Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Agatka moja koleżanka urodziła w Anglii troje dzieci i zawsze miała robione badania prenatalne, tam to jest chyba standard u nas nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że ona ma teraz 29 lat a jej najmłodsze dziecko roczek,jak rodziła najstarszego syna to miała około 24 lat, więc tam nie o wiek chodzi.A u nas nie wiem dlaczego robią to zwykle gdy kobieta jest w grupie ryzyka (po 35 roku życia chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko 30 rozumiem ze masz 30 lat??? JA bym zrobiła na Twoim miejscu . Tzn żle napisąłam . W ubiegłym roku urodizłam synka i również lekarz zlecił mi te badania a ze chodziłam cała ciaze prywatnie to kosztowąły mnie one ok 400 zl . Teraz tez bede je robiła . Z tym ze nie wiem kiedy ;p;p;p PRzelicyzlam sobie na necie w którym moge byc tc i wychodiz na 4 tc i 5 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa 28 ja tez mam synka z czerwca ubiegłego roku :):) Byłas na forum z 2011?? melodia jak tam twój synus rośnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
hej dziewczyny:) ja wczoraj robiłam test, dwa razy,nie mogłam uwierzyć:) z moich obliczeń wyglada że może to być ok 3 tyg,może 4. ale wizyta u lekarza w przyszłym tyg. Powiedzcie mi kochane jakie mają być moje pierwsze kroki? kupiłam dziś folik,będę brać. A czy na wizytę nie jest za wcześnie? chciałabym pójść szybko bo wcześniej miałam problemy z progesteronem, mogę go za mało produkować a wiecie jakie to ważne dla rozwoju plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) Właściwie to racja. Mogłam się napić, siedzieć cicho i afery by nie było ;) Obudziłam się dzisiaj z bólem głowy - nie piłam nic - i delikatnymi mdłościami, chyba się zaczyna. Pogoda pod psem, nic się nie chce robić. Zjem chyba kluski lane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z urlopu i też z chęcią dołączam. Okres był 13.06 więc wychodzi termin z kalkulatora na 17.03. U lekarza jeszcze nie byłam, ale spróbuję się zapisać na ten lub przyszły tydzień. Uwielbiam te kafeteryjne miesiącowe topici, uważam ze to super pomocna, superfajna sprawa:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci się pomyliło?
misiakamelcia, przyszłaś na temat marzec 2012 i pytasz o dzieci z marca 2011?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Witam wszystkie nowe Mamusie! Długo mnie tu nie było, ale przez ostatnie dni byłam wyłączona z życia... Migrena i potworne mdłości!!! Masakra!!! W czwartek byłam u lekarza - widziałam Maleństwo i bijące serduszko! lekarz określił ciążę na 7/8tydzień. Maluszek miał 11mm :D Dzisiaj nadal walczę z mdłościami i ... To jakiś obłęd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! u mnie dziś mdłości, zgaga i generalnie do d... co do alkoholu, to wyrzuciłam go z mojego "jadłospisu" na czas ciąży, podobno, każda ilość szkodliwa jest dla płodu i tego sie trzymam Jasne że każdy może mieć własne zdanie na ten temat, moje jest jak powyżej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, z racji tego że nadal bolał mnie brzuch byłam u ginekologa wcześniej ;-) Zostałam na obeserwacji 2 dni, porobili mi badania. Wszystko jest ok. Jestem już w 8 tygodniu ;))) Te bóle brzucha są niestety nieuniknione, muszę brać leki. A WIDZIAŁAM DWA SERDUSZKA :D BIJĄCE DWA SERDUSIA!! :)) Czyli już na bank będę mieć dwójeczkę. Maluchy mają po ok 9-10 mm, podobno dobrze jak na ciążę bliźniaczą i na ten tydzień. Pozdrówki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja czekam właśnie na wynik ale mam złe przeczucia niestety :( piersi mnie tylko lekko pobolewają i poza tym nic mi nie dolega...co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaLOD2
WITAM WSZYSTKIE PRZYSZLE MAMY JA TEZ MAM TERMIN NA MARZEC A DOKLADNIE Z MIESIACZKI NA2MARCA Z USG NA 13 SA JAKIES MAMY W CIAZY JAK SIE CZUJECIE WOGOLE MOJA TO JUZ 3 CIAZA BIORE LUTEINE NA PODTRZYMANIE CIAZY CZY KTOS TEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam już wynik - 10284 :) poprzedni to 2286, chyba jest dobrze...kamień z serca. Wiem, że bardzo panikowałam ale chyba już taka będę spanikowana. Teraz umówię się na USG i mam nadzieję zobaczyć bijące serduszko. Nie mogę uwierzyć, ze wzrosła ta beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany w kuchni możesz iśc do lekarza, zbada Cię ginekologicznie i da skierowanie na badania, ale na usg to chyba za wcześnie, po co masz się martwic, ze nie widac serduszka. Ja ostatnią @ miałam 18 czerwca tydzień temu (26 lipca) byłam u ginekologa i zrobiłam usg i był tylko pęcherzyk. Lekarz powiedział, że nie ma się czym martwic bo to wczesnie jeszcze, ale człowiek myśli. Dziś byłam państwowo u lekarza i niby wszystko dobrze, ale usg będę miała dopiero w przyszłym tyg i wtedy mam nadzieję zobaczyc serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek i Maariczke cieszę się, że wszystko ok. Będzie dobrze ;) Ja póki co widziałam zarodek i serduszko, mam założoną kartę ciąży i wizytę i USG mam dopiero w połowie września. Nie wiem jak wytrzymam. Muszę uzbroić się w cierpliwość. Tylko spokój mnie uratuje...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba ma 4 miesiace prawie ;-) Wiem ze za wczesnie, no ale bywa, no nie ? A ja mam 19 lat ;-) Jestem młodziutka. Ale poradzę sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak fajnie ,że u Was wszystko ok:) Basiolek w ciągu ilu godzin taki duży wzrost u Ciebie ? Ja niestety wizyte przełożoną mam dopiero na przyszły tydzień , bo lekarz na urlopie . Może i lepiej ,bo będzie to już 8 tc więc mam nadzieje ,że zobacze mojego skarba małego:D Mamuśki jak u Was jest ze śluzem? Ja dzisiaj zauważyłam trochę śluzu podobnego do tego płodnego . Czy też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAriczkee mega gratulacje ze blizniaki :):) A jak Ci sie udało tak wczensie zajsc w ciaze??? aj chyba przez 2 msc po porodzie krwawiłam ... i nie bylo szans nawet na zblizenie:P:P No i ogoelnie .. ale moze dlatego ze ja miałam cc :):) I dla wsyztskich mam ktróe sa juz po USG . Ja ciagle sie zastanawiam kiedy isc i chyba poójde pod koniec sierpnia . Nie chce isc wczesniej zeby pózniej sie nie deenrwowac . Dziewcyzny zobaczycie jak bedzie fajnie jak poczujecie pierwsze ruchy .. szok , cos cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) Ból głowy ciąg dalszy. Ale mdłości brak, to chyba był jednorazowy - niedzielny wybryk. A propos przeżywania ciąży, to moja siostra jak była w ciąży z pierworodnym, to w ogóle jej nie przeżywała wręcz przeciwnie, ciągle narzekała. Obawiam się, że ja też tak będę miała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina2207 w sumie to od ostatniej bety minęło 4 dni, robiłam w środę i wczoraj :) lekarz zadowolony i cieszy się, że beta wzrosła, tym bardziej, że doskonale pamięta jak skończyła się pierwsza ciąża. Jestem pełna nadziei że wszystko będzie dobrze :) Myślę, że na 16 sierpnia umówię się na USG, w sumie miałam późno owulację bo w 18dc, więc samą ciąże liczę na 4 tydzień. Póki co czuję się bardzo dobrze, czuję tylko kłucia z lewej strony podbrzusza i lekki ból piersi. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amr2
Ja musze przypominac sobie samej, ze jestem w ciazy bo sie w niej kompletnie nie czuje. Chyba bede tak miec az pojawi sie brzuszek. Jesli sie pojawi bo od kilku dni mam caly czas mysli, ze cos jest lub bedzie nie tak. 22 lipca robilam bete i byla 5033, 27lipca powtorxzylam i byla 12439. nie wiem czy przyrost nie jest zbyt maly. Skorzystalam z tego kalkulatora http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator i pokazalo mi przyrost 41% - lower than normal czyli chyba nie jest tak super :( Z drugiej strony jest podana informacja, ze beta po osiagnieciu poziomu 6000 nie rosnie juz tak szybko. sama nie wiem czy isc do lekarza wczesniej czy czekac do poniedzialku, kiedy mam umowiona wizyte. Nie mam zadnych plamien, ale i tak sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki:-) Ja jestem przeszczęśliwa po wczorajszej wizycie. Ciąża potwierdzona :-) wszytko OK kolejna wizyta za 4 tygodnie a usg dopiero na 22 sierpnia, ale pani doktor stwierdziła, że nie ma się co śpieszyć, wiek ciąży określiła na 7tc i termin na 15 marca, ale pewniejsze będzie po usg, bo moim zdaniem z tydzień później :-) Maariczke super że sie wszystko dobrze układa, basiolek super wyniki, gratuluję co do śluzu to u mnie bez zmian, odkąd jestem w ciąży, zawsze miałam jakieś tam upławy, ale lekarz mówi, że taka moja uroda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
witam u mnie dalszy ciąg mdłosci , tak jak pisałam wczesniej też spodziewam sie blizniaków jestem w 9 tyg. widziałam dwa serduszka dzieci mają po 16 mm .termin mam na 8 marca :) Maariczke a jak ty się czujesz bo u mnie masakra mdłosci , wymioty itd.. ja mam 29 lat i 9 letniego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×