Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CIEKAWABARDZO

Actislimfa

Polecane posty

Gość fff444
Ja zaczelam sie odchudzac wiosna wlasnie Actislimfa, pozbylam sie az 7 kg, niestety wakacje daly sie wyznaki i znow musze ruszyc do odchudzania. Popuscilam pasa na piwie i grilu;) Ale faktycznie mala dieta i tabletki moga zcasami zdzialac cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelka90
Kolezanka przywiozla mi ze stanow opakowanie 100 taletek, i to sie oplaca. Biore juz 2 tydzien, dopiero zaczynam widziec efekty, za to bardzo spore i faktycznie moge powiedziec ze na mnie dziala. Ale wiadomo, nakazdego dziala cos innego pewnie. Kiedys probowalam dukana, zle sie czulam, zle sie czulam tez po teraslim i nie stracilam nawet pol kilograma , wiec teraz w koncu dzieki tym tabletkom czuje ze cos dziala i moge smialo polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agay
Brał ktoś acti ? Bo kupilam i nie wiem jak to będzie :) czek na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaU
Ja biore 3 tydzien. Teraz zaczelam szybko tracic na wadze. Troszke ponad 6 kg. Przede mna jeszcze długa droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaPodolska
Ja biore te tabletki juz 4 tydzien i udalo mi sie schudnac pieknie. Teraz czas na moja mame. Ona tez ma pare grubych kiloskow do pozbycia sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria742
a czy jest ona bezpieczna?co ona zawiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graba89
dla zdrowia bezpieczna, nie zalecaja dla matek karmiacych i w ciazy oraz dla mlodziezy i osob w podeszlym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinmorek
Ja biore 2 miesiace juz. Powiem szczerze ze na poczatku nic nie dzialo sie, ale teraz widze na wadze efekty, az 11 kg. Ze mna bylo tez ciezko bo ja generalnie malo potrafie schudnac ale tu okazalo sie ze mozna i to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria742
a co ona zawiera?gdzie ja moge kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agay
a jakas dietke przy tym stosujecie czy tylko wyrzekacie sie tego co jest napisane w ulotce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria742
agay znasz ta actislimfe?wiesz cos o niej to napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria742
niech sie ktos wypowie o tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agay
Mi sie przez tydzień udało schudnac 2kg . Teraz znowu zaczynam brac tylko jeszcze dolozylam siłownię 2 razy w tyg i basen raz w tyg :) będę pisać o efektach jeżeli jakieś będą ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talalala
Czy ktoś stosował te tabletki i może mi powiedzieć czy faktycznie przynoszą efekty? Ciężko u mnie z utrzymaniem diety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROODKA
Co za zbiezność - post o identycznej treścvi wpisały tu dwie co najmniej osoby:0 na innych forach równiez można odnaleźć iden. tyczne wpisy. Oczywiscie NIE JEST TO REKLAMA. GDZIEZBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlooc
UWAGA UWAGA poradzę coś na temat tych tabletek: nie kupujcie!!!! Actislimfa cena 140zl : Active substanc in 1 pill: Apple celluslose 350,0 mg, Wheat cellulose 110,0 mg, Oat cellulose 110,0 mg , Pineapple powder 30,0 mg, Inorganic chromium 1,0 ug, Pepermint, Fikus, Inulina, Herbal mix. Błonnik z ananasem 19 zł: Błonnik jabłkowy 350,0 mg Błonnik pszeniczny 110,0 mg Błonnik owsiany 110,0 mg Proszek ananasowy 30,0 mg Chrom organiczny 1,0 mcg IDENTYCZNY SKŁAD< IDENTYCZNE PROPORCJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkawrocl
Dziwne bo ja kupilam i skad jest rozszerzony. wiec hcyba cos nie doczytalas, albo reklamujesz cos innego. Ja jestem zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaRembert
Ja kupilam i jestem zadowolona. A kolezanka faktycznie chyba skladu nie doczytala. Teraz probuje przekonac moja mame zeby zaczela sie w koncu odchudzac. zobacxzymy jak jej pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulryka
Jestem tu nowa ale nigdzie nie znalazłam info gdzie mogę to cudo kupić. Jestem skłonna dać wiele, za specyfik pomocny w zrzuceniu paru kilogramów. Same ochy i achy i kontry ale nie posunęłam się nawet ciut- w gestii zakupu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka605
A jaki mają kolor trzeba tabletki ? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka605
A jaki mają kolor trzeba tabletki ? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka605
Przepraszam jaki kolor mają te tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka605
Ukryto wpisz sobie w allegro są napewno bo niedawno sama je kupiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulryka
Mam wpisane ale wyrzuca mi same Fora... Poszukam dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka605
A by mógł mi ktoś powiedzieć jaki mają kolor te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleena
Gdzie mogę kupić te tabletki Actislimfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Kupiłam ostatnio te tabletki na allegro, zapłaciłam 159 zł. przyszły mi bardzo szybko za pobraniem a co mnie zdziwiło ,że nie było możliwości wpłaty na konto (nr konta nie był podany), jednak nie chcę mieć podejrzeń dopóki tych tabletek nie wypróbuję na własnej skórze. Dzisiaj zażywam je 2 dzień i stosuje dietę tzn zalecenie , które dostałam na osobnej kartce. Za tydzień podobno powinny być już jakieś efekty,no nic...zobaczymy. Na pewno dam Wam znać co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×