Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadzia8

orgazm 4 razy dziennie..uzaleznienie od sexu z ex czy nimfomanka ?

Polecane posty

Gość zadzia8

nie wiem juz mnie to wszystko zaczyna wkurzać ..! ciągle mi się chce sexu.. jak bylam ze swoim chlopakiem to uprawialismy sex 2 razy dziennie jak tylko była okazja.. podczas sexu zawsze mialam orgazm bo po prostu nauczylam sie jak go mieć.. i tak odkąd rozstalam sie z chlopakiem musze sie masturbować rano i w nocy i w dzien.. ciągle mi się chce robie to jak tylko mam okazje jak tylko ktos wyjdzie z domu i jestem sama.. jak tego nie zrobie chodze zla i wszystko mnie denerwuje. Budze się w nocy podniecona .. nie wiem czemu i musze sie tam podotykać.. aż dostane orgazmu i dopiero moge spokojnie dalej iść spać! czy wy też atak macie? bo nie wiem czy ze mną jest cos nie tak.. dzis juz sie masturbowalam 3 razy.. i mam ochote napisać do bylego zeby sie spotkac na sex ale nie chce sie go prosić a nie jestem tez jakaś dziw* a zeby robic to z obcymi.. nie wiem czy to jest normalne czy jest tu ktos kto też tak ma.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzia8
dodam ze w sexie zawsze się dogadywalismy a w normalnym życiu niestety nie w sexie zawsze robilismy tak zeby oboje miec orgazm jednoczensie jak on juz nie wytrzymywal to ja szybko staralam sie dojść .. i prawie zawsze sie to udawnalo .. on ma teraz inna dziewczyne ale i tak czasami spotykamy sie na sex.. ale to bez sensu jest .. nie chce w to sie bawić ,. nie wiem co robic może to jakas nimfomanka jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kochana... ja mam podobnie, tyle że pod innym kątem, ja jestem uzależniona od zdrady. w całym moim dotychczasowym 27-letnim życiu nie miałam faceta któremu nie dorobiłam rogów. nie wiem dlaczego tak mam ale jak mam świadomość że robie to 'na boku' to tak mi adrenalina skacze że mam meega orgazmy. obecnie jestem już mężatką i jak mam okazje to widuje się z byłym by się tylko z nim bzyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ostro jak zdradzasz żeby się bzyknąć :D jak jest podobna kobieta z podkarpacia to zapraszam do zdrady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Miałam to samo. Czekałam z seksem dla męża do ślubu, potem wyposzczona chciałam więcej i więcej. Mąż mnie w seksie olewał, liczyło się zapchanie dziury, zero pocałunków, gry wstępnej, pieszczot dla mnie, więc raz dwa mi się odechciało w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien samiec
zadzia 8 masz duży temperament więc zawsze szukaj faceta który będzie Cię często posuwał a teraz masz wielką potrzebę nie masz obok kutasa więc normalne że sie rozładowujesz:)paluszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczyk w lesie
o rany...Takie proste a robita elaboraty:P Wystarczy seksuolog i zmniejszenie libido albo partner o podobnym temperamencie.Uzależnienie od zdrady jest patologią i coś nie halo z chęcią ekstremalnych doznań i adrenaliny.Ci, którzy są uzaleznieni od adrenaliny itp to nadal osoby z problemem uzależnienia a więc do leczenia jeśli robią krzywdę innym i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukeyingmonkey
Jesteś zdrową kobietą! To normalne, ze chcesz seksu i orgazmów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś normalnie rozbudzoną kobieta i tylko facet który będzie z tobą będzie dumny z tego że ma normalną kobieta o potrzebach seksualnych Nigdy nie zaszkodziła masturbacja kobiecie która ma takie potrzeby Więc się tym nie przejmuj Lepsze to jest jak uganianie za za jakimiś dewiatami , którzy zrobią z ciebie kurwę lub oziębłą seksualnie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób które mają ten sam problem aby podzielić się wiadomością o przeżyciach które mamy kilka razy dziennie krzysiek7301@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panów też zapraszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×