Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość studenciii
O tak widziałam to! tez ze znajomymi ze studiów planujemy się wybrać;) akurat zebraliśmy osoby które nigdzie nie były na wakacjach, bo cieżko pracowały;D więc teraz można poszaleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-u-d-i
polecam Ukrainę - jest niedaleko a kraj jest naprawdę wart zwiedzenia - przed wyjazdem zalecam koniecznie poczytać trochę o tym państwie - warto zajrzeć na stronę http://www.abcukraina.pl/ - przewodnik po Ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rirka
a ja polecam ci strone http://wind4you.com - sa tam informacje o roznych fajnych rejsach organizowanych w Polsce i Chorwacji. moze akurat znajdziesz cos dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opilka23
Polecam kaszuby: www.agroturystyka.kaszuby.pl noclegi bardzo tanie, mimo to bardzo spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk-t
Byłem z dziewczyną w weekend majowy w Augustowie i mogę polecić: http://www.augustow-hotel.pl To miasto otaczają jeziora. W hotelu było bardzo przyjemnie, czysto, miła obsługa no i ceny też przystępne. Dodatkowym plusem jest dobra lokalizacja. Obok znajduję się Port Żeglugi, wybraliśmy się na Rejs statkiem :) Jeśli ktoś lubi jeziora lasy, piękne widoki to na prawdę polecam. Co tu jeszcze mogę Państwu dodać.. w hotelu znajduje się restauracja która serwuje bardzo smaczne jedzenie w przystępnych cenach. Poza tym byliśmy na jednodniowej wycieczce do Wilna którą zaoferowało nam biuro turystyczne także znajdujące się w tym obiekcie. Co do minusów to obok znajduję się ruchliwa ulica jednak to nie stwarza zbyt dużego problemu bo część pokoi znajduję się w "wyciszonej" części. Po co jechać za granice? skoro w Polsce jest tyle fajnych miejsc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julian 224
Witam, w tym roku wybieram sie z zoneczka na pare dni do augustowa to beda nasez mini wczasy , znalezlismy fajny hotel Logos prawdopodobnie połozony niedaleko centrum tak powiedziała mi pani z ktora rozmawiałem przez telefon .... ale tak czytalem wypowiedzi a temat tego hotelu to brzmia zachecajaco.... dobra sprawa jest ze w hotelu miesci sie biuro turystyczne z ktorego usług bedziemy rowniez korzystac ( wycieczka do Wilna ) Moze ktos z was juz tam byl i moze powiedziec cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimka
Kolega chyba nie rzeczytał wypowiedzi wyżej... pewnie to ten sam hotel. :) Co do wakacji, to podpowiedzcie coś na ten rok: Grecja - z tego co się zorientowałam duże zainteresowanie, ceny różne. Bułgaria - fajne ceny jak na naszą kieszeń, pogoda? plaże? I teraz pytanie jechać na zorganizowaną czy próbować własnych sił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik12
Zapraszam do obejrzenia ofert na dkholiday.travelshops.pl posiady oferty ponad 100 organizatorów. Macie pytania, piszcie dkholiday@travelshops.pl Pozdrawiam Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domymorze.pl
Idealne miejsce na wakacje z dziecmi, z dala od tłumów i blisko do morza! Teren zamknięty i strzeżony 24h. Witam serdecznie. Oferujemy wypoczynek w nowych komfortowych domkach na osiedlu zamkniętym i strzeżonym 24h , dozorowany zamknięty parking znajduje się na terenie naszego osiedla. Domki zlokalizowane są w miejscowości Pleśna, 450m od morza dojście wytyczoną drogą przez piękny, dziki sosnowy las. Idealne miejsce na wakacje z dziecmi. Plaża piaszczysta i szeroka na której dzieci nie giną nam w tłumie, moga spokojnie grac w piłkę, nie jest zatłoczona jak w innych nadmorskich miejscowościach! Powierzchnia domu 70m. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, aneks kuchenny i łazienka a na piętrze dwie sypialnie i łazienka lub garderoba. Przed każdym domkiem działka 80-200 m, grill i meble ogrodowe. Domek wynajmowany cały rok!!! Miejscowość ta znajduje się 5 km od Ustronia Morskiego,do Kołobrzegu tylko 15 km, do Koszalina 25 km. Szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe. Nasza strona: domymorze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam wakacje
My z rodzinką wybraliśmy www.planujemywakacje.pl - znajomi polecili, a mają sprawdzone wyjazdy i jest dużo możliwości - co zwiększa szanse, że wybierzesz coś co będzie się Tobie podobać. Bo jednak o gustach to się nie dyskutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
Polecam Chorwację. W zeszłym roku byłam tam pierwszy raz i bardzo mi się podobało, fajny klimat, ładne plaże, można naprawdę odpocząć. Ja rezerwowałam hotel przez http://www.hotele.pl/ , znajdziesz tam bardzo dużo ofert, rezerwacja jest bardzo łatwa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
A Ci polecam Polskę!! jest tyle pięknych miejsc jeszcze nie odkrytych! Po co szukać daleko wsiada się w auto i ruszą w jedną stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam-fora
Góry!!! Zwłaszcza polskie.. ba,tylko polskie :) wypoczynek w górach daje energię na długi czas.. a przy tym nie wydaje się miliona monet, ma się wspaniałe widoki i święty spokój z dala od ludzi. Jesli chodzi o noclegi w gorach to ja polecam kameralne pokoje gościnne, np. tutaj http://www.noclegi-relax.beskidy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donegal
Mi w tej chwili marzy się jakiś ciepły kącik, więc może padnie na Hiszpanię albo Maltę. Tak przeglądam katalog Almaturu i nie wiem na co się zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorika
Na wakacje najlepiej wyjechać do innego kraju. W tym roku wybieram sie do Anglii.W tym roku postanowiłam zwiedzać na własną rękę dlatego musiałam sama poszukać transportu. Wybrałam firme Marko-Polo to polska solidna firma, posiada częste połączenia z różnymi miastami w Anglii w bardzo niskich cenach. Tutaj facebook firmy www.facebook.pl/MarkoPolo.transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Okuninka - moja młodość:) chyba się tam wybiorę może na jakiś weekendzik czerwcowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałyPodróżniczek
Ja ostatnio wpadłem na pomysł, żeby odwiedzać polskie miasteczka , bo są najpiękniejsze naprawdę niektóre, może na wakacje dziwny pomysł ale zawsze przygoda :) http://turystyka.wp.pl/gid,11238628,title,polska--najpiekniejsze-miasteczka,galeria_zdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltańczyk
Polecam Malte! Jest fajna opcja wyjazdu na kurs angielskiego i zamieszkanie u rodziny maltańskiej a do tego plaża, piękne morze dookoła i mnóstwo atrakcji - pływanie z delfinami, nurkowanie, rejsy. Ja planuje jechać w te wakacje. Jak coś to tu jest info: EuroCultures.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym miejscem na weekendowy, wakacyjny wypad jest Ośrodek Promenada w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim (około 30 km od Wawy). Jest to dobra propozycja szczególnie dla amatorów sportów wodnych. Przystań żeglarska oraz możliwość wynajęcia łódki, katamaranu czy skutera wodnego sprawia że można w ciekawy sposób spędzić czas z dziećmi bądź znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakłazanka
A ja polecam Maroko! Piękny kraj! Byłam tam z BP Bee Free dwa tygodnie, ale uważam, że to za mało żeby zobaczyć wszystko to, co mnie interesuje i chętnie wróciłbym tam jeszcze na przynajmniej kolejnych 14 dni. Jeśli ktoś szuka fajnego miejsca na wypoczynek, naprawdę Maroko jest wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość northw
Ja polecam polskie morze :-) Od wielu lat tam jeździmy i muszę powiedzieć że nie wyobrażam sobie lata bez polskiego morza! :) Byliśmy w Hiszpanii, Francji, Grecji - owszem, polska się "chowa" przy tamtejszym poziomie, ale nigdzie nie ma tego "czegoś" :-) W tą majówkę byliśmy z mężem w hotelu przy plaży www.baltyk-hotel.pl . Rewelacja, można zjeść śniadanko na plaży, zasypiać przy szumie morza (za oknem mieliśmy praktycznie plażę), poopalać się czy też bardzo dobrze zjeść :) Pokojówki to bardzo sympatyczne studentki, recepcjonistka to przemiła staruszka... Czuliśmy się tam bardzo dobrze :) Polecamy zwłaszcza przepyszne posiłki w tamtejszej restauracji :) Wypoczynek nad morzem w Polsce nie ma sobie równych :) Pamiętajcie o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienia11
Ja polecam na wakacje Fuertę, jak dla Mnie to wymarzone miejsce na wakacje i wcale nie jest tak daleko. Ja jeżdzę z Rainbowem do hotelu Playa Real Resort w Costa Adeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa88
A ja w wakacje wybieram się na wycieczkę objazdową "Między niebem, ziemią a morzem". W Chorwacji już byłam na wczasach w Dubrowniku, ale tym razem chciałabym trochę więcej pozwiedzać nie tylko Chorwację, ale także inne państwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kse_ni.a
jak szukacie rozrywkowego miejsca to polecam Kołobrzeg - w dzień można wylegiwać się na ładnych i czystych plażach, a wieczorami szaleć na różnego rodzaju imprezach, bo w sezonie jest ich tam naprawdę wiele. A jeżeli szukacie noclegu zajrzyjcie na portal http://www.przymorzu.pl/kolobrzeg - szeroko rozwinięta baza noclegowa. Często korzystam z tego serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deleknnn
Ja z kolei uwielbiam jeździć w góry. Tatry - moje ukochane ;) W te wakacje jak co roku zamierzamy wynająć noclegi w Zakopanym: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane i spędzić tam tydzień albo dwa na wędrówkach. Kto nie był niech żałuje - znajduje się tam polodowcowa dolina pięciu stawów która jest moim zdaniem jednym z największych cudów przyrody w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×