Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Origami787

jak o nim zapomnieć?

Polecane posty

W Sylwestra poznałam pana X, spotykaliśmy się krótko, bo tylko miesiąc, a on zawrócił mi w głowie:( potrafił nieźle bajerować i może dlatego każde spotkanie kończyło się seksem. Wiedziałam, że rzuciła go dziewczyna dla innego dlatego wciąż go zapewniałam, że nie odejdę tak jak ona...już czułam, że coś z tego będzie, a on kazał zapomnieć, znaleźć lepszego, który nie będzie takim "chujem" jak on...nie wiem czy naprawdę myślał wtedy o mnie czy powiedział to tylko tak...przeprosił...odeszłam, bo mi zależało i wierzyłam, że wróci, płakałam i modliłam się, aż zaczęłam spotykać się z Y, pozwolił mi odrobinę o X zapomnieć, nie wyszło nam i dobrze, bo teraz jesteśmy przyjaciółmi, tyle że ja nie przestałam myśleć o X..zaczęłam ostro imprezować, mam na myśli alkohol, faceci i dążenie do seksu nic poza tym, zmieniłam się...jestem inna i wszyscy mi to mówią...dziewczyny już nie mają do mnie sił każą zapomnieć. Problem w tym, że minęło pół roku a ja nie potrafię:( co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko powiedz dlaczego nie zapomniałam, gdy spotykałam się z Y? wstyd się przyznać, ale ja nawet przytulając się do niego myślałam o tamtym...jak jakaś fobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy beznadziejny? raczej nie w moim typie...ja lubię facetów z charakterem co potrafią postawić na swoim...Y był zbyt delikatny, taki wrażliwy i może dlatego teraz się przyjaźnimy...ale to nawet już nie o to chodzi...o to co robię, gdy idę na imprezę...ja nigdy niczego nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×