Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasibrzuchhhhh

--Schudłam- brzuch pozostał---- co dalej??

Polecane posty

Gość gość
diete to moze dobry dietetyk ci ułozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłas u lekarza z tym brzuchem moze poprostu masz przepukline kresy białej?? tez mam problem z brzuchem ... jestem po 2 cieciu cesarskim 2 mialam 6.5mc temu a dalej wygladam jakbym byla w ciazy od 30 wrzesnia sie odchudzam zeszlo ze mnie juz 5kg brzuch sie troche zmniejszym ... ja mam wlasnie taka przepukline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze warto tutaj zadbac o nasze jelita błonnikiem witalnym Aliness Wiec to jest taka podstawa jesli chodzi o odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem też za blonnikiem naturalnym. Wiem po sobie i zresztą widze ze efekty dje rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy czesto zaglądacie na rózne blogi, stroni związane z odchudzaniem i zdrowiem ? Macie jakieś fajne linki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałyście zielonej kawy. Co o tym myślicie?Słyszałam,że ta z Alinessu jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, sama przed zbliżajacą sie wiosną zastanawiam sie czy nei zrobic sobie takiej kuracji. Ale licze na to ze ona mi pomoze chociazby w zgubieniu moich 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zerknąć tez na tego bloga http://wpogonizazdrowiem.pl/ Znajdziecie tutaj wszystko to co moze Was zainteresowac jesli chodzi chociazby o zdrowe odzywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia!!Można spróbować jeszcze diety 42 Vital!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×