigos gulasz z kaszą gryczana i ogórkiem kiszonym krokiety z mięsem paszteciki z mięsem placki ziemniaczane kluski slaskie z roladą lub bitkami w sosie i do tego modro kapusta mniam ;) frytki z kfc pizze własnej roboty gołąbki w sosie pomidorowym wszelkiego rodzaju zapiekanki duszonki i potrawy z grilla Sałatki: gyros z tuńćzykiem grecką makaronową z kurczakiem i wiele wiele innych Słodyczy nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lencia,,,
ja lubie makarony,pierogi, knedle czeskie,parówki w sosie z pieczarkami groszkiem itd, pikantne kubełki z KFC(niestety dieta mi na nie nie pozwala), camembert smażony w panierce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhygjhfhgjyh
sushi pierogi ruskie pizza pstrag owoce morza wszelakie zapiekanka na krakowskim kazimierzu tatar chleb ze smalcem i ogorasem de volie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhygjhfhgjyh
tez lubie knedle czeskie poza tym jeszcze kopytka, wszelkiego rodzaju zupy (rosol, pomidorowa, barszcz, cebulowa itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikufiku
ja uwielbiam pyry z gzikiem, sałatke jarzynowa i jajka w majonezie mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychuu
Steki BOS :) Zgrilowane smakuję wybornie, do tego jakaś sałatka, sos i można ucztować do rana :) Z utęsknieniem czekam na piątek i na grilla ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój nr 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naleśniki z serem i dżemem truskawkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba najbardziej - pizzę z mojej ukochanej pizzerii, nic się z nią nie równa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.....hhh
ale dostałam apetyt! ja uwielbiam!!!: -zupe jarzynową -szagówki -spaghetii frutti di mare(wszystko z owocami morza) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.....hhh
o tak jeszcze gzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkadwa
uwielbiam: przede wszystkim - kluski sląskie z sosem lub z masłem i boczkiem:) kocham to!! poza tym bardzo lubie: - kopytka na słodko z cukrem i masłem, - smażone ziemniaczki z kefirem, - spaghetti ze szpinakiem, - gołąbki gotowane w prawdziwym rosole z sosem pomidorowym, - fasolke po bretońsku, - bigos, - sałatka jarzynowa, - wszelkie ciasta domowe, - banany, - czekoladę. Dzis na obiad mam bigosik z kluskami slaskimi - Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię jeść
Placki ziemniaczane,kopytka,ziemniaki ogólnie,zupy.pyzy,pierogi(ale nie z owocami),a z ciast uwielbiam sernik,makowiec i pleśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteria,z tylko sobie
znanych powodów postanowiła usunąć mój wpis.Dlatego piszę na nowo.Lubię placki ziemniaczane,pyzy,wszystkie dania ziemniaczane,bigos,schabowy,z ciast lubię sernik,makowiec a z warzyw uwielbiam fasole.Mam pytanie odnośnie tego tematu:co to jest gzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
chyba ziemniaki :D ale tylko w stanie naturalnym, nie przerabiane na zadne kluski lub placki - moga byc pieczone, z wody, tluczone z roznymi dodatkami smakowymi (ser, galka, szczypior, tymianek, czosnek, maselko, jogurt itd.) moga byc wymieszane z duszona kapusta, jak najbardziej :) moja usatnia ulubionosc: rukola z avocado skropione octem balsamicznym, a do tego ryz basmati lub jasminowy i jakies delikatne miesko np. krewetki, fladra, kurzy biuscik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteria,z tylko sobie
Zapomniałam dodać,że z ciast uwielbiam też pleśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka:)
GZIK po poznańsku- to takie danie z którego składają się: - ziemniaki gotowane w mundurkach - ser (do niego dodana zakwaszana smietana i przyprawy typu sol pieprz) - olej najlepiej lniany - cebulka lub szczypiorek posiekany ziemniaki jak to ziemniaki podaje sie normalnie do tego ser wczesniej przygotowany i do tego olej(zastępuje rodzaj sosu- mozna to tak ująć:)) posypane po wierzchu cebulka/szczypiorkiem pyszności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
poznanianka - uwielbiam to :D z tym, ze nie jadlam poznanskiego oryginalu, tylko sobie sama wymyslilam ze mlode ziemniaczki nieobrane, na to maslo, serek wiejski i szczypior. nie ma nic lepszego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
oo pyry z gzikiem :) tez lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgh
myślałam że tylko ja lubię placki ziemniaczane :) 1. placki ziemniaczane (tylko takie chrupiące) 2. makarony wszelkiej maści ale najbardziej z zielonym pesto i parmezanem 3. krokiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstfy ponczek
kilka moich ulubionych rzeczy do jedzenia - młode ziemniaczki (koniecznie te bardzo małe) - fasolka szparagowa z bułką tartą - pieczone ziemniaki z przyprawami - pizza - zapiekanki makaronowe - spaghetti bolońskie -sakiewki z ciasta francuskiego -croissanty maślane -popcorn - szaszłyki z grilla - wafel granatowy grześki - truskawki - chilli con carne z tortillą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
A ja kocham kaczkę pieczoną z jabłkami, gotowanymi i utłuczonymi ziemniakami i np surówką z selera (albo żadną), albo zamiast kaczki - pieczony indyk bądź kurczak, i jak indyk, to z żurawiną. Niestety niektóre smaki przepadły wraz z ludźmi którzy potrafili je stworzyć. Zupy mojej babci... Chciałabym kiedyś zjeść ponownie taką fasolową, grzybową lub barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
Och, pleśniak! Ooo tak, to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wAnDawewlim
Placki ziemniaczane Kasze wszystkie z gulaszem i buraczkami Pierogi kluski slaskie. Leniwe. Ziemniaczane Wszystkie zupy Kurak pieczony Kabanosy Ser cheddar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
O,tak sobie czytam co piszecie... Na przykład ta mizeria z ziemniakami - rewelacja. Też uwielbiam. Do tego mięso, ale nawet tylko jako mało istotny dodatek bo same ziemniaki i mizeria to pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---
ja uwielbiam: bigos, fasolka po bretonsku z kielbaska, zupa szczawiaiowa z jajkiem, pizza domowej roboty, zupa z mlodych buraczkow, typu barszcz ukrainski, pierogi ruskie pierogi z kapusta i grzybami spagetii po bolonsku, sushi maki z lososiem i avokado, zapiekanki z szynka i pieczarkami pstrag pieczony z cytyną mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstfy ponczek
ogólnie dziwi mnie, że tak wiele z was lubi rzeczy których ja za żadne skarby świata nie tknę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
uwielbiam jaja :D np. ze szparagami alobo pieczarkami i serem. czesto jem je na sniadanie i juz nic wiecej nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Maria M.(
Przy okazji upodobań kulinarnych,czy ktoś z was nie lubi smażonej cebuli?Mam wrażenie,że tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
pieczona kaczka (w czesciach) z konfitura z wisni a do tego przypieczone z kaczym smalcem ziemniaczki :) albo upieczony filet z lososia z czonskiem i koperkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to ....
smzonych rzeczy za bardzo nie lubie, ale najbardziej to nie lubie smazonej bulki tarte :P cebule lubie bardziej duszona, bo taka smazona w ogole strasznie smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×