Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Gość gość
dupa nie topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ! :) Jak fajnie że jesteście ! :) Mamy "dupa i mamy "kupa" -ktoś tak tutaj pisał ;) Czyli jaki wniosek? Moi kochani : w kupie siła! ;) Czyli,nie zniechęcajcie się-że raz ktos jest,a raz nie ma.Wynika z tego,że nie jesteśmy uzależnieni od netu (nie siedzimy tu dniami i nocami) -tylko wpadamy spontanicznie ;) Ale najważniejsze ,że pamiętamy o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chwilę teraz na klikanie,to kliku kliku .Ale jeśli nikt nie odpisze-wcale się nie obraże ;) Może uda nam się jeszcze o tym samym czasie tutaj spotkać :) Ja sylwka jak już wiecie-nuda w domu,ewentualnie pójdę gdzies na górkę zobaczyć petardy ;) lub jakies impry,zespoły są na dworze -to sobie popatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak starsza pani koło 70 ;) ha ha ha :) I pomyślec kobieta,która jest duszą imprez,lwicą parkietową -tak obniżyła loty ;) no cóż,życie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy-tom sobie dzisiaj sama ze soba tutaj pogadała ;) Kacperku dziękuję za życzenia. Ja również Tobie i wszystkim moim przyjaciołom z tego topiku życzę szczęśliwego Nowego Roku 2014,spełnienia wszelkich marzeń,zdrowia,oraz prawdziwych przyjaciół-takich jak my jesteśmy na tym topiku! :) I więcej czasu w 2014-aby tutaj sie spotykać na naszych pogaduszkach :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku 2014 :) Magielku jak impreza? ;) Kacper cos nas zaniedbujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Cie zaniedbujemy? Dlaczego żałujesz że odświeźyłes ten topik? Co takiego złego Ci zrobiłam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper Ty masz jakiegoś doła chyba....Podczytałam inne topiki na których chciałbys w końcu poznać swą wymarzona kobietę,i to chyba główny powód Twej frustracji,że jej nie ma i nie ma:(..... Chyba że inny powód??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiem,nie chcesz tutaj pisać o Twych prywatnych sprawach.Wiesz,zastanawiam się co takiego wtedy było-że tak często tutaj spotykalismy sie i prowadzilismy długie dyskusje....Można powiedzieć było mineło,ale co wtedy takiego było a teraz tego nie ma?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×