Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Powoli będę się udawać w objęcia Morfeusza. tak abym jutro wstała wcześnie skoro świt pobiegać wzdłuż oceanu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacper, ja już uciekam... nie przeszkadzam... smutno mi było... to pobyłam z Wami. JESTEŚ UŁAN!!! przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki basiu-nie basiu i maglu za miły wieczorek,ułanów już nie ma a morze,jak to morze czeka na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich sympatyków jak i przeciwników tego topiku;) Jak sie cieszę-że wczoraj tak sie ożywiło i takie pogaduchy się rozwinęły :) Oj miałam co czytać...:) Ja dochodzę po mału do siebie,tzn. postanowiłam po tych 2 tygodniach-do niczego sie nie zmuszać,i da c na luz....w końcu mam wakacje!:) A więc dopiero dzisiaj przystąpię do rozpakowania walizek;) A co ;) Ale już mnie korci,aby w sobotę gdzieś jechać do ciepłego kraju i w końcu odpocząć i poleniuchować tak serio serio :) Macie jakieś miejsca sprawdzone?Godne polecenia? Zastanawiam się nad Grecja Zakynthos ADMIRAL & CAPTAINS COMPLEX...Ale ja wiem? Na fotkach zawsze cos fajnie wygląda,a nie wiadomo jak jest w realu.... Pozdrawiam Was serdecznie i dawajcie o sobie znać:) Zosia,Basia,Pomarańcza,Anfy....;) żółwik..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moja nocna przyjaciółka Fiollka....ściskam Cię gorąco! :) Co u Ciebie? Złe chwile mas za juz za sobą?... Odezwij sie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 za wczorajszy wieczór... Martini zdecydowanie nie dla mnie! Ananika Życie mnie przerosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu-każdy z nas też tak ma....No to witaj w klubie.... Zaglądaj tutaj częściej..sa tu osoby,które dodaja sił,ja tego juz tutaj doświadczyłam...nie zamykaj sie sama,ja tak robiłam a to błąd..Zagladaj tutaj,pisz co Ci leży na sercu...to pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ananika , dziekuje za mile slowa . Ja we wrzesniu lece do Argentyny i Brazillii , a New Year bede spedzac z cala moja rodzina w Dominican Republik . Jezeli nie jestes pewna co do resortu , to zapoznaj sie z opiniami turystow na Trip advisor , ja czesto korzystam z tej strony . Zycze przyjemnego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ananika , dziekuje za mile slowa . Ja we wrzesniu lece do Argentyny i Brazillii , a New Year bede spedzac z cala moja rodzina w Dominican Republik . Jezeli nie jestes pewna co do resortu , to zapoznaj sie z opiniami turystow na Trip advisor , ja czesto korzystam z tej strony . Zycze przyjemnego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też mi się coś popieprzyło,ponoć likwidują czrnych a bądą promować pomarańczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×