Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

krisii ja zaczęłam 6 tydzień a serduszko widziałam na USG jak byłam w 5 tygodniu i 5 dni ;) Ale u każdej z nas inaczej ;) A w którym Ty tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisii a ty to nie będziesz
tak czasem już kwietniówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisii dzięki za odpowiedź, czyli nie polecasz ? Ja na usg idę dopiero za trzy tygodnie będę w 10tc, moja lekarka stwierdziła że wcześniej i tak nie ma sensu, wczoraj mi tylko takim zwykłym przez brzuch pomiziała, i stwierdziła że zarodek zagnieżdżony w macicy a dopochwowe, można wykonać za trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisii- na początku był szok u lekarza zapytałam czy on przypadkiem nie żartuje jak powiedział ze widzi dwa zarodki ale on spokojnie stwierdził ze nie żartuje nigdy w ten sposób , potem zapomniałam zaplacic za wizyte z tego wszystkiego. teraz fajnie sobie pomyslec że nosze dwa kochane serduszka :) ja jak byłam na pierwszej wizycie podczas usg stwirdził 7 mm, pęcherzyk i nic więcej był to 4 /5 tydz. powiedział ze to normalne i przy następnej wizycie będzie juz ładnie widac serduszko :) a jak poszłam na drugie usg.w 8 tyg. to zobaczyłam 2 bijące serduszka :) i był to dla mnie szok. pytałas czy byłam na jakiejs kuracji , więc nie zadziałała sama natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania33 - nie czułam nic, parcia tez, ale polozna mówiła kiedy przeć. Faza parta trwała w sumie 25 min, bez bólu, z usmiechem urodziłam córkę. Leżeć nie musiałam, bo znieczulenie nie unieruchamia nóg. Po porodzie leży się i tak 2 h, potem przewożą na salę poporodową i od razu za rekę z mężem poszłam bez problemu do łazienki. Nie wyobrażam sobie innego porodu, wszystkie moje przaciółki tak rodziły i nie wiem czemu niektórzy zwalczają taką wspaniałą alternatywę. Lekarz anestezjolog robący mi znieczulenie opowiedział wszystkie za i przeciw i naprawdę jest więcej plusów. Znieczulenie przyspieszyło fazę rozwierania szyjki i tym samym poród, zniosło ból, pozwoliło skupić siły na wydajnym parciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lilka za odpowiedź, pieniądze to nie problem ale właśnie nie wiedziałam jak to wygląda, muszę się zorientować u mojej lekarki, pracuje w szpitalu gdzie będę rodzić więc powinna wiedzieć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka: no może wychodzi termin na 1 kwietnia ale wątpię, że urodzę w terminie. W pierwszej ciąży najpierw termin był na 23, potem 17 a urodziłam 8. Ania: czego nie polecam? Znieczulenia? Polecam jak najbardziej. Jak ktoś ma niski próg bólu a nie daj boże bóle krzyżowe to wybawienie. Ja miałam do cc znieczulenie ogólne bo córcia zaczęła się dusić i miałam tzw. szybkie cięcie. Nie było czasu na podanie leków do cewnika. W związku ze znieczuleniem ogólnym wstałam po dobie. gosiaczek: czyli bliźniaki to dar od Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisii a ty to nie będziesz
no widzę że i temat kwietniowy założyłaś. :) Nie sugeruj się aż tak bardzo tym co było wcześniej bo dwie ciąże mogą być różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha g .........5 lat ...................09.03.2012 scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012 Malamianu.........3cykle...............13.03.2012 gosiaczek29......3 cykle...............08.03.2012 - ciąża bliźniacza inez2108.........1 cykl................08.03.2012 Witajcie, dopisuję się do tabelki. Zyczę wszystkim nudnych kolejnych następnych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka: oby ta ciąża była identyczna jak poprzednia:) inez2108: twój nick jest mi bliski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam żadnej terapii hormonalnej. A bliźniaki to poprostu dar od Boga ... :) U mnie serduszka widać było w 7 tygodniu .. :) W ciąży z Kubą również w 7 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakilato
hej mam pytanko ostatnia @ miałam 26.06 przy cyklach 32-33d 25.07 robiłam beta hcg (30dc) było 50mlU/ml Maiłam wtedy plamienie implatacyjne dzis tj. 2.08 beta hcg (38dc) beta 1778mlU/ml czy jest prawidłowa???? Prosze o dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banany w kuchni
hej, a powiedzcie mi dziewczyny czy określanie tygodni ciąży po wielkości pęcherzyka zawsze się sprawdza? bo mi wczoraj lekarz zmierzył i powiedział że 5tydz i 6 dni, co nie może być prawdą bo mojego faceta jeszcze nie było w kraju. Ale jeśli to 5 tydz to płód był taki malutki że ledwo widoczny:( a jedna z was pisała że słyszała już serduszko w tym czasie. Martwię się, muszę iść zrobić beta ale boję się wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek ciązy liczy się
od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Faktyczna ciąża jest 2tyg młodsza. do zapłodnienia dochodzi ok 14dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, strasznie się cieszę że mogę do Was dołączyć :) z OM mam termin na 3 marca, a z USG wyszło na 8 marca. Jedno bijące serduszko, a tak bardzo chciałam zobaczyć dwa, ale niestety nie tym razem... To będzie mój pierwszy dzidziuś, czuję, że dziewczynka, chociaż z narzeczonym raczej chłopca chcieliśmy trafić, ale najważniejsze, aby zdrowe było :) Buziaki dla przyszłych Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha g .........5 lat ...................09.03.2012 scooby84........2 lata...................09.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Maariczke........1 cykl................12.03.2012 - ciąża bliźniacza Nesia..............1 cykl................04.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012 Malamianu.........3cykle...............13.03.2012 gosiaczek29......3 cykle...............08.03.2012 - ciąża bliźniacza inez2108.........1 cykl................08.03.2012 zielonytulipan....1 cykl...............08.03.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banany w kuchni nie martw się i nie denerwuj. Masz jeszcze czas na serduszko. W prrzyszłym tygodniu zobaczysz je już na usg. Ja miałam podobnie. Poszłam na wizyte, zrobiłam usg z nadzieja ze juz bedzie serduszko, atu tylko pęcherzyk.Dwa tygodnie czekania. Idę w przyszły czwartek żeby zobaczyc moja kruszynkę i sprawdzic czy wszystko dobrze. Nie denerwuje się i nie przejmnuj. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kriss byłaś juz na usg??? ja również ostatni okres miałam 27 czerwca , ale nie byłam u lekarza . Z moich obliczen wynika 5 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierwsza ciaze donosiłam do 40 tc, miałam cc na życzenie ... i chciałam rodizć 1 czerwca ale lekarz nie chciałw dizęn dziecka i urodizłam 2 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakilato
aaaaaaq ja ostatnią @ miałam 26.06. Byłam u lekarza ale jeszcze nic nie widac ale beta rośnie wiec chyba dobrze. Pierwsze dziecko tez donosiłam do 40tc i mialam cc ale ze wskazań urologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziś miałam pierwsze dłuższe spotkanie z WC ;( Myślałam, że już nie dam rady wyjść do pracy.... Ale zjadłam trochę i na szczęście przeszło. Mam takie pytanko jak wymiotujecie rano to czym? Bo ja jakąś taką żółcią... Sorry jak któraś je właśnie śniadanie ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) Słoneczko za oknem, cieplutko aż chce się żyć. Kochane czy wy już po czy przed urlopem? I jeszcze napiszcie mi czy nie ma problemu z leczeniem zębów w ciąży, ale ze znieczuleniem? Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! co do urlopu, już się nie mogę doczekać, wyjeżdżam w sobotę na dwa tygodnie, ja jeszcze nie wymiotuję, ale mam straszną zgagę, może któraś z Was wie czy w ciąży można brać Renni? Co do znieczulenia nie pomogę przegląd zrobiłam w czerwcu, wszystko było ok, pójdę kolejny raz za jakieś dwa miesiące, zobaczymy Pozdrawiam słonecznie, bo dziś słoneczko za oknem :-) w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakilato
piorun ja byłam w piątek na wyrwaniu zęba ze znieczuleniem wiec idź spokojnie bo dzisiejsze znieczulenie nie zaszkodzą dziecku. Lepiej wyleczyć chory ząb bo on dopiero może narobić problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zgage polecam rennie owocowe :) już coś lepszego niż 3 lata temu kiedy było miętówkowe po którym po 5 minutach wracały ataki zgagi . Znieczulenie wiem że można ... ja póki co nie wybieram sie póki nie boli :D ja do dentysty jak do więzienia ... nie chodze póki nie boli . Kilku już sie pozbyłam bo jak słysze 500 zł za kanał ... dzięki :D 2 x sie zgodziłam i już nie mam tych dwóch 6 :o za które dałam 1000 zł!!!!!!!!!! a tabelka ... może jakieś urozmaicenie ? NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ eudaiomonia.......25.......Katowice.......17.06..........24.03.2011......? podoba sie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ eudaiomonia.......25.......Katowice.......17.06.......... 24.03.2011......? majakilato..........29.......Września.......26.06.........29.03.2011...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieg okoliczności :) jak planowaliśmy Mikołaja miałam w tabelece : eudaiomonia___22___Górny Śląsk___18.11.07____25.08.08___chłopiec teraz mam : eudaiomonia.....25.....Katowice.......17.06......... 24.03.2011......? :) ale śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ijasne ale błąąąąąąąąd ! patrzcie na rok ;) NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11....... 24.03.2012......? majakilato.......29.......Września.......26.06.11........29.03.2012......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×