Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananika

Szukam wolnego pana koło 40..do partnerkiego związku

Polecane posty

Zosia...., kurcze, przepraszam...🌼 I Tobie słoneczka i wszystkiego dobrego! :) A właściwie, to dlaczego Wy ( Ty i Pomarańcza...) nie pojedziecie wspólnie na rowerowy wypad...? Pytam się..? :P ;) I wszystkim Innym też miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita swatka :) W sumie to dlaczego nie mielibyście się spotkać? Mówię o Was wszystkich! Każdy samotny, każdy bez pomysłu co z tym zrobić... Wiem, że ryzyko, że wydatek, że czas... Ale czy nie warto czasem wyjść na przeciw szczęściu? :) Przecież nie musi być miłość, może być przyjaźń, a to już dużo! W tym względzie byłam kiedyś odważna :) Ogólnie jestem otwarta na ludzi i nie boję się spotkań w realnym świecie. Tak poznałam moją połówkę! :) Minęło ileś tam... i jesteśmy razem... Może nigdy nie było by nam dane, gdyby nie ten przyjazd. A odległość niebagatelna. No to co z Wami? Są wakacje. Może odrobina mądrego szaleństwa też Wam się należy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooooooosia!!!!!!!!? Patrz wyżej! (foto) Jaki przystojniak ma ochotę na rowerowy wypad z Tobą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak! oj tak!:) Brawo Basiu-dobry pomysł:) Pomarańcza i Zosia-może chociaż Wam sie uda!:) Basia ma super pomysł-chociaż przyjaźń....a to juz baardzo dużo:) a z czasem może cos więcej.....;) Myśl chociaz o Waszym szczęściu-dodaje sił innym ( np. mi;) ) Fiollka...kochana Ty moja......piekna z Ciebie i mądra kobieta...a tez twoja droga taka....jak zbiore siły napisze kochana więcej....na razie chmury,chmury.... Pozdrawiam wszystkich,zaglądajcie tu,piszcie co u Was;) pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Oj Basiu , niezla z Ciebie swatka . Zosia milczy , moze rozwaza propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ananika , mysle o Tobie , jak Ci pomoc ? Moze jakos Ciebie swatamy z przystojniakiem , no ale z tym to musze sie zwrocic o pomoc do kochanej Basi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jakoś ciągle się mijamy wszyscy. Pomysł mam przedni, tylko to Wy musicie go uskutecznić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym lokum miała pokaźniejsze, chętnie bym Was zaprosiła! Niestety z powodów ode mnie niezależnych mogę tylko powspominać swoją kochaną wieś... Może kiedyś...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiollka, co u Ciebie? Ważyłaś dobre i złe chwile...? ;) Ananika, do roboty - Twój temat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie finanse pojechałabym nawet daleko...od Polski :D Ale wiem, że szybko bym wracała! Patriotka jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..ja mam depreche.....:( dzis biłam rekordy leżenia w łóżku...... A na zjazd zapraszam do mnie:) Powaznie mówię:) Byłoby bardzo miło spotkac się razem.....:) Tylko termin ustalić....pójdziemy razem na dyske;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananika, brawo! Ludzie, mobilizacja! Zaryzykujcie :) Mnie się opłaciło, brzydko mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram zapisy na pierwszy walny zjazd tego topiku.....:) termin?chetni?:) W programie nocleg,pogaduchy i nocne spotkanko w pubie....:) o czymś zapomniałąm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja nigdy nie byłam na dyskotece... Poważnie! ;) Tylu rzeczy nie zrobiłam w moim życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tkwie 23 lata w tym gownie , zapach nawet mnie nie zraza , to jest desperacja , nie wierze w wlasna glupote !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejdźcie do sprawy poważnie:) Załatwcie tą samotność na zawsze! Zawsze może to być spotkanie przyjaciół po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×