Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość gość
Polska, Rezydencja Nad Wodospadem - naprawdę światowe standardy, daleko szukać nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Egipt, jest niedrogo, a naprawdę egzotycznie. Ja od kilku sezonów już tak jeżdzę i zawsze odkrywam go na nowo. Bardzo fajne oferty ma beefree i można naprawdę zaplanować sobie wymarzone wakacje w niewielkiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_1989
Pomysł z Egiptem bardzo mi się podoba, tylko im więcej ofert i katalogów przeglądam, tym ciężej mi się na konkretny hotel zdecydować. A może ktoś z własnego doświadczenia poleci coś sprawdzonego w rozsądnej cenie najlepiej w rejonie Sharm el Sheikh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daryne
Polskie morze to nie jest głupi pomysł i bardzo chętnie bym z niego skorzystała, gdybym tylko miała zapewnioną pogodę przynajmniej przez 75% czasu. Egipt zupełnie odpada, w ogóle mnie tam nie ciągnie. Sama Afryka - owszem, ale ta bardziej dzika część. Póki co, w tym roku jednak kieruję się w zupełnie odwrotnym kierunku, bo zdecydowałam się na wycieczkę do Gruzji, najciekawszą programowo wycieczkę znalazłam w ofercie Almaturu i to z nimi jadę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania42
Polecam wczasy w Karwi kwatery "Przy Lesie" http://ekarwia.com blisko przejście na plaże, ładne pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haneczka..........a hotel w Gruzji. Napisz cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa34
Ja od wielu lat jaade wylacznie na Kaszuby, agroturystyka nad jeziorem, http://agroturystyka.kaszuby.org - agroturystyka gdzie są zwiezręta dla całych rodzin z małymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja123
Moje wakacyjne plany to last minute do Bułgarii. Zdecydowałam się na Aparthotel Prestige City II w miejscowości Primorsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_9878
Postawcie na Polskę:) Można niedrogo i fajne wypocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważam obóz żeglarski może wind4you dla syna, a z mężem chyba wylądujemy nad polskim morzem gdzieś na Helu. Nigdy nie byłam, a ze zdjęć wnioskuję i różnych opinii, że Hel się wyróżnia czystością plaż etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie morze wcale nie jest takie złe. Można sie swietnie bawic a w malych miejscowosciach tak nie zdzieraja. Dobre sa tez domki, agroturystyka. Polecam zwlaszcza okolice Gdyni, bardzo duzo atrakcji. Warto zajrzeć do Suchego Dworu (okolice Kosakowa) i zobaczyc osiedle Tesoro Ivory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobne zdanie, że polskie morze nie jest takie złe. Poza tym panuje tam dość fajny klimat, którego z niczym nie da się porównać, ani też opisać. Tylko co jest niefajne to to, że może w najmniej oczekiwanym momencie popsuć się pogoda, dlatego warto szukać miejsc jak Dwór Oliwski, gdzie jest bogata oferta zabiegów spa. W razie jak będzie padać też będzie co robić. Poza tym myślę, że Gdańsk jest jednym z piękniejszych miast w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze będe powtarzać cudze chwalicie, swego nie znacie - pewnie że Polska! albo morze lub mazury, albo cudowne góry! ostatnio zakochałam się w Karkonoszach i w Rezydencji Nad wodospadem - cudowne miejsce na tygodniowy wakacyjny wyjazd. nie ma opcji, żeby się nudzić: korty, quady, SPA no i pyszne jedzenie i miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falllll
ja mam dokładnie to samo nie do końca rozumiem, dlaczego tak się wszyscy starają, żeby pojechać na wakacje za granicę, a przecież w Polsce jest naprawdę pięknie, w zasadzie w każdym kierunku można znaleźć piękne miejsce, gdzie będziemy mogli odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razolight
o na pewno i w Polsce jest mnóstwo ciekawych i pięknych miejsc, gdzie doskonale można wypocząć, ja zawsze lubiłam jeździć nad morze, ale też w góry, zarówno jedno jak i drugie ma dla mnie taki niesamowity klimat i urok, którego nie da się opisać i gdzie czuję się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.dkholiday.pl/ - jeśli nie wiesz co wybrać, skorzystaj z biura podróży. ;) Mnóstwo ofert, każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferty ciekawych wyjazdów w bardzo atrakcyjnych cenach można znaleźć na www.WakacyjnyPirat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ruciane Nida. Fantastyczny wypoczynek, atrakcji co niemiara, wszystko zgodne ze strona miejscowości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka690
Wakacje, to mniejszy problem. Wiecie może gdzie pojechać w okresie października? Tylko nie piszcie mi, że nad polskie morze, bo to nie wchodzi w grę, góry także odpadają... Chciałabym z chłopakiem spędzić wakacje, których w rzeczywistości nie mieliśmy... Słyszałam o internetowym biurze podróży DkHoliday, ale czy ktoś korzystał z ich usług? Przeglądałam ich propozycje i na pierwszy rzut oka są w porządku, dobre ceny, fajne wycieczki... Chciałabym jednak poznać Wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z biura Grecos Holiday to ich mogę z czystym sumieniem polecić, zwłaszcza że na Grecji świetnie się znają i organizują odpoczynek we wspaniałych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Chorwację, a waluty najlepiej kupić na www.amronet.pl. Osobiście tak robię, a BZ WBK nawet ma karty walutowe, jak kupuję walutę to przelewam na kartę i płacę zagranica tą kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszewakacje
Ja także zawsze jeżdze po sezonie, kontaktowalem się już z DKholiday i polecam szybki o fachowo. Może tobie tez cos dobiora fajnego. Napisz i sie przekonaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21l
Te z wole jeździć po sezonie, zawsze miej turystów, a i cena może być niższa. Byłam na takich posezonowych wakacjach w Tanzanii z oferty hotelu http://www.gardenpalms.pl/ i bardzo dobrze wspominam ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igaa26
Malenka690 - ja odbyłam podróż z narzeczonym właśnie z biurem dkHoliday, więc mogę Ci powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Widzę , że tutaj mówicie również o jakiś innych, ale chyba żadne tak fachowo nie wykonuje rezerwacji online. Super kontakt, świetna w ogóle oferta dkholiday. No i słuchaj... jakie ceny.... Zrobiłam sobie porównanie, nawet nie wyobrażasz sobie, ile bym przepłaciła jadąc w to samo miejsce z innym biurem podróży. MASAKRA!A tak? Jestem mega zadowolona, bo nie dość, że zaoszczędziłam, to jeszcze świetnie spędziłam czas, odpoczęłam ;) dkholiday górą! :) Polecam Ci wyjazd do Egiptu... może nie teraz , niech te wszystkie wojny i nieporozumienia miną, ale za jakiś czas... Egipt najlepszy. W dholiday przygotują dla Ciebie świetne propozycję. Na pewno coś dla siebie wybierzesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość classka1
Ja jednak wolę wypoczywać w Polsce ;) Jest przecież wiele pięknych miejsc zarówno w górach jak i nad morzem. Byliście kiedyś w Sopocie? Moim zdaniem najpiękniejszy kurort nad naszym morzem. Warto jest wynająć osobne apartamenty ;) My w tym roku wypoczywaliśmy ze znajomą parą w tym mieszkanku: http://joviapartments.com/pl/apartments/5 - pięknie urządzone, wygodne (w łazience to wprost się zakochałam ) i co ciekawe mieliśmy w pakiecie usługi concierge - czyli obsługa spełniała nasze marzenia ;) Takie jak na przykład wynajęcie miejsca w restauracji czy też rowerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Znam Sopot:) Jak jestem w Gd często wypozyczam samochód w Panku i zwiedzam Trójmiasto, lubie te nadmorskie klimaty, za to świeże powietrze i czysty klimat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkazonka
Planujecie już wakacje na następny rok, czy jak? :D Ja się teraz wybieram, bo właśnie zarezerwowałam sobie wycieczkę w dkHoliday przez internet. W sierpniu już byłam z tym organizatorem w Egipcie- nie żałuję , bo naprawdę dobrali mi świetną ofertę. Teraz wybieram się w to samo miejsce. Haaaa :P polecę sobie w ciepłe miejsce, a Wy się tutaj mroźcie :P. Teraz wykorzystałam sytuację, bo bilety w dkholiday są jeszcze tańsze, niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika23l
Ja to raczej na razie planuje sylwestra :) Tym razem w górach W białce tatrzańskiej, na razie z znajomymi planujemy wyjazd korzystając z http://relaximo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotus199000
Może ktoś chciałby w taką okropną pogodę wybrać się na urlop, znalazłam ciekawą ofertę linii lotniczych Wizz Air , wyprzedają 300 biletów na trasie Katowice -> Tel Awiw.Bilety trzeba zarezerować 20 lub 21 listopada,ale bilet w jedną stronę kosztuje już od 159 zł, także bardzo fajna oferta. Link do cen wizzair.com/pl-PL/TimeTable/Katowice/Tel-Aviv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozzania
Jeśli szukacie rodzinnych wyjazdów, to ja polecam trochę zainwestować i pojechać z biurem Rainbow Tours korzystając a figloklubów. My w tym roku sie zdecydowalismy na takie wczasy i było naprawdę super, bo pogoda gwarantowana, dzieci miały opiekę polskich animatorów, a my sobie trochę odpoczelismy :) hotel Orchidea, Albena, Bułgaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×