Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

hm,nie wierzę że tutaj ktos z nas sie zmienił.Byc może wtedy była ciekawa moja wyprawa na kolonie i zdawanie relacji jak jest,lub inny zryw który każdego motywował do bycia często razem...Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u Ciebie Kacper zmieniło się od tamtego czasu?Co było a nie ma? Ja mam mały sukces,bo jako leń ruchowy-podczas wakacji aż do października zaczełam kilka razy w tygodniu biegać z moja sąsiadką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz priv privem,ale wtedy tutaj zanikniemy,a ja wciąz mam nadzieję że inni wczesniej czy później do nas dołączą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper-nie znikaj z mafią ! :) walcz z deprechą,ja tez walczę,nawet nie wiesz chyba ile bólu może sprawiać wstanie,ubranie i jakies poruuszanie sie po domu...wydawałoby się zwykłe rzeczy,ale sa dni kiedy taki wysiłek sprawia ból,aby to zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty,ja nie lubie sportu i ruchu ;) jakis cud że zgadałam się z sąsiadką i się wzajemnie motywowałyśmy aby biegać... lenistwo męczyło okropne,ale fajnie jesli jeden na drugego liczy,i wtedy trzeba się zebrac.Inni dalej biegają,a ja mam już wykrętkę-że za zimno i juz ;) znowu leń ze mnie wychodzi ;) Ale po tych biegach czułam się doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam kacper marudzisz:) autorka nie autorka,nie ma żadnego znaczenia.każdy jest wazny,a Ty to juz na wagę złota-jedyny nasz męszczyzna ;) ha ha -no dobra : mężczyzna :) liczymy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę nasze klikanie,bo zaraz zwariuję w domu tyle czasu... I wychodze na spacer,czy gdziekolwiek.A Ty gdzie jesteś? daleko masz do mnie na spacer???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile czasu do Dąbrowy Górniczej by Ci zajęło? Bo jak nie dziś,to na zaś kawa nasza będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady,kiepski ze mnie kierowca,rok temu mialam powazny wypadek i juz w ogóle sie teraz boje gdzekolwiek dalej jechać,ok.to ja jade na spacer na Pogorię;) miłego dnia kapcer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na Pogorii .woda zamarznieta .mnóstwo...mew ;) chodzą sobie po lodzie .pięknie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananika to ją
w biegu pisze i nie panika ale miało być Ananika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pije kawe i jem placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes jako gosc a nie panika oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam w biegu z komórki w samochodzie i najpierw wyszła panika a nie ananika ;) na szczescie wszystko dobrze sie skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacper teraz nie mogę. a gdzie Ty to trunki procentowe dzisiaj piłes? :) ja jestem czysta jak łza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w dzien,sylwester byl przecie i porwali mnie znajomi,o 6 bylem w domu dopiero,mialem nigdzie nie isc kurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie:) masz dobrych znajomych ze oTobie pamiętali :) domówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu i we własnym nawet łóżku ;) mam takiego doła,że pewnie nikomu by sie nie udało mnie wyrwać ;) byłeś na Pogorii?Podoba Ci sie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×