Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Grecja - wyspa Korfu !! :) przepiękne miejsce i można znaleść naprawdę dobre cenowo oferty. Szczególnie po sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uwielbiam polskie morze. Polecam Rusinowo, śliczna miejscowość, piekna okolica. Kuzynka tego roku była w ośrodku Bajkowy Zakątek - świetne miejsce szczególnie dla rodziców z pociechami. Wiele atrakcji w samym ośrodku www.adam.jaroslawiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moją rodziną już dwa razy spędzaliśmy wakacje w Polsce. Bardzo nam przypadło do gustu jedno miejsce, a mianowicie: www.solpark-kleszczow.pl Wyniosło nas to znacznie taniej niż wakacje za granicą, a dzieci były tak samo zadowolone. Jest tam wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. Nasze pociechy najwięcej czasu spędziły w kąciku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktos może tutaj www.dziubas.eu ? wydaje się bardzo fajnym miejscem na wakacje, dzieki z gory za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem gdzie bo to zalezy od ciebie przecie 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa22
bardzo przypadł mi ostatnio do gustu Rzeszów. zatrzymałam się w fantastycznym hotelu Ferdynand w centrum. fajna atmosfera miasta jak i w hotelu. bardzo przytulnie i elegancko i dodatkowo otrzymałam darmową kolację za rezerwacje zrobiona za posrednictwem ich strony internetowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie pozwiedzac, tez bym się chetnie do pulaw wybrala, może w jakis weekend listopadowy skoczymy, ile płaciłaś za Izabelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ofertę hotelową w Murzasichle i jak jesteś zainteresowana to wejdź tutaj kasprowy-zakopane.pl. Hotele zlokalizowane są w przepięknej okolicy i mają do dyspozycji dobrze wyposażone pokoje z łazienkami. Dodatkowo możesz skorzystać z wyżywienia. Ja już od dawna zatrzymuje się w hotelu Kasprowy, Giewont lub Angelika i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam nasze polskie bieszczady :) i kto nie byl powinien odwiedzic. Sandomiesz i okolice maja niezwykly urok i tam zatrzymalam sie w Dwikozach w Dworku http://www.dwordwikozy.pl/ i tez polecam odwiedzic do miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam nasze polskie morze :) niech każdy sobie gada co chce - ja uwielbiam tam jeździć. Szczególnie Gdańsk bo to klimatyczne miasto.Zazwyczaj zatrzymuje się w Holland House www.hollandhouse.pl i ci którzy lubią wyższy standard też powinni wypróbować ten luksusowy hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze gory? Wedlug mnei to najlepsze miejsce w polsce do wyjazdu wakacyjnego, wiadomo, ze jest wiele do wyboru takze kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja od kilku lat z rodzina jezdze tutaj www.dziubas.eu i jestem bardzo zadowolona z wypoczynku w bialce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ostatnie wakacje, krótkie bo krótkie, spędziłam w Kołobrzegu. Świetnie miejsce na wypoczynek i do rozrywki. Z uśmiechem na ustach wspominam przede wszystkim swój pierwszy rejs po morzu Bałtyckim wspólnie z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/, to jedna z tych rozrywek, którą polecam każdemu, kto chce zobaczyć morze nie tylko z plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy sobie wakacje w styczniu. Do cieplych krajów, wszystko już przygotowane. Jeszcze tylko wymiana waluty - w sprawdzonym kantorze w pruszkowie: www.kantorpruszkow.pl/ i w drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdwe
Jeżeli szukasz noclegu w trójmieście w przystępnej cenie, ale nie chcesz wybierać hostelu lub schroniska młodzieżowego, ponieważ zależy Ci na dobrych warunkach i prywatności to polecam zapoznać się z ofertą www.bogdansopot.pl .Mają przepiękne pokoje w centrum Sopotu w korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwd
Najlepszym noclegiem, jaki miałam okazję sprawdzić dotychczas, okazał się apartament z pełnym wyposażeniem ze strony www.bogdansopot.pl .Warto zadzwonić pod numer +48 503-097-888, by szybko i łatwo zarezerwować pobyt. Pokoje mają tam cudowne – przytulne, śliczne i nowoczesne. Obsługa jest bardzo życzliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta03
Wszystko zależy od oczekiwań. Jeżeli to ma być typowy plażing to jest wiele ciekawych miejsc. Choć wydaje mi się, że coraz więcej osób korzysta z aktywnego wypoczynku i przygody. http://www.itaka.pl/no-limits/ Zawsze to ciekawsza i zdrowsza forma odpoczynku, zwłaszcza po całorocznym gniciu na uczelni czy biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajro
Ciekawie wygląda to no limits. Szczególnie mnie zainteresował trekking, uwielbiam spędzać czas w górach, moim zdaniem nie ma lepszego miejsca na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Chin. Ale przed wyjazdem warto przyswoich troche jezyka chinskiego- najlepiej na www.hanzilla.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta03
Kajro, to sprawdź włoskie Dolomity, bo wyjazd w te tereny powinien Ciebie szczególnie zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwea
Od kilku lat rok rocznie na wakacje wyjeżdżam z grupą www.4challenge.org. Już nie mogę się doczekać następnej wyprawy. Życie jest piękne! Warto zobaczyć kawałek świata! Polecam wszystkim Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbv
Od lat odpoczywam w schronisku Trzy Korony i muszę powiedzieć, że przede wszystkim jeżdżę tam dla jedzenia - szczególnie ryby mają bardzo smaczne. Czyli zajdź na stronę www.trzykorony.pl, to dowiesz się więcej o tym schronisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrell2
Od kilku lat zwiedzam świat z biurem Sigma Travel, tym razem chciałam odpocząc na słonecznej plaży i zarezerwowałam wczasy na Gran Canarii, oczywiście w biurze podróży Sigma Travel, znów sprzedaja wczasy, i jak zwykle się nie zawiodłam, wczasy udane na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankość
A co myslicie o podróżach śladami Nationale Geographic? Widziałam na Itace takie opcje w ofercie NoLimits. Ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meksyk jest moim zdaniem fenomenlanym miejscem do tego, aby pojechac, odpocząć i pozwiedzać, a naprawdę jest co zwiedzać. My byliśmy w to lato z http://www.kiribaticlub.pl/ostatnie-miejsca/ można powiedzie, że to była wyprawa życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyszardaN
Według mnie warto odwiedzic jednak nasze polskie morze. My co roku decydujemy sie na jakąś z niewielkich miejscowości i wybieramy agroturystykę. W tych chyba padnie na Kopalino i te domki http://www.agroturystykalila.com/ , cenowo nisko, ładna okolica i sporo atrakcji więc po co mam szukać jakiś innych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×