Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowana_chyba

Po pierwszej randce

Polecane posty

Gość zdezorientowana_chyba

Byliśmy na pierwszej randce. Sama nie wiem co o nim myślę. Niczym mnie nie zraził, ale ani przez chwilę nie poczułam "tego czegoś". Wróciłam jak po spotkaniu z koleżanką, po prostu bez emocji. Warto próbować? Umawiać się dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallllllia
no bo 1 randka to w zasadzie nie randka a tylko zwykle spotkanie. jak ci sie podoba i jak ci sie z nim dobrze gada no to chodz a jak nie to nie.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujejujeju
lepiej niech nie zaskakuja bo wozki i ubranka drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallllalalalallaaaaalllla
Spotkania z koleżankami też bez emocji = nie masz emocji, jesteś androidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana_chyba
O matko, jak ktoś chce się przyczepić to się przyczepi. Chyba dziwne by było, jakbym pół dnia przezywała, że byłam na spotkaniu z koleżanką? A po spotkaniu z facetem, który mi się podoba tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvi-ona
mysle ze powinnas dac mu szanse...nie mozesz wymagac wiele od 1 spotkania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallllllia
no to traktuj to na razie jak normalne spotkania ze znajomym bo na razie raczej jestescie znajomymi/kolega i kolezanka. jak sie nic nie ruszy to trudno bedziesz miala przynajmniej znajomego, albo kolege ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallllllia
moze po prostu troche zawstydzony jest? daj mu szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana_chyba
Tylko że ja wiem, że on mnie nie traktuje jak koleżanki i nie chciałabym robić mu bezsensownej nadziei. Byłam raz w odwrotnej sytuacji, że facet robił mi długo nadzieję, a potem udawał, że on niczego nie był świadomy. Wiem jak to boli i dlatego nie chciałabym sama się tak zachowywać wobec kogoś. Dlatego mam dylemat, bo tez uważam że warto by było spróbować, ale nie wiem czy coś poczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallllllia
ok, tego nikt nie moze wiedziec. sluchaj. sprobuj po prostu. jak ma facet troche rozumu w glowie to tez nie bedzie tego az tak powaznie traktowal. bedzie mu zalezalo, ale nie martw sie, ze zrobisz mu krzywde. albo sie uda albo nie. pokazuje ci ze zalezy mu na tobie i chce cie tez zdobyc. po prostu stara sie o ciebie bo mu sie podobasz. to dopiero pierwsze spotkanie. moze za drugim, albo za trzecim bedzie lepiej. moze jest tak ze cie dobrze nie zna i nie wie jak sie zachowac aby sie tobie spodobac. daj szanse. a jak nie wyjdzie to nie martw sie. ty nie pierwsza i nie ostatnia :). i on tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallllllia
a jesli chodzi o tego faceta o ktorym pisalas, to ciezko powiedziec. albo ty robilas sobie zbedne nadzieje bo widzialas cos czego nie ma, nadinterpretowalas jego slowa i gesty, albo sie zwyczajnie toba zabawil. no trudno tez kiedys cos takiego przezylam ale przeciez to tylko jeden facet. facet ktory sie z toba teraz spotyka na pewno ma jakas nadzieje, mial ja juz wtedy gdy zgodzilas sie na pierwsze spotkanie. ale chyba facet spotykajacy sie z kobieta poza jakims wielkim uczuciem liczy sie tez z tym, ze nie bedziecie do siebie pasowac po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana_chyba
Dzięki za rady! Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę się wypowiedzieć będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbvhrb
nie warto, potem tez bedzie taka twoja neutralna kolezanka. sluchaj swoich emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Zycia.
czyli wiem, ze nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub czy bagno

i co z tego wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox

Jeśli na pierwszej randce nie było chemii to cienko to widzę. Możesz jednak próbować dalej. Nie masz nic do stracenia. Jednak jeśli po trzeciej czy czwartej randce nie będzie się trzymali za ręce, raczej nic z tego nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amba
13 minut temu, Gość ślub czy bagno napisał:

i co z tego wyszło?

Zapewne nic nie wyszło. Dziewczyna już po minucie wie czy zakocha się w nowo poznanym facecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×