Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Z mojej strony nie, a myślę, że i Ananiczka też wpadać będzie, aby coś doradzić. Ale, ale... Czy ktoś u Was jest na oku??? Ja nie jestem egoistką i też myślę o Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zobaczyc ta pogorie ponoc ladnie,ale sam sie zgubie pewnie tam no nic trzeba uciekac pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7laila
No dzień dobry. O czym chcesz pogadać, bo mam chwilę czasu zanim mój stary obudzi się i wstanie z wyra. Wtedy powalę go ponownie, przygniotę i będzie seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedzial,ze chce gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7laila
O już zazdrosna cizia wstała i się zbulwersowała :D I tak będzie dziś seks rano i wieczorem, więc łyknij coś mocnego na uspokojenie i cierpliwie poczekaj do jutra na swoją kolejkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza mi tu bo zadzwonie po autorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet wiatr tu nie zaszumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam tu 100lat ;) A to za sprawą tragicznego braku wolnego czasu.Teraz najbardziej gorący czas jest w szkole; konferencje,ocenianie,zebrania z rodzicami,itp,itp. Gdyż od 18 ferie zimowe ! :) I trzeba I półrocze podsumować i zamknąć .Więc wracam późno do domu,nie wiem jak sie nazywam i dalej pracuje w domu,bo musze przeliczyć,wyliczyć,podsumować,itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam nasz Magielek?!!! :) Ciasto smakowało ?;) Bielizna spełniła swa rolę?;) Ogólnie-szczęście kwitnie i rozwija się?! ;) Nie mów Magielku-że leżysz do tej pory na łóżku rozmarzona i zapominasz tutaj o nas ! ;) czekam na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dla forumowiczów,i sympatyków topiku-którzy czytaja a nie piszą;) I tych moich przyjaciół,ktorzy od czasu do czasu tutaj piszą;) p.s. takie szybkie pozdrowionka już z pracy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ananika-nie chce mi się logować-ale jezdem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja spiderman nie chce mi sie logowac i mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z ta pogoria facet zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było że nie pamiętam-pamiętam i ku pamieci się wpisuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani!:) Dopiero teraz się zjawiam, tyle myśli;) i pracy... Jestem na razie-odpukać szczęśliwa. :) Byłam u Niego, kominek, rozmowy, ciasto smakowało, no i czułości też;) Szanuję się, więc na razie... Jestem pełna podziwu dla Jego zaradnośc***pracowitości. I mam też obawy, żeby jakaś inna się nie zakręciła. Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielek-to tylko trzymam teraz mocno kciuki :) Nie mów że zazdrosna i nie myśl o innych,to Tyjesteś najpiekniejsza i masz swą wielką wartość :) zmień sposóbb myślenia na inny: nie jestes w niczym gorsza,lub niegodna jego osoby ;) To niech on dba i czaruje naszego magielka,bo w przeciwnym razie nie się boi-że Cię straci ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku piszesz,że szanujesz się i jeszcze nie teges...;) Toś Ty taka świętość jak ja ;) A to obecnie przez wielu nie jest postrzegane jako wartość.....Mi jednak z tym dobrze,i Tobie widze też-a to najważniejsze aby żyć w zgodzie ze sobą :) Oj Kochana..... taka jestes zaradna kobietka z tego wynika,ciacho,miłe spotkanie,nie ulegasz chwili ale dajesz sobie czas....pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananiczka kochana- budujące są słowa od Ciebie, dzięki. Staramy się, zalezy nam na sobie. Tyloo w czasach sprytu kobiet boję się trochę. Są takie spryciary, a pracuje on z kobietami. No ale...;) Co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magielku powiedz sobie tak: że nie jesteś w stanie całe życie chronić swego faceta...Jesli to będzie rpoblem z jego strony,ewentualna słabośc-lepiej abyś wcześniej wiedziała z kim masz do czynienia... Ale pięknie już piszesz,taki widze wyższy stopień Waszego zaangażowania:"staramy się o siebie","zależy nam"-czyli masz to poczucie bezpieczeństwa przy nim,masz już konkretne dowody że jesteś dla niego ważna-pięknie :) oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×