Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Gość gosiaczek29
termin mam na 8 marca ale będzie na bank wczesniej udało sie w 3 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
gofry boże marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha g .........5 lat ...................09.03.2012 scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012 Malamianu.........3cykle...............13.03.2012 gosiaczek29......3 cykle...............08.03.2012 - ciąża bliźniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
ciekawe jak płec poprzednim razem chcielismy niespodzianke ale przez cały czas czułam ze będzie chłopak i urodził sie syn , wspaniały chłopak dzis ma 9 lat i bardzo sie cieszy na rodzenstwo jak płakałam to przyszedł do mnie i sie zapytał mamo czemu płaczesz czy dlatego ze będa blizniaki? nie martw sie przecież ja ci pomoge rozryczałam sie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no upiekłam wczoraj i były pyyyyyyyyyyyszne :) Dziś też upiekłam na śniadanko, hahahaa :D z cukrem pudrem są mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny chłopak, chciałabym aby mój też taki był:) Mój ma dopiero 4 miechy i zaczął gaworzyć niedawno:) Ja w 14 tygodniu poznałam płeć (w poprzedniej ciąży) - dziewczynka, choć miałam przeczucie chłopca.... a w 22 tygodniu okazało się że nasza dziewuszka ma siusiaczka:P No i wyszedł chłopczyk, takie miałam przeczucie. Teraz mam przeczucie, że to laski będą. Może w 15 tygodniu na następnej wizycie się dowiem płci :D Mam już nawet imiona:D Jak będą dziewuszki to będzie Laura i Magdalena, jak parka to Magdalena i Piotr, a jak chłopcy to Piotr i Marcin:P Nie lubię wydziwianych imion:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
zjadła bym gofra tez upieke zrobiłas mi smaka :) ja tez mam teraz przeczucie ze będa dziewczyny a jak będzie to sie okarze ale przeczucie mnie juz raz nie myliło:) też mamy imiona przy ciąży jednokosmówkowej płec jest taka sama :) czyli albo 2 dziewczyny albo 2 chłopaki jak dziewczyny to julka i kinga :) jak chłopaki to moi chłopcy wymyslali bo ja nie mam pomysłów krystian i kamil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
moja sąsiadka ma córke Laure nazywa ją lala albo lacia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwukosmówkową, czyli to oznacza, że będzie parka? Nie wiedziałam, gin mi nie powiedział :) A moja znajoma miała dwukosmówkową i miała dwie laski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy w swoim czasie, oby były zdrowe, płec nie jest taka wazna ;) mi sie imie Laura bardzo podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
Maariczke dalas sie nabrac !! wcale nie jestem w ciazy !! ha ha ha ale jestes smieszna dalas sie oszukac .. spi.e.r.dal.a.j.cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
wiesz co ja nie wiem jak jest u ciebie mi lekarz powiedział ze przy mojej ciąży płec będzie taka sama i urodza sie blizniaki identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
widze ze ktos sie podszywa heh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, bywa. Zaczernij sobie nick :) Ja też będę mieć identycznie dzieci, bo to ciąża jednojajowa:) A płeć - przeczuwam laski, a jak będzie, to już najmniejszy problem :) Jak będę wiedziała to się pochwalę, a teraz spadam, bo czas jedzonka Kubusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj, dziękuję, kochana jesteś , wcześniej tego nie znalazłam :) Pisz regularnie co tam u Ciebie słychać, będziemy wymieniać się doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam u gin mam termin w I dzien wiosny:) to nasze 1dziecko ... mam wiele pytan,,, strasznie wypadaja mi wlosy nie wiem co robic! zastanawiam sie czy tabletki przeciwbolowe tj apap sa bezpieczne czesto boli mnie głowa,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dream theater co do tabletek przeciwbólowych to we wczesnej ciąży są nie wskazane, ale zapytaj swojego lekarza, może coś zaleci na te bóle głowy co do wypadania włosów nie poradzę u mnie nie ma tego problemu trzymam kciuki za nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paracetamol mozna, byle nie przesadzać (czyli APAP też). Broń boże ibuprom. Ja dla kontrastu i pocieszenia napiszę że miałam lekki i przyjemny poród naturalny i b. szybko doszłam do siebie. Wzięłam znieczulenie zewnątrzoponowe i nic a nic nie bolało. Modlę się o taką powrtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka79 napisz proszę jak wygląda to znieczulenie i jak to załatwiałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my od poczatku wiedzielismy ze corcie nazwiemy Laura a nad synkiem zastanawiamy sie pomiedzy Heniem a Antkiem:) widze ze nie tylko nam podoba sie Lurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marcóweczki, u mnie na szczęście w dalszym ciągu bez mdłości i wymiotów, ale do bólu piersi doszło, swędzenie brodawek, w miejscach publicznych trochę glupio tak się drapać po cycuchach. Od paru dni bolą mnie biodra (od strony brzucha), jakbym miała stłuczone, nie jest to uciążliwe, ale czuję że mam. Pewnie wszystko mi się rozciąga. Dzisiaj na ciuchach kupiłam sobie spodnie jeansy ciążowe, pewnie już niedługo się przydadzą. Cały czas trzymam dietę cukrzycową, więc chudnę, ale to dobrze, bo ja i tak przy kości jestem ;/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadka ogólnie ma manie zdrobniania imion ale niekoniecznie ładnie to brzmi laura imie ładne ale jak słysze lacia to smiac mi sie troszke chce , starszego syna nazwała mateusz no i wszystko by było ok gdyby nie zaczeła zdrabniac tusiu dzis chłopak ma 7 lat i dalej tusiu wołają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodziłam w Wawie w szpitalu madalińskiego. Tam znieczulenie jest na życzenie bez problemu - tylko trzeba 700 zł wydać. Ale uważam, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki lilka79 za odpowiedź będę się musiała dowiedzieć jak to wygląda u mnie w szpitalu jak długo po tym znieczuleniu trzeba leżeć i skąd wiadomo kiedy przeć na porodzie skoro nic nie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam fajnie z tymi bliźniakami. Nie powiem może i bym chciała ale sama myśl mnie przeraża. Podwójne wydatki, prowadzenie wózka itp. Będziecie miały kogoś do pomocy? Zastanawia mnie też czy byłyście na jakiejś kuracji hormonalnej? Ostatnio co rusz widzę bliźniaki. Dawniej to była rzadkość. Ja w pierwszej ciąży czułam się lepiej niż przed. Jedynie w pierwszym trymestrze byłam zmęczona i dużo spała. I na razie teraz jest ok ale nie zapeszam bo na złe samopoczucie mam jeszcze czas więc na razie się modlę. Przydałoby mi się zarejestrować do lekarza ale nie wiem kiedy iść. Koło 7-8 tygodnia? W którym tygodniu na usg widać już serduszko? Ja nie powiem, że lubię wymyślne imiona ale rzadkie. I podoba mi się choćby imię Agatka czy Alina. Moja córcia ma oryginalnie:) Jestem troszkę przeziębiona ale staram się w pierwszym trymestrze nic nie zażywać, nawet apapu. Co do picia alkoholu to nie zamierzam pić. Chyba 9 miesięcy wytrzymam. Nie chcę się potem zastanawiać czy zaszkodził czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania: ja też miałam to znieczulenie ale poród zakończył się cc w ogólnym znieczuleniu. Powiem tylko, że fajnie tak po męczarni nagle nic nie czuć a na ktg są postępy porodu. Z tego co wiem to podają tak znieczulenie żeby przy bólach partych kobieta czuła kiedy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×