Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość Max Zander veI Klaun
Przepraszam za tą nieścisłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze miłego i widze słonecznego dnia-wszystkim sympatykom,przyjaciołom mojego topiku.....;) Dziękuje że tu jesteście......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy Jak Wam minal weekend ? Magielku skonczylas juz remont , odpoczelas troche ? Ananika nie wpadaj w depreche , przestaw swoja psychike na pozytywne myslenie i nie uzalezniaj tego od faceta , bierz wszystko z poprawka , duzo przeszlas i wyciagnij z tego pozytywne wnioski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jestem bardzo zajeta . Moj maz wyjezdza dzisiaj na delegacje , wiec bede miala wiecej czasu . Magielku jak minal Ci wyjazd ze znajomymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacz przedobrzył z szminką:P. "5 [zgłoś do usunięcia] Fiollka. Witam moi drodzy Jak Wam minal weekend ? Magielku skonczylas juz remont , odpoczelas troche ? Ananika nie wpadaj w depreche , przestaw swoja psychike na pozytywne myslenie i nie uzalezniaj tego od faceta , bierz wszystko z poprawka , duzo przeszlas i wyciagnij z tego pozytywne wnioski ." Ja preferuję negatywne myslenie-bo wielu co pozytywnie myślało marnie skończyło:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Ha , ha , ha - dobre to bylo , ale ja i tak bede namawiala Ananike zeby pozytywnie patrzyla w przyszlosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku jak ja Ci zazdroszcze , tych wypadow do polskiego lasu z grupa znajomych , ogniska i tego pichcenia . Ja nie zapomne studenckich wypadow w Beskidy - Rogacz itp. , ja studiowalam w Katowicach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myslimy o Jamaice , jestesmy tam 3 razy w roku , paru naszych robotnikow jest z tego kraju . Bardzo odpowiada nam tam klimat i przede wszystkim ludzie sa cudowni , sympatyczni . Jak Ci wczesniej wspomnialam ja nigdy nie bylam w Hiszpanii , ale duzo slyszalam o tym kraju , poniewaz sporo Hiszpanow zima odpoczywa na Karaibach -przewaznie Kuba , Meksyk i oni sa bardzo dumni ze swojego kraju , duzo o nim opowiadaja . Natomiast na Jamaice jest sporo Niemcow , Anglikow i oczywiscie Amerykanow i Kanadyjczykow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku ja w lecie jestem bardzo zjeta , moge podrozowac dopiero od listopada do marca i nie wiem czy pogoda w Andaluzji w tym terminie bedzie sprzyjala . Jest to jednak Europa i chyba latem jest tam najlepiej sie wybrac , a w moim przypadku to odpada , a moze niekoniecznie musi byc lato ? Ja uwielbiam podrozowac i Ty chyba tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Fiollka. Max Ha , ha , ha - dobre to bylo , ale ja i tak bede namawiala Ananike zeby pozytywnie patrzyla w przyszlosc ." Ja nie radze sluchać takich rad:P.Przecież to Donal Tusk kazał patrzeć z optymizmem w przyszłość:P.Mam nadzieję że wreszcie mu ktoś wypali gały i wtedy pokaże jak patrzeć w przyszłość nawet chociaż bez optymizmu:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku musialam wyjsc , odnosnie Andaluzji z checia sie tam wybiore jezeli temperatura w lutym jest ok. 20 C to mi w zupelnosci wystarczy . Max ja sie polityka nie interesuje , a wszystkich ktorzy biora w niej czynny udzial uwazam za klaunow i dobrych klamcow i ich zdanie jest mi obojetne , Ci ludzie nie sa dla mnie autorytetami . Wiesz pesymizm i brak wiary w lepsze jutro mi nie odpowiada , ja mam marzenia , ktore pragne zrealizowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek.... Fioleczko, padłam już wczoraj w poduchę. dziś tyle do zrobienia.. stomatolog-piaskowanie ząbków, zakupy, lodówka pusta:o "coś" mi wyjadło chyba:-D praaasowanie i pranie:o Do wieczorka i miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku nie tak latwo z tym rozwodem ha,ha,ha ... Jak to w zyciu bywa latwiej sie wpieprzyc w klopoty niz z nich wyjsc . Ananika doluje i o nas zapomina , a Kacper nie wiadomo gdzie sie podzial , moze zastrajkowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×