Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isa_beel

Czy nadaję się na Top Model !

Polecane posty

Gość isa_beel

Wzrost: 177cm Biust: 87cm Talia: 64cm Biodra: 88cm Waga: 58kg Znak szczególny: diastema Chciała bym iść na casting do top model myślę że miała bym szanse. Tu są moje zdjęcia: http://www.maxmodels.pl/isa_beel.html .Chciała bym się dowiedzieć jak wygląda taki casting bo nie wiem czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie masz jakiejś nadzwyczajnej i modelowej urody i choć jesteś nawet ładna i zgrabna to program top model jest jednak dla dziewczyn o bardziej nietuzinkowej urodzie która przyciagałaby wzrok oraz taka modelka hipnotyzowałaby swoim wzrokiem patrząc w obiektyw...A Ty niestety nie nadawałabyś się moim zdaniem tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że masz charakterystyczną twarz i mogłabyś spróbować. Jednak nie wiem jak wygląda ogólnie twoje ciało, bo zauważyłam, że żadna z polskich "top modelek" nie ma tak jędrnego i smukłego ciała jak te, co chodzą po wybiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj! jak masz ochotę i czujesz, że się nadajesz - IDŹ i walcz. Nie ma co słuchać opinii innych, te opinie nie zawsze są szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że próbować można, masz podstawowe warunki do przystąpienia do programu i ogólniej, do bycia modelką. Ale czy osiągniesz wielki sukces... Tego nie wiem. Stylizacja wiele zdziała. Moim zdaniem jeśli pójdziesz na casting, wstydu nie będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa_beel
Najgorsze to żeby sobie nie zrobić obciachu :) A może ktoś wie co potrzebne jest na casting, jakie rzeczy ze sobą zabrać :) Kostium kąpielowy już mam, nie wiem czy zdjęcia potrzebne są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o obciach się nie martw jestes ładna a załoze się ze na tych castingach to 70% dziewczyn to jakies solary itp napewno strój kąpielowy buty na wysokim obcasie zdjęcia wez te najlepsze moze tez jakaś sukienkę elegancką i dokumenty przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa_beel
Każda dziewczyna gdy zostanie wystylizowana inaczej wygląda, ja nie mam takiego dużego doświadczenia trzeba się uczyć :). Myślę że Ania Piszczałka bardzo ładnie wychodziła na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na opis, to intelektualnie jesteś na poziomie Top model :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra=
po pierwsze pisze się- chciałabym, to tak dla ścisłości, przyda się w przyszłości :) po drugie to napiszę tak- skoro masz warunki i predyspozycje to próbuj. nic Ci nie zaszkodzi a może akurat się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa_beel
wogole to sądze że wygram ten program dlatego iż mam duużą wagine i nos to moje znaki szczególne daje też na prawo i lewo jak popadnie z byle kim i byle jak ruchne tego pedzia pieróga i możecie mi ccmoknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa_beel
Już widzę że komuś się nudzi że się bawi w podszywanie się za kogoś. Niestety niektórej głupoty nie da się zmierzyć żałosne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, dziewczyno, masz 16 lat i pewnie wyjebane na szkołę, co znaczy, że jesteś głupiutka, bo zawód modelki nie jest pewny i trzeba się jakoś zabezpieczyć. Modelki, te które osiągnęły sukcesy nie są głupie. Anja Rubik osiągnęła sukces, bo nie jest pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa_beel
Nie zamierzam rzucić szkoły ani nic w tym stylu. Mam zamiar zdać maturę i dostać się na studia farmaceutyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ucz się, bo matura z polskiego za 2 lata- obowiązkowa, a po pisowni widać, że masz gdzieś ten przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa_beel
bedę stała pod latarnia i narucham forsy tyle ze wam szczena opadnie i majty również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilooss
moim zdaniem nie masz szans...przychodzi tam mnostwo o wiele ladniejszych od ciebiem sory za szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfddfwer
przepraszam, ze ci powiem to szczerze-sama jestem modelka. mozesz isc do tego programu, ale na zrobienie kariery nie masz niestety szans. wygladasz ok, ale przecietnie.nie masz nic 'wybijajacego' i przyciagajacego. co oczywiscie nie zmienia faktu, ze jestes ladna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emmm... Bo jak tak oglądam teraz top model to dziewczyny pod sukienkami/strojami mają kostiumy kąpielowe. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******ta jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na modelkę się nie nadaje. Nie ta figura i fakt że nic charakterystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×