Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Witam , witam Ananika wrocilas , wazne ze odpoczelas . Mi osobiscie Blugaria tez sie nie podobala , no ale ja tylko przejezdzalam . Pochwal sie czy kogos poznalas ? Magielku co nowego u Ciebie slychac , co teraz porabiasz ? Zosiu zawitalas do nas po przerwie , jak samopoczucie ? Kacper cos sie slabo starasz , dziewczyny nie beda Ci sie narzucac . Jak Twoj urlop - miales sie wybrac nad morze ? Basiu , czemu nas opuscilas ? Wystarczy tych pytan , u mnie jest teraz piekna sloneczna pogoda , za chwile wybieram sie na spacer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacperduch, no co Ty, czemu idziesz? Może zajęte są, Ciebie też nie było i rozumiałyśmy to. Bez Ciebie ten topic to nie to samo, zostań:)please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku masz urlop teraz ? Ja w Hiszpani nigdy nie bylam , planujesz jakies wakacje tam ? Kacper przestan miec muchy w nosie , wszystko wymaga czasu i podchodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie bez zmian. Nadal sama , przyjęłam do wiadomości, że tak juz moze pozostać. Takie życie. Właśnie kończę urlop i od poniedziałku wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Fioleczko, przerwę urlopową 1,5 miesiąca. Hiszpania-Andaluzja to moje miejsce na ziemi urlopowe. W ub. roku byłam latem, w tym już nie, ale muszę tam ponownie zawitać. Pięęęknie i czysto. Co u Ciebie, Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu zaakceptowalas samotnosc , nie wierze ? Magielku co sie dzieje , dlaczego Kacper sie obraza ? Widze , ze lubisz podrozowac , ja tez sprawia mi to duzo radochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu Kacper się obraził. Może ma słabszy dzień i mam nadzieję, że mu minie i pojawi się. Lubię podróżować, oj bardzo. Korzystam z tego,że prowadzę projekty międzynarodowe i sporo "służbowo" wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku wydaje mi sie , nie tak , juz wiem dlaczego Kacper sie zmyl , obydwie wiemy , ale to nie miejsce zeby o tym pisac . To masz fajna prace , zwiedzisz sporo swiata . Ja tez bardzo duzo podrozuje , rodzaj pracy ktory wykonuje moj maz sprawia , ze 3 miesiace w roku spedzam na wyjezdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kacper powrociles , daj troche na luz , wszystko samo sie ulozy i nic na sile , bo to daje przeciwne skutki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioleczko, no zawsze podróże kształcą. Od latania to się już uzależniłam:-DJak siedzę już w samolocie, to jakbym nowe życie dostała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×