Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

aaaaaaq: nie dawało mi to spokoju i zerknęłam na notatki z poprzedniej ciąży. I wtedy w 6 tygodniu byłam na usg i był 4mm zarodek z serduszkiem. Chyba mogę iść już. Tylko na kiedy będę mieć termin jak nawet dodzwonić się nie mogę. A beta Hcg w poprzedniej ciąży była w 5T 9 058 a teraz w 4T 199. Chyba teraz jest niższa. piorun kulisty: właśnie dzwonię do dentysty bo byłam dwa tygodnie temu i coś mi wsadziła do zęba. Nie ma żadnego problemu ze znieczuleniem. Całą zeszłą ciążę chodziłam i nie zrobię żadnego zęba bez znieczulenie. Z tego co wiem to na pewno nie wolno fluoryzować zęby. Ania: można brać tylko nie wiem czy w pierwszym trymestrze. Bo np septolete można ale w pierwszy trymestrze farmaceutka w poprzedniej ciąży zabroniła. Na pewno możesz spróbować zimne mleko, jogurt, migdały No i męczę się co raz bardziej z przyziemieniem. Zaatakowało mi zatoki które mam niedoleczone bo genialny laryngolog na RTG widział co inne niż radiolog ( po prostu nic nie widział). Kuruje się tylko naturalnymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ja wcale nie miałam badanej BETY w 1 ciąży ani teraz ... jestem zła ... czy coś z moją gin czy ze mną ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisi ja tu jestem na forum od marca tego roku, gdzy straciłam poprzednia ciążę w 10tc, udzielałam się troche na forum CIĄZA obumarła, tak poz tym sporadycznie gdzieś jakiś wpis. Mam nadzieję że ta okaże się szczęsliwa, teraz czekam na kolejne usg 19 sierpnia. Trzymajcie kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia z tego co wiem to rzadko który lekarz zleca bętę, ja w poprzedniej ciąży nawet jak miałam podejrzenie że ciąża się nie rozwija to też nie dali, można robić samemu ale odpłatnie u nas koszt 37zł, teraz jestem w nastepnej ciąży i leżałam parę dni w szpitalu z powodu krwawienia to zrobili mi betę ale od lekarza z przychodni to skierowania nie dostałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez2108 powodzenia ! jesteś jeszcze w szpitalu ? Jak sie czujesz ? Leż jak najwięcej do góry nogi i niech mąż lata z ciepłą owocową herbatką! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nikt nie zlecał bety, to chyba robi się w szczególnych przypadkach lub z własnej inicjatywy. To jaka tabelkę robimy? Pierwszą, drugą czy jakąś komplilację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia nie juz jestem w domu w szpitalu byłam 2 tyg temu, teraz dużo odpoczywam, na szczęście już widziałam bijące serduszko i jestem spokojniejsza, w poprzedniej ciąży nie zobaczyłam go wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź, spróbuję ten zimny nabiał, oby pomogło bo męczy mnie strasznie :-( Ja też ani wpierwszej ciąży ani teraz nie robiłam bety i lekarz mi tego nie zlecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą betę robiłam bo trafiłam na nie swojego lekarza i ona nie badała mnie tylko jak to stwierdziła: robi test ciążowy czy wg jestem w ciąży. Teraz robiłam z własnej inicjatywy. I działaj ja powtórzyłam bo......bo powtórzyłam:) Jak będzie ok to na pewno się uspokoję. inez: twój nick z innego powodu mi bliski:) Spójrz na moją stopkę. A nie pisałaś czasem na majówkach 2008? Jak nie to ktoś z podobnym nickiem. Trzymam kciuki. Odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula0501 ponieważ jestesmy w ciaży mniej wiecej tyle samo :) mam pytanie jak Twoje samopoczucie? Ja czuję sie świetnie jakbym wcale nie była w ciąży :/ wiem, że to głupie bo niejedna kobieta chciałaby uniknąc złego samopoczucia ale jakoś tak dziwne to dla mnie choć moja Mama obie ciąze przeszła bezobjawowo :) śmieje się, ze niepotrzebnie panikuję :) ja w związku ze stymulacją 5 lipca dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków (były dwa) więc owulacja była 6 lub 7 :) Wiem, ze ciąża jest wczesna ale chyba nie doczekam do 16 sierpnia na USG :) tak jakoś dłuży się ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja za niecałe 2 tygodnie lecę do Tunezji. Też nie mogę się doczekać, ale boję się, że w przeciągu tych 2 tygodni może się sporo zmienić i wyjazd nie wypali. Nie widzi mi się jechać do obcego kraju, tysiące kilometrów od domu, żeby leżeć na kiblu i rzygać. Dzięki za podpowiedź odnośnie znieczulenia. Ja też bez znieczulenia ani rusz, a mam praktycznie wszystkie zęby do leczenia. Zaniedbałam je strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek Faktycznie chyba jesteśmy w podobnym okresie ciąży. Ja też czuję się bardzo dobrze. Pobolewają mnie piersi tylko i czasem mam uczucie jakby mi się coś przykleiło do żołądka, ale zero wymiotów. Zrobiłam się chyba tylko bardziej leniwa :-p. Ja na usg ide 11 sierpnia, miałam już jedno, ale był tylko pęcherzyk, więc teraz mam nadzieję zobaczyc serduszko i się upokoic. A chodzisz państwowo czy prywatnie. Pozdrawiam i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula0501 ja w związku z tym, ze żaden lekarz nie widział u mnie problemu a dzieciątka nie było wybrałam się w końcu do ginekologa-endokrynologa i to on zdiagnozował lekki zespół PCO, pierwsza ciąża pojawiła się już po 3 miesięcach leczenia ale niestety poroniłam w szóstym tygodniu, teraz znowu sie udało i strasznie sie cieszę :) Wynik ostatniej bety daje mi dużo nadziei że wszystko będzie dobrze. Mój lekarz do tanich niestety nie należy ale chyba przy nim zostanę jak tylko z ciążą będzie wszystko ok, wiem, ze jest bardzo dobrym specjalistą a poza tym zna mój przypadek od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek: ja też miałam się wybrać do jakiegoś ginekologa-endokrynologa ale okazał się niepotrzebny bo zaszłam w ciążę. A staramy się od stycznia. Oglądałam ostatnio "Ciąża z zaskoczenia" i wcale się takiej sytuacji nie dziwię. Gdyby nie to że u mnie nie ma żadnych plamień w ciąży też długo mogłabym nie wiedzieć, że jestem w ciąży. Po prostu zero objawów. No może senność w pierwszym trymestrze ale to można zwalić zawsze na coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wkońcu do was dołącze :) Chociaż nie mam jeszcze terminu ( jestem w UK i tu dopiero w 12 tygodniu pierwsze USG :o ) to ze wszystkich wstępnych kalkulatorów wychodzi mi 26 marzec 2012 - co najlepsze urodziny mojej MAMY!! :D Jestem juz po jedym poronieniu w 6 tygodniu ( wrzesien ubiegłego roku) więc mam nadzieje, ze teraz będzie wsyztsko w porządku.. Właściwie to planuje za około tydzien dwa pojsc do polskiej przychodni i prywatnie zrobic sobie USG i badanie bo nie moge pojac jak po raz pierwszy mozna badac kobiete w ciazy po pierwszym trymestrze :o Serdecznie pozdrawiam :) P.S Z objawow, to pobolweanie brzucha, mleczny sluz, temperatura podwyzszona, od paru dni mdłosci i wysypalo mnie na twarzy mimo tego, ze nawet za nastolatki nie mialam z tym problemow ;/ Pozatym czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90Snikersiek90
Krisi.... Ja np. jestem w 3 miesiacu ciazy a nie mam kompletnie zadnych objawow nudnosci,wymioty czy tez zachcianki no kompletnie nie,ale jest jedna rzecz,ktora mnie teraz boli przytylam 3,5kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Wasze posty i się uspokajam bo myślałam że tylko ja jestem bezobjawowa :) z drugiej strony na objawy i dolegliwości jest czas, najważniejszy i tak jest...brak miesiączki :) idę się położyć spac bo jakaś padnięta jestem choć mam już L4 w związku z pierwszą poronioną ciązą i plamieniem, które wystąpiło w tej. W sumie to nie wysilam się specjalnie :) może jutro będę miała więcej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek a skąd jestes? Czasem dobrze jest się zapisac państwowo tylko po to żeby miec bezplatne badania. Trzymam ksiuki żeby było wszystko dobrze. :-) i z całą pewnościa tak bedzie. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży nie miałam żadniutkich objawów, żadnym mdłości, żadnych bolących persi, nic. Teraz mnie trochę mdli i piersi mi się powiększyły i są trochę bolesne. No i dziś bolał mnie brzuch jak na okres - dosyć mocno, tak przez 10 minut. Zdenerwowałam się, chyba tak nie powinno być? Eh, wizyta dopiero za 1,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris ja robiłam usg bedac w 6 tc i byl tylko zarodek altego teraz sie nie spiesze . Bety teraz tez nie robiłam .... sam test ciazowy .. Zazwyczaj lekarze nie zlecaja bety , raczej to badnie robi sie na własna reke . Dziewcyzny jak piszecie o tych poronieniach to az ciarki przechodza . Oby wiecej to Was , ani żadnej z nas nie spotkało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) Kochane a powiedzcie mi - te co już mają jedną ciążę za sobą - jak wyglądało wasze ciało po ciąży? I jak sytuacja z rozstępami? Strasznie się ich boję. Niestety u mojej mamusi pojawiły się pod koniec ciąży, a podobno rozstępy to sprawa genetyczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie zrobił ani jeden rozstęp, moja mama też nie miała. Smarowałam się kremami. Patrzac po sobie i koleżankach tym zawsze szczupłym porobiły się rozstępy a takim jak ja co tyją i chudną całe życie i mają juz "elastyczną skórę" od tego raczej się nie robią. Jeden plus problemów z wagą! Za to mimo, że zdarzało mi się w życiu mieć lekką nadwagę nigdy nie miałam cellulitu. Niestety w ciąży mi się zrobił (mimo przytycia tylko 9 kg) i pozostał do dziś:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie genetyka .. na nią nie ma mocnych :( jestem dosyć niska .. brzuch sie mocno obniżył pod koniec 8 miesiąca i już tak został do porodu ... i miko był duży ponad 4 kg ... wód miałam hektolitry :P i niestety zrobiły mi sie mega brzydkie rozstępy na nogach tzn udach ... na nic kremy po 100zł ... na brzuchu mam kilka ale to dlatego w miejscu gdzie trzymał łokieć ... za każdym usg łokieć po pępkiem ... no i mam 4 rozstępy :D śmieszne aż bo jak widze znajome mają całe brzuchy z rozstępów a ja 4 ... ale za to te uda ... mega sie tego wstydze . Nie jeżdże na basen ... unikam miejsc publicznych .... latem ... typu plaża ... no nic . Ale za to mam mega ślicznego Mikosia :) Ja tam mówie już nie musze być taka piękna po dziecku :P zresztą drugie w drodze ... nie myśle co sie będzie dziaało z moim ciałem po 2 dziecinie :) optymistyą trzeba być ;) :) no i ból cycków na mnie przeszedł ! śpie w staniku ... i chyba rosną ... bo D jakieś małe... i mnie uciska ... więc już sobie poszukałam biustonoszy ciążowych i do karmienia które zostawiłam po Mikim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11....... 24.03.2012......? majakilato.......29.......Września.......26.06.11....... .29.03.2012......? Maariczke......19......Hajnówka.......05.06.11.........12.03.2012.......? DOPISUJCIE SIĘ DO UROZMAICONEJ TABELKI !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj, muszę coś poprawic. teraz się dopisujcie: NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11....... 24.03.2012......? majakilato.......29.......Września.......26.06.11....... .29.03.2012......? Maariczke........19.......Hajnówka.......05.06.11..........12.03.2012........? - ciąża bliźniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy mi się chyba nie uda dobrze dostosować tej tabelki;p Teraz się dopisujcie :D:D ojj, muszę coś poprawic. teraz się dopisujcie: NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11....... 24.03.2012......? majakilato.......29.......Września.......26.06.11....... .29.03.2012......? Maariczke.......19.......Hajnówka.......05.06.11.......12.03.2012......? - bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście termin porodu mam na 12 marca... o Boże nigdy nie wyjdzie mi to dobrze;p Może Wy poprawcie, bo ja tego naprawdę nie umiem!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ MAARIJA :D TABELKA : NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ Maariczke.....19....Hajnówka.....05.06.11....12.03.2012...? - bliźniaki eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11....... 24.03.2012......? majakilato.......29.......Września.......26.06.11....... .29.03.2012.....? wg mnie taka tabelka jest lepsza widać wiek i skąd w końcu jesteśmy :) nie zostałyśmy sobie w każdym bądź razie przedstawione ;) hihi i można szybciutko porównać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA : NICK........WIEK......MiASTO........OST. @....TERMIN PORODU......PŁEĆ serek wanil.....2 cykle.................01.03.2012 szatynka84......1 cykl.................03.03.2012 Nesia..............1 cykl................04.03.2012 gosiaczek29......3 cykle...............08.03.2012 - ciąża bliźniacza inez2108.........1 cykl................08.03.2012 zielonytulipan....1 cykl...............08.03.2012 gocha g .........5 lat ...................09.03.2012 scooby84........2 lata...................09.03.2012 Kasiulka!........4 cykle.................10.03.2012 Julka.............1 cykl..................11.03.2012 Maariczke.....19....Hajnówka.....05.06.11....12.03.2012. ..? - bliźniaki Malamianu.........3cykle...............13.03.2012 Klinka31...........1 cykl................17.03.2012 amr2.............2 cykle.................19.03.2012 Agula0501.......1 cykl..................23.03.2012 eudaiomonia.....25.....Górny Śląsk......17.06.11....... 24.03.2012......? majakilato.......29.......Września.......26.06.11....... .29.03.2012.....? PŁCI NIE TRZEBA I TAK NIE WIEMY .. JESZCZE ALE MAMY KTÓRE WIEDZĄ ŻE MAJĄ CIĄŻE BLIŹNIACZĄ OWSZEM WPISUJCIE :) DUŻO NA 8 MARCA ... A JA PEWNIE ZNÓW SIE WYPAKUJE ZAMIAST 24 ALBO 25 TO 26 ALBO 27 ... ALE CIESZE SIE ŻE MAM PLANOWANE CC :D I ZMIENIĆ PROSZĘ ILOŚĆ CYKLI BO TO JUŻ NIEWAŻNA INFORMACJA :P NAJWAŻNIEJSZY TERMIN :P KTO CHĘTNY PROSZĘ WPISAĆ ILE JUŻ PRZYTYŁYŚCIE ? JA NARAZIE SCHUDŁAM OD TEGO ŻYGANIA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×