Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Dzieki Maielku , rowniez mocno Cie scikam . Moj laptop nadal szwankuje , wiec pisze jezeli mi sie udaje . Z tym spotkaniem to mialo byc u Ananiki , ale nie doszlo do nieo , moze w przyszlosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułgaria...Słoneczny Brzeg...Było słonecznie....jedzenie bardzo dobrem,hotel tez polecam...Jednak niczym wyjatkowym Bułgaria mnie nie urzekła...Wciąż wspominałam Egipt,i bez porównania...jesli ktoś chce miec pewną,słoneczną pogodę,plażę i wodę-to tak,Bułgaria,ale poza tym nic szczególnego...jak wróciłam do Polski-to pierwszy raz byłam pod wrażeniem i pierwsza myśl: jak w Polsce jest pięknie!:) Duzo zieleni,piekna trwa,piekne domy,ulice,tu jest pięknie.....:) Ale hotel polecam jesli ktoś chce wybrac sie do Bułgarii:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananika chciała,teraz nie chce,basia chciała a już ma,magielek sama nie wie-czego chce dziewczyny jest mnóstwo dla Was,tylko chciejcie nas buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Ananika fajnie ,że pojechałaś na wycieczkę :) U mnie niebo ciemne, pewnie znowu będzie padać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×