Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Czesc Basiu co u Ciebie ? Kacper , mozemy byc dumni z siebie , mielismi i nadal mamy wlasne wartosci , a edukacje w taki lub inny sposob tez zdobylismy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam buntownikiem szkolnym:) Dopiero szkoła średnia mi przypasowała, bo sama ją wybrałam, a w tym czasie był to ten rodzaj szkoły gdzie było trochę wolności... U mnie ok. oczekuje mojej przyjaciółki internetowej, ma jutro przed południem przyjechać:) A u Cię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to bedziesz miala mile spotkanie . Ja musze za chwile jeczac do sklepu , ale mi sie nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne to.. u nas sklepy właśnie zamykają. Muza i obraz w jednym:) piękne, dziękujemy Kacper za nastrój :) Ja też maluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za dowody pamięci o mnie:) Jutro z koleżanka lecę z Poznania do Bułgarii na tydzień do Hotelu Fenix.. Co myslicie o wypoczynku w Bułgarii? Jakie macie wrażenia,wspomnienia? Pamiętam tez o WAs....................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ananika Bardzo sie ciesze , ze jutro jedziesz do Blugarii . Ja dawno temu tylko przejezdzalam przez ten kraj , takze nic konkretnego Ci nie powiem z wlasnego doswiadczenia . Przed chwila przegladalam ocene turystow na Tripadvisor i jak to zwykle bywa opinie sa bardzo podzielone . Jest to resort 4-gwiazdkowy , polozony 100 m od morza , wiekszosc chwali czystosc pokoji , reczniki sa wymieniane codzienne , jest problem z rezerwacja lezakow na basenie , ale jak ktos woli plaze to problem ma z glowy . Niemal wszyscy narzekaja na wyzywienie w hotelowych restauracjach , polecaja jedzenie na zewnatrz . Ogladalam zdjecia tego hotelu i dosc fajnie wyglada . Wazne jest zebys wypoczela , nabrala sil , poznala ciekawych ludzi , a reszta kto sie przejmuje . Zycze CI milych wakacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioleczko kochana-dziekuję....... Mam nadzieję,że Twoje problemy nie przytłaczają Ci radości dnia codziennego...jak czytam,widzę że jesteś mądra i silna kobietą...mimo przeciwności-jestes twarda babka.... Trzymam kciuki....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Fiollka. Czesc Ananika Bardzo sie ciesze , ze jutro jedziesz do Blugarii . Ja dawno temu tylko przejezdzalam przez ten kraj , takze nic konkretnego Ci nie powiem z wlasnego doswiadczenia . Przed chwila przegladalam ocene turystow na Tripadvisor i jak to zwykle bywa opinie sa bardzo podzielone . Jest to resort 4-gwiazdkowy , polozony 100 m od morza , wiekszosc chwali czystosc pokoji , reczniki sa wymieniane codzienne , jest problem z rezerwacja lezakow na basenie , ale jak ktos woli plaze to problem ma z glowy . Niemal wszyscy narzekaja na wyzywienie w hotelowych restauracjach , polecaja jedzenie na zewnatrz . Ogladalam zdjecia tego hotelu i dosc fajnie wyglada . Wazne jest zebys wypoczela , nabrala sil , poznala ciekawych ludzi , a reszta kto sie przejmuje . Zycze CI milych wakacji ." Co do tych okolic-Morze Czarne jest tak jak w poprzednim roku mocno nagrzane:classic_cool:. A muzyczkę to taką wolę: http://www.youtube.com/watch?v=_e8Bi5XzySE :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika, to dobrego lotu i wypoczywaj:) Nie byłam w Bułgarii, więc nic Ci nie doradzę. Ale jak stwierdzisz, że warto było, to na pewno się wybiorę:) Także uściski i do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kacper i każdy kto tu się pojawi Brawo Ananika! Bierzesz się do życia aktywnie:) Ja mam nadzieję w najbliższym czasie zwiedzić stolicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Basia , Kacper Bylam wczoraj troche zajeta , musialam odebrac paszporty , czekalam na brazylijska vise . Ja 20 wrzesnia wyjezdzam do Argentyny , a nastepnie do Brazilii ode mnie jest to 17,5 h lotu , nie lubie takich dlugich lotow . Pod koniec grudnia lece z maja cala rodzina do Iberostar Grand Bavaro Punta Cana Dominican Republik . Wakacje dopiero przede mna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjku
A co tu wszyscy wymarli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSU Jabol Punk
Kurwa jego mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×