Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

oj Basiu...to zapraszam.....taki poczujesz luz w każdej części twego ciała..taki relaks....muzykoteria......:) dla mnie to jak tken do zycia....poprawia mi nastrój:) ale tez dawno nie byłam...jakis rok temu...no i na koloniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiollka, zlituj się babo! To ja nie wytrzymałam tych trzech, czterech lat..... Ile masz lat? Jeśli nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,kacper,ja,a Basia? Fiolka? anfy?Zosia?Pomarańćza? termin dostosujemy aby każdemu pasowało,możemy poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiollkka jakby siebie slyszała......tez nie wierze we własna głupotę....Ale psycholodzy nazywają to uzaleznieniem emocjonalnym ofiary od agresora....od sprawcy.... wbrew rozsądkowi,wbrew temu co mówia inni,co same czujemy tkwimy w czyms chorym,bez przyszłości.....A więc jest nas więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia i pomarańcza blisko. Ananika i Kacper sąsiedztwo :) Fiollka, jak Cię naprać na odległość...? Tyle lat!!!!!!!!!!!!!!????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika w Katowicach , bylam ostatni raz 20 lat temu , tam ukonczylam studia , moj maz w Gliwicach Politechnike .Boze jak to juz bylo dawno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do meritum sprawy-dziewczyny zapisujecie sie na spotkanie?:) Może kiedy Fiollka będziesz w Polsce?TO sie dostosujemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja mówię,że mi się spieszy,żaba jest miejscem w katowicach,ktore chyba wszyscy znają i jest niedaleko dworca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Fiollka:) a teraz katowice przebudowane,elegancja Francja;) To kiedy wpadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie przyjechała, bardzo. Ale u mnie to nie jest łatwe do realizacji z kilku powodów teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba jest:) ale dworca prawie.....nie ma:) remont,przeniesiony;) więc prędzej koło spodka;) ale kiedy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Basiu..wiem że to łatwo powiedzieć...a trudniej zrealizować.......wiem,wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję co byście ( Ci bliżej ;)) spotkali się przy tej żabce, a w przyszłości coś zorganizujemy :D Trudno będzie tak dostosować - wyjazdy, przyjazdy, powroty... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z terminem nie ma problemu,ale aby Fiollka do nas doleciała....Może Fiolka cos podasz? W sumie wiem tylko jak anfy wygląda....Baaaaardzo przystojny facet;) Z pomarańczą rozmawiałąm na gg...inteligentny facet;) ale psst...;) Chcę Was wszystkich spotkac,zobaczyć i pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałąs magiel?:) bo ja nie....:) ale jak wszytskie tutaj babeczki są piekne to magiel dopiero daje swą uroda po oczach...:)Ale ja chcę sie z Wami spotkać.....nawet nie wiecie jak sie ciesze że tu jestescie...pomagacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałam Magiel, tylko pisała tu chwilkę. Dla mnie fajna, miła kobieta :) Ja nie jestem śliczna :P Mój mężczyzna ma dziwny gust... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym lekarstwem dla człowieka...jest drugi człowiek...:) Ktoś mi kiedyś powiedział (lubiłam go), chłopa ci trza! I chyba miał rację :D Tyle, że u mnie trochę wszystko pogmatwane... Mam innego rodzaju rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , ze Katowice sa przebudowane , a zamiast dworca jest obecnie ogromny wykop , u mnie sa teraz moi tescie , wiec jestem poinformowana . Ja w najblizszej przyszlosci nie wybieram sie do Polski , we wrzesniu lece do Argentyny i Brazilii , a w grudniu do Dominican Republok . Ananika , Kacper , Pomarancza , Zosia , Basia , Anfi powinniscie sie spotkac , do odwaznych swiat nalezy , przyjaz moze byc bardzo szlachetna i niepowtarzalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W całym tym nieszczęściu przynajmniej coś w życiu zobaczysz....Fiollka :) Szkoda, że masz takie możliwości pewnie nie z tym człowiekiem, co trzeba... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. dobrze że masz takie możliwości...:) tylko szkoda, że nie z takim gościem co powinnaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z moją Miłością zwiedzam nasz kraj (w miarę możliwości) i kocham te nasze wyprawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×