Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Mało się odzywam ale czytam codziennie :-) wczoraj miałam USG połówkowe, moja DZIEWCZYNA ma się dobrze, wszystko na miejscu i się rozwija, machała rączkami, ziewała cudne widoki :-) uzupełniam tabelkę :-) loarra...........24......Inowrocław..22.05.11....01.03.2012 dziewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....02.03. 2012..chłopiec Loma..............30.....Warszawa.....25.05.11...02.03.20 12 dziewczynka szatynka84......27.....Białystok......24.05.11....03.03. 201 2 Nesia........35......Warszawa....26.05.11....04 .03.2012Dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11... 04.03.2012. chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...7.03.201 dziewczynka? gosiaczek29....29......Lublin.......01.06.11....08.03 .12... blizniaki ? inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08. 03.2012 gocha g ........... ..28.............03.06.11....09.03.2012 dziewczynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012- chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012- dziewczy myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012 carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012-chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012 chłopiec Julka.................................................... ... 11 .03.2012 Agniesia1979...................01.06.2011......11.03.2012 chłopiec(80%) monika2712....27.....Szczecin.......08.06.11.....12.03.20 12 chłopiec Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012 eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012 rogal86......25.....Niemcy.........22.05.11...14.0 3.2012dziewczynka kajaka31......31.....Gdynia...........27.05.11......15.03 . 2012 dziewcz Klinka31................................................. ..17 .03.2012 Agula0501.....25.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012 amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012 Marzec19......26.....Kraków.........13.06.11......19.03. 2012 Lilka79.........31.... Warszawa......13.06.11..... 20. 03.2012 dziewcz Jagoda 20marzec.........26.... Zielona Góra......13.06.11..... 20. 03.2012 dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012 lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11......21.0 3 .2012 dziewcz Eulalia..........31.....Białystok........20.06.11.. ...25.03.2012 Basiolek........28.....Górny Śląsk.....19.06.11..... .25.03.2012 Ania_33.........33.....Górny Śląsk....08.06.11......25.03.2012 dziewczyna Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012 majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012 Marghi........36......N.Sącz..........29.06.11........29 . 03.2012 Monikaa87...24.....Sucha B..........30.05.11........7.03.2012 my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012 Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę zdrówka dla Was i Waszych Maluszków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziewczyny, że połówkowe wyszło dobrze. Mówi się, że ciąża zleci bardzo szybko, mi może się i nie dłuży, ale już tyle w niej jestem. Dopiero teraz zrobił mi się prawdziwy brzuch, syncio kopie od 2 tygodni. Pochwale się nowym zakupem http://motherhood.pl/produkt/fasolka-motherhood.html, wybrałam śliwkowo-niebieskie kwiatokółka. Wiem, że bez tego można się obejść, ale podobno super ułatwienie karmienia, twierdza tak wszystkie kobietki, które karmiły w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka ile kosztuje ta poducha???też się zastanawiam czy nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na allegro zapłaciłam 59 zł, pamiętam że kiedyś kupowałam w sklepie dla dzieci dla koleżanki to zapłaciłam 51 zł (była polskiego producenta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poducha przydatna wg mnie. Dziewczyny majace już dzieci, prosze o radę. Moja córa ma 2,5 czyli jak się młoda urodzi będzie prawie 3 lata. ale jak dotąd uwielbia jeździć w wózku i południowa drzemka obowiązkowo w wózku. Na razie nie wyorażam sobie przemieszczania bez wózka i myśle, ze szybko jej nie odzwyczaję. I mam pytanie, jak ten problem rozwiązałyscie i czy instnieją wózki głębokie połaczone ze spacerówką? Chociaż na te pierwsze pół roku żebym miala możliwość pojsc na spacer z 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dostawka nawet fajna! Moze się przydac, choć oczywiscie nie rozwiązuje problemu drzemki. Ale niegłupie żeby sprawnie przejśc z miejsca na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam sobie taki kojec: http://allegro.pl/poduszka-do-karmienia-kojec-motherhood-nowy-i1823005516.html Jest po prostu rewelacyjny! Nie żałuję wydanych pieniędzy bo super się na nim śpi. Nie boli kręgosłup - to dla mnie najważniejsze. Zamówiłam dziś te spodnie. Zobaczymy kiedy przyjdą... Od czasu do czasu czuję ciągnięcie w pachwinie i brzuch mi się napina. Myślicie, że to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ten kojec, jest warty każdej złotówki. na początku myślałam, że to chwyt reklamowy, ale jednak nie - jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka: ja też mam córcię w tym wieku i też jeździ wózkiem. Uznałam że do wakacji jakoś wytrzymamy a potem w wakacje będzie lepiej bo siedzimy głównie na placach zabaw. Potem zobaczymy może już nie będzie potrzebny tak ten wózek. Druga sprawa to, że w zimie ciężko będzie jeździć takim dużym i ciężkim podwójnym wózkiem. Myślę kupić tą nadstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka! Zgadzam się z Tobą w 100%. Wart zapłacić za ten kojec. Na prawdę jest super. Kasia Ty też z Wawy. Gdzie będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Warszawy, będę rodziła na Karowej. teraz tam chodzę do przychodni, jestem bardzo zadowolona (no może oprócz usg, które robią gburowaci lekarze), kiedyś też tam parę dni leżałam na endokrynologii, także mam małe doświadczenie z tym szpitalem i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choelrcik wcieło mi posta :( Dobra to jeszcze raz. Mój mały tez ma kojec i jest to super sprawa jak musze zostawic małego samego w pokoju. Lilka co do córki to powedz jej ta. Córeczko jesteś już "dorosłym " dzieckim i już czas oddać wózeczek dla maluszka bo teraz ono bedzie potrzebowało wózeczka. Jesteś już duża i jako starza siostra będziesz mi pomagała przy małej dzidzi. U mnie to zadziałało a mała miała 2 latka. Hm albo kup wózek dla bliźniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej temat wózków w pełni,u nas bedzie różnica siedemnastu miesięcy a dwoma wózkami nie dam razy rajdować dlatego też myślałam właśnie o tej podstawce a kółkach dla Olusia i chciała bym jak najprędzej Malucha przestawić na maclarena albo na tego co mamy albo na nowego,chociaż nie ukrywam marzy mi się taki golas latem w samym bodziaku w godnoli rozłożony,bo i Ada i Oliś są z października także latem śmiało już siedzieli w spacerówkach,a o gondoli mogłam pomarzyć. U nas kojec się nie sprawdza słży do składowania zabawek Mały posiedzi w nim 10 min i woła na wolność na podłodze na wiecej przestrzeni i nowych rzeczy do zabawy no i jest się gdzie powspinać i poszperać w szafkach także kojec to nie Jego kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wpadłam sie pochwalić ;) zdałam prawko :D jupi za 1 razem :D dziś rankiem :D egzaminator przepuścił mi złe parkowanie :P trzymajcie sie zdrowo ! mnie coś bierze .. leże i sie wygrzewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiola
Dziewczyny proszę o pomoc, zrobiłam test na glukozę, wizytę mam dopiero w czwartek, a wynik wydaje mi się że wskazuje cukrzycę ciążową, na wyniku jest napisane: Glukoza na czczo 76 ( minimum 74, max 106), poniżej: Glukoza po 1 godz. 157, czy to oznacza że mam przekroczone to maximum i mam tą cukrzycę???? Może któraś z Was wie, będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przed 81 a po 99 norma po 1h u mnie pisze że jest do 140...więc chyba niestety jest taka możliwość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaimonia, łał gratulacje!!! Dziewczynki my wcześniej pisałyśmy o ojcach do spania, takich poduchach w kształcie litery C, a nie o kojcach dla dzieci :) Radiola, na czczo masz bardzo dobry wynik, po godzinie max. może być do 140, a teraz coraz częściej mówi się że i do 120, więc tak masz za wysoką glukozę, ale nie jakoś strasznie. Teraz lekarz, pewnie będzie prosił Cie o zrobienie jeszcze raz testu z wyższym stężeniem glukozy. Nic się nie martw, trzymaj dietkę http://www.dietacukrzycowa.pl/ i wszystko będzie dobrze. Jeżeli uda Ci się cukry trzymać dietą to super w innym przypadku będzie trzeba zastosować insulinę. Ja mam cukrzyce od początku, na razie kontroluje cukier dietą. Cztery razy dziennie mierze cukier glukometrem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiola
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź, postaram się nie martwić, ale same wiecie jak to jest. Tym bardziej jestem zaskoczona, bo nie jem słodyczy, bardzo mało, szczególnie w ciąży, nie miałam żadnych objawów, tzn. nie miałam dużego pragnienia jak i też nie byłam ospała, wagę mam dobrą, nie mam nadwagi a tu taki zonk:(, zaraz poczytam dokładnie o tej diecie i na zakupy, bo wczoraj zrobiłam jeszcze nie wiedząc jaki mam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radiola na spokojnie pewno w czwartek gin zaleci powtórzenie badania z obciążeniem 75 glukozy i po 2 godz bedzie drugie pobranie krwi,norma przy 75 jest do 140 także wydaje mi się,że na spokojnie się zmieścisz,a objawy cukrzycowe o których wspominasz występują przy dosyć dużym stężeniu cukru które utrzymuje się długo chociaż niekoniecznie.Ja w pierwszej ciąży miałam wynik po 2 godz 142 byłam dwa razy w szpitalu na profilu i wszystkie pomiary wychodziły prawidłowo,w drugiej problemu nie było bo cukier był w normie,teraz jeszcze nie robiłam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Gratulacje zdania prawka za 1szym ja zdałam za 4 ale zawsze coś i juz ponad rok jeżdżę i nawet kombi umie jeżdzić co kiedyś wydawało mi się nie mozliwe jak miałam tico :P ale prawko super sprawa ja dzisiaj zaczęłam ciężki dzień cały dzień klientki na paznokcie :/ jeszcze jedna z rana nie przyszła a mogłam się wyspać :( dziewczyny wylicytowałam laktator co prawda nie nowy ale za połowe ceny http://allegro.pl/laktator-elektryczny-medela-mini-electric-idealny-i1904172627.html więc w tym miesiący koniec z zakupami leżacze i laktator wystarczy hehe a patrzcie co znalazlam fajnego i nie drogiego http://allegro.pl/oryg-podgrzewacz-do-butelek-happyfamily-auto-dom-i1869740960.html to będzie nastepny zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu :) Z podgrzewaczami słyszałam 2 skrajne opinie, że super w nocy szybko można podgrzać jedzonko w zasadzie nie wstając z łóżka, a druga zanim się podgrzeje... i w międzyczasie ile prądu zużyje. My kiedyś podróżowaliśmy z 9 miesięcznym szkrabem samochodem, ok 500 km i faktycznie przydał się bardzo. Podłączyliśmy podgrzewacz do zapalniczki i jedzonko (w słoiczku), było zaraz ciepłe, bez problemu długich przystanków i kombinowania. My jeździmy raz w miesiącu do teściów to jest ponad 400 km, więc pewnie też by nam się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia podgrzewacz na prawde w dobrej cenie ja szukałam 4 miesiące temu to były ponad 100zł udało mi się kupić od Koleżanki używany,a laktator tylko elektryczny ręczne nawet najlepszej firmy to nieporozumienie,mam taki i odradzam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja szykuje porcje mleka w słoiczki w butelki wode i cały czas mam ją w podgrzewaczu na taką temperature żebym tylko mogła wsypać mleko zamieszać i żeby było gotowe do jedzonka.Nie wyobrażam sobie wstawać grzać wode w czajniku i robić mleko a Olek jeszcze je 2-3 razy w nocy.No i tak jak mówisz nawet nie wstaje z łóżka bo wszystko mam pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Madziu wiem bo oglądałam aukcje super wybór,a ręczne to o dupe potrzaskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chciałam zapytac was o to badanie z glukozą w któym tygodniu robiliście, byłam w piątek u gina i stwierdził że jeszcze za wczesnie teraz miła 23 tydzień od OM, niby da mi skieropwanie za 2 tygodnie. Mam jeszcze pytanie od paru dni strasznie swędzi mnie skóa na nogach, rękach i plecach. Smaruje kremem nawilżającym ale pomaga tylko na chwilę. Czy ktoś miał cos podobnego. Nic nowego nie jadłam. Czytałam że to objawy cholestazy jednak wydaje mi się za wczesnie na to bo najczęściej wystepuje po 30tygodniu. Takl ogólnie nasza dzidzia zdrowa ale nadal na 100% niewiemy co, podobno chłopak ale niedał sobie teraz zajżeć między nóżki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie swędział brzuch i biust :/ ale zaczęłam się regularnie i obficie smarować i już nic nie swędzi super, że ten laktator to dobry wybór bo chcę szybko wracać do pracy :P a dla mnie zakupy na allegro to nałóg już, ciągle coś oglądam szukam i stwierdzam że muszę kupić, tylko jeszcze z lotto wygrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×