Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

chyba sie unormowało tzn. skurcze co 8-9 min kapiel nic nie pomogła u mnie więc chyba to to...chce jak najdłużj w domu wytrzymać więc jeszcze nie jadę myslę że jak będa tak co 6min to się zbioę:) goga kochana trzymam kciuki może urodzimy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra trzymam kciuki :) wygląda na to, że idealnie wstrzelisz się w termin :) ja mam nieprzespaną noc za sobą...wszyscy wkoło kichali i smarkali i niestety mnie chyba też się udzieliło :( obudził mnie katar i ból gardła :( od nocy zażywam jakieś środki, które są bezpieczne dla ciężarnych. Wyskoczę tylko do sklepu po czosnek i mleko i z powrotem pod kołdrę. Zła jestem bo myślałam, że mnie ominie ;( a niech to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarrka-ja nie spię całą noc....czyżby przez Ciebie ? :D Kochana trzymaj się i przywieź nam Lenkę jako pierwszą Marcóweczkę :D Jesteśmy z Wami !!!!!!!!!!!! :* :* :* Goga trzymaj się ciepło i powodzenia !!!!!!!!!!!! Marcowe porody rozpoczęte !!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Szatynko-ja wybrałam Aleksandrę... W 3 koleżanki wybrałyśmy takie imię i 3 kolegów :D Lilka-nie miałam robionego takiego posiewu... Mnie z tych imion,które wybrałaś posoba się Kalina i Joasia ;)Mnie się marzy słodziutkie wino Kagor albo grzane winko...uwielbiam słodkie wina i aż teraz mnie skręca :D MamoMałejGwiazdki-ja jeździłąm sporotowo,skoki przez przeszkody,zawody i tak sobie właśnie sportem załątwiłam kregosłup szyjny :( Z tęsknotą patrzę w stronę koników ale już chyba nigdy nie będzie mi dane wsiąść nawet na stępa... Marghi-ja jestem sprawna po operacji kręgosłupa w odcinku C6-C7 i po wycięciu przepukliny ;) A mój tata miał rok temu robioną przez mojego neurochirurga operację lędźwi...i powiem Ci jedno-jesli jeszcze raz miałabym się decydować...-ROBIĘ TO BEZ ZASTANOWIENIA!!!!!!!!!!! I Jesli (jak kracze pani anestezjolog) wyjdzie mi ta przepuklina na lędźwiach...i synek będzie już większy...zoperuje się....W szyjnym w ciągu miesiąca tak się posypało,że przestałam ruszać ręką...to jest paskudztwo i trzeba bardzo uważać... Co do likieru-bardzo go lubię :) :) :) Jak większość słodkich alkoholi :D :P Basiolek-mnie pomógł jak Szatynce dopiero antybiotyk,piję do tego Mucosolvan,jem rutinoscorbin i Prenatal Grip Care(mimo,że jest na nim napsiane żeby odstawić na 2 tygodnie przed planowanym porodem a ja mam cc za równiutko tydzień lekarz pozwolił mi to brać)-wszystko biorę do soboty wieczorem,zeby być zdrowoą i w czwartek nie zarazić synka...Nos płukałam solą morską...Lekarz pozwolił mi tez na tym etapie ciąży łykac paracetamol i ssac tabletki na ból gardła...Pomogło mi też dużo picie herbaty malinowej z miodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loara i goga trzmam kciuki za was, rozpocznijcie szał marcowych porodów. Moze jak któraś zacznie to już pójdzie później "taśmowo" :))) w nocy o 2 obudził mnie ból brzucha taki @ tob yły takie skurcze, bo trwał chwilkę i zanikał i po chwili pojawiał się znowu. Meczyłam się do 4, przeszło jak wzięłam nospe. A dziś z rana pierwsze co to było posiedzonko w WC :)))Ach mam nadzieje że coś się ruszyło tam :))) Kurcze boję się że nie rozpoznam tych prawdziwych bóli, bo z wodami to jest różnie. Moja mama podczas 3 porodów miała przebijany worek owodniowy dopiero na porodówce.... A my do szpitala mamy ok 40 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś przeoczyłam w nocy..... :))))) Loarrka - trzymaj się Dziewczyno :) najważniejsze żeby wszystko szybciutko poszło :) i tak się dziwie, że jeszcze byłaś w stanie cokolwiek wisać. Goga - może faktycznie przywieziecie nam dwójkę z tego samego dnia z Loarrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
hej dziewczyny,u mnie noc nie przespana bole jak na okres pojawiaja sie co jakis czas ale sie nie nasilaja wiec nie jechalam do szpitala ale dzisiaj dalej kluje ,moja polozna ma dzis dyzur wiec kazala przyjechac i sprawdzimy co tam sie dzieje! Loarra trzymam kciuki za ciebie moze juz tulisz dzidzie w swoich ramionach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no i przyszedł nasz wyczekiwany marzec 2012 ;) Teraz dzieciaczki będą tylko wyskakiwać. Ja mam termin na 20 marca, więc jeszcze troszkę... Dziś kończę 37 tc, więc donoszona ciąża i niech się dzieje co chce ;) Przeziębienie mi już ustępuje. Niestety wyskoczyła mi oprycha na wardze. Czym smarować? Macie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja tez mam opryszczke :O Zawsze ilekroć jestem mocniej przeziębiona to mnie dopada, na szczescie na tym etapie ciąży jest nie groźna. Ja smaruje pastą do zębów Wczoraj miałam wizyte, dość ogólną, szybkie usg w celu sprawdzenia ilości wód.. wszystko Ok. Mam skierowanie na posiew a za tydz mam sie stawić na KTG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej nie mam czasu.....muszę się zając dzieckiem ,bo jedzie maż z nim do alergologa ...potem napisze Mama Małej Gwiazdki kup sobie syrop lactulosum-ja go miałam przeopisanego przez moją gin.Ugotuj sobie może jabłka,wypij tą wodę z pod nich,surowa oliwa z oliwek-na czczo najlepiej -ja tak piłam po łyżce rano,dużo wody.Co do czopków glicerynowych to nie wiem,ale nie radzę,mnie ich nigdy nie proponowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loarra trzymam kciuki :) Marcowe szczęście a ja nie dziwie się, że podoba Ci się Joasia ;) Do Aleksandry i Kalinki też mam sentyment i lubię te imiona. Skończyłam antybiotyk i czuję się dużo lepiej, ale cikeawe co z moją florą bakteryjną. Język wygląda masakrycznie. Brałam duo-lactil jako probiotyk i prebiotyk, do tego kefiry i jogurty naturalne, a mimo to język biały... Co z tym zrobić? No i ciekawe co by teraz wymaz pokazał... Może zrobić go jeszcze raz? MamoMałejGwiazdki ja polecałam herbatkę normosan w torebkach - na zaparcia. To mi polecił ginekolog już jakiś czas temu. Eulalio i Agatko30 na opryszczkę polecam zovirax. Co prawda sama miałam ją może 2 razy w życiu, ale to mi pomagało. A na wykładach w SR pediatra, który zauważył ciężarną z opryszczką właśnie jej to polecał i powiedział, że to jedyny skuteczny lek na tego wirusa. Z kolei moja kuzynka, która ma często opryszczkę chwali sobie też Hascovir. Marghi moim zdaniem ten likierek jest pyszniutki i możesz śmiało go dać doktorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynko gdzie robiłaś posiew ? Może na Krakowskiej?? Jesli tak w jakich godz i jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi - dziękuje, myślałam że na końcówce będzie lepiej, a tu gorzej... Goga - może Twoja pora przyjdzie jutro :) zazdroszcze, bo juz bardzo chciałabym mieć i cc i połóg za sobą :/ Loarrka się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynko jesli ginekolog przypisał ci antybiotyk i nie zlecił ponownego posiewu bo wydaje mi sie że nie trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe Szczęście - ja jestem Joasia ;) hihi, w przedszkolu byłam jedyna Asia, w podstawówce na dwie klasy w roczniki też i w LO na cztery rownież, na studiach było nas kilka ale w pierwszej pracy, w jednym tylko pokoju trzy, więc była Joaśka, Asia i Joasia (tak nas szefowa rozróżniała) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoMałejGwiazdki zatem jesteśmy imienniczkami i u mnie było podobnie - tylko na studiach było jeszcze kilka imenniczek, a tak zawsze byłam tylko ja. Jestem zadowolona ze swojego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio no właśnie jest jak napisałaś. Gin mi przepisał i nie zlecił. Tylko się zastanawiam, że jak mam tak brzydki biały język, to ciekawe co z florą bakteryjną pochwy... Pomyślę jeszcze co tu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynko - dziękuje, chyba wypróbuje wszystko dzisiaj ;))))) :p Agatka - u mnie tez 37 tc, ale przez cc będę przed Tobą i wszystkie dziewczyny, które urodzą cc będę męczyć o wsparcie, bo poziom obaw rośnie u mnie z dnia na dzień... Dzisiaj przez tą chol.... przepukline nie moge nawet stopy oderwać od podłogi stawiając krok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoMałejGwiazdki ten normosan zaparz tak jak na opakowaniu jest napisane, czyli na początek zalej np. tylko 1/2 lub 2/3 szklanki wody i odstaw aż się zaparzy. Ja od wieków mam problemy z zaparciami i powiem Ci, że w ciąży ta herbatka to moje zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynko - a to miła niespodzianka :))))) ja nie przepadam za moim imieniem i od dziecka nie rozumiałam dlaczego mówią do mnie Asia skoro mam na imię Joanna ;) generalnie to tylko forma Joanna mnie się podoba :) ale tak nikt do mnie nie mówi. U moich dziadków w rodzinie był zwyczaj że dziecku nadaje się imię jakie przynosi dzień, prababcia bardzo tego pilnowała przed moim narodzeniem. I tak się złożyło że dzień i przyniósł Pelagie :))))))))))))))))))) Przez miesiąc dziadkowie i rodzice nie przyznali się przed prababcią że mam inne imię i dopiero w dzień chrzcin się wydało ale dali mi na drugie Maria po prababci żeby ją udobruchać :) Chyba bym ich udusiła za tą Pelagie ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Pelagię też bym się wyrzekła rodziców :P Do mnie mówią różnie, też najczęsciej Asia, ale toleruję wszystkie formy i zdrobnienia :) Generalnie lubię swoje imię i gdybym sama się tak nie nazywała, to swoją córkę mogłabym tak nazwać, baaa może nawet bym nazwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalejGwiazdki ja mam to samo, zaparcia sa straszne, kupie dzis normosan sobie, oby podzialalo. Przez te zaparcia homoroidy mi sie zrobily wrrrrrrrrr same dolegliwosci;// a do tego jeszcze mega apetyt na slodkie, co wcale nie pomaga przy zaparciach Loarra pewnie na porodowce..kurcze fajnie jej u mnie jeszcze 8 dni do terminu wg okresu skurcze mi przeszly, pewnie mialam je przez sprzatanie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka@@ też mam mega apetyt na słodkie... Coś czuję, ze niedługo może to się odbić na moich zębach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84 ja to mialam isc do dentysty podczas ciazy, ale na gadaniu sie skonczylo, raz tylko bylam bo mi plaba wypadla...Ale jak urodze to pojde na 100 proc i sobie wybiele chyba bo mi sciemnialy po wymiotowaniu. Przed ciaza mialam wyleczone wszytskie wiec zobacze jakie spustoszenie mi zrobila ciaza i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie cos nam loarka ucichła, czyzby czyżby .. Pierwsza marcóweczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka@@ to tak jak ja :) Też przed ciążą miałąm wyleczone wszystkie zęby, w ciaży miałam iść na wizytę kontrolną, ale jakos się nie zebrałam. Też już po porodzie muszę się wybrać na wizytę kontrolną i będzie moja chwila prawdy :) A słodyczy, zwłaszcza w 3 trymestrze pojadłam sobie... oj pojadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×