Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

U mnie dwie kreseczki, potwierdzone badaniami krwi w zeszłym tygodniu :):):) radość ogromna! Tym razem test wykazał ciążę 7 dni po zapłodnieniu! Termin wypada na 4 marca 2012 roku. Czy są już inne Mamusie??? Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, dolllka :) dzięki za miłe przywitanie! Trzymajcie kciuki mocno, za zdrowego dzidziusia :) jeszcze tak około tydzień i zacznie bić serduszko :) Nikomu nic nie mówię (oprócz męża szaleńczo szczęśliwego), chociaż chciałabym głośno krzyczeć - jest we mnie nowe życie!!!! Taka wczesna ciąża to przecież dopiero nadzieja - za to jakże radosna! Czuję się nieźle, choć gorzej niż w pierwszej ciąży - napięte piersi, kłócie w brzuszku (dokładnie jak przed okresem) jak poprzednio, ale dodatkowo bóle głowy - które wcześniej mi nie dokuczały oraz sikanie co chwila. Poza tym jestem bardzo szczęśliwa. A jakie są marcowe dzidziusie? Spokojne, czy rozrabiaki? Ja mam w domu lipcowego chłopca - świetny 6-cio latek! Był książkowym przykładem noworodka i niemowlaka - spał, jadł i sikał - żadnych kłopotów. Znajmoni śmieją się, że to na zachęte a drugie da nam popalić... Żeby tylko rósł/rosła zdrowy/zdrowa - z całą resztą sobie poradzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem nie pomyliłaś się w roku? Z paseczka wynika, że 4 tygodnie i 3 dni ciąży, więc termin na marzec 2012 :):):) Jak się czujesz? Chwalisz się, czy czekasz aż brzuszek będzie widać??? Pozdrawiam gorąco Ciebie i brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia gratuluje. ja miałam termin na 12 marca, ale 2011 roku :) córcia urodziła się w lutym. Powodzenia :) ps. a jestem jestem to też mama z 2011 roku hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam test w dniu miesiączki i wyszły mi 2 kreski z obliczeń internetowych mam termin na 4 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie wysyp;-) bo dziewczyny z marca zaczną robić testy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia - gratuluję... Ja teraz tez mocno wierzę, ze się uda... czekam do 10 lipca :) A w domu też mam 6 latka tylko z końca czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia!!! To ściskam kciuki najmocniej jak potrafię :):):) Szczególnie, że 6 latek to już duża różnica wieku dla rodzeństwa - chociaż między mną a Bratem właśnie tyle było i trzymamy od zawsze sztamę. Justysia!, Monia! Fantastycznie - pierwsza Wielka Trójca z terminem na ten sam dzień, hihihhihi, ciekawe, czy chociaż jedna z nas rzeczywiście urodzi 4 marca :):):) Możemy się spodziewać równie dobrze lutego, oby nie 29....byłby kłopot z obchodzeniem urodzin! Jak się czujecie? Moje piersi są bardzo tkliwe! I mam wrażenie, że brzuch już zaczyna mi wystawać - chociaż to chyba autoprojekcja, bo centymetr pokazuje to samo. A jak Wasze oczekiwania wobec płci? Ja mam już chłopca, więc marzy mi się dziewczynka. Za to mąż i synek chcieliby kolejnego mężczyznę. Marzenia jedno - ale mnie się wydaje, że wstrzeliliśmy się w samą owulację, powinien być więc chłopiec. Za kilka dni zaczną bić naszych dzidziusiów serduszka. Już się nie mogę doczekać pierwszego usg ! Wprawdzie widać wtedy tylko okrągłą komóreczkę z małą kropeczką ale jest bicie serduszka od 23 dnia po zapłodnieniu. Według kalkulatorów i mojej wiedzy ;) to 18 dzień mojej fasolki. Umówiłyście się już na wizyty? Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko w ten deszczowy dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, wredniak - jak chowają się Wasze maluszki? Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem marcowką ale 2011 gratuluję Wam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam do przyszłego tygodnia i może w piatek pójdę bo sensu nie ma wczesniej iść bo i tak nic nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!! zycze Wam spokojnej ciazy, lekkich porodow i zdrowych dzieciaczkow. tez mialam termin na marzec ale 2008 :) urodzilam 29 lutego :) w sumie fajna data a urodziny obchodzimy 28 lutego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja też prawdopodobnie będę miała termin na marzec 2012,narazie 3 testy pozytywne w przyszłym tygodniu badanie krwi a w kolejnym wizyta u lekarza i będzie wszystko wiadomo!!! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje !! Moja jest z czerwca tamtego roku... czerwcówki są straszne ;) wogóle nie ksiażkowe ;) nie śpiące, kolkowe, wrzeszczące i z charakterkiem ;) Marcówki? Mój brat ma córę Kasię z 9 marca ... cud nie dziecko. Grzeczna, poukładana, nigdy nie było z nią problemów. Ja tylko słyszę od mojej mamy, która jeśli przez kilka dni przyjedzie do mnie opiekować się Paulinką (moja córką) - Kasia taka nie była .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatydzień w poniedziałek usg mam cichą nadzieje że już bendzie coś widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyboskie....
Monia... po jakiej ty szkole jesteś? Kto Ci wogóle pozwolił podstawówkę skończyć z taki błędami .... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi_29
Hej dziewczyny mam nadzieję,ze dołaczę do Was,ale to dopiero po badaniu usg,bo na razie to tylko wiem to co widziałam na teście czyli 2 kreseczki:)))) Mam juz sierpniowego 6-cio latka i teraz czuję,ze znowu chłopak będzie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ja jeszcze też ciąży nie stwierdziłam usg tylko mam testy i oczywiście brak miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×