Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

j_julita

Kiedy okres po porodzie?

Polecane posty

Kiedy dostałyście pierwszej miesiaczki po porodzie karmiac piersia? Ja karmie juz 9 mies i nadal nie mam okresy i sie zastanawiam czy to normalne , ze tak dlugo go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
Dostałam po 10 miesiącach, karmiłam 11 miesięcy. Zauważyłam, że wraz z miesiączką produkcja mleka spadła o połowę i tylko jeszcze przez miesiąc udało mi się utrzymać laktację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie nie pocieszylas, ja bym chciala karmic jak najdluzej....tak wiec mam nadzieje , ze szybko miesiaczka sie nie pojawi... A ciekawa jestem jak to jest z kobietami, ktore karmia po kilka lat, czy przez tak dlugi okres czasu miesiaczka nie wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_26
Na to nie ma reguły. To, że karmisz nie znaczy, że nie dostaniesz okresu. Ja karmiłam tylko 4 miesiące, ale okres dostałam 8 tygodni po porodzie. Tak więc różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmilam rowno rok (corka sama sie odstawila tydzien po tym jak skonczyla roczek). Przez caly okres karmienia miesiaczki nie mialam. Dostalam ja 4 tygodnie po tym jak skonczylam karmic piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam 2 miesiące po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem, że
ja karmiłam pół roku okres dostałam po 8 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaama
karmilam 8 miesiecy i mialam regularne miesiaczki.Pierwsza pojawia sie jakos 6 tygodni po porodzie. Pytalam lekarza,ale mowil ze sie zdarza i ze to normalne. ja bym tam wolala nie miec @,no aletrudno taka moja uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Karmię siedem miesięcy póki co, obecnie tylko 3-4 karmienia na dobę, reszta posiłków to zupka, mus owocowy, kleik na mleku modyfikowanym. Okresu jak nie było tak nie ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ja tez czesto niunie karmie bo tak juz si przyzwyczaila. W dzien po kazdym posilku typu zupka czy owoce obowiazkowo cycek, z rana i na wieczor cycek no i w zwiazku z tym, ze malutka spi ze mna w lozku w nocy tez kilka razy przez sen. Czytalam kiedys, ze miesiaczka najczesciej wystepuje dopiero kiedy sa juz dluzsze przerwy w karmieniu np 8 godz. ale jak widze to nie jest regułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam jak malutka skończyła 11 tygodni, ale to była jakaś masakra! pierwszy dzień był okej, lekkie plamienie, praktycznie zero bólu, ale 2-3 dzień był okropny! lało się ze mnie jak z zarżniętej świni. był tak obfity że tampon i podpaska nie pomagały, musiałam latać do łazienki praktycznie co pół godziny i wszystko zmieniać. O wyjściu z domu w ogóle nie było mowy. Przed ciążą okres trwał 2, góra 3 dni,lekki ból, pierwszy po porodzie trwał 5! no i trochę bolało a ponoć po ciąży miało być lepiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam ok.10 tygodni po porodzie z tym ze niekarmi.am dlugo piersia. Byl trlche bardziem obfity niz przed ciaza, ale za to zero bolu - normalnie szok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okresu dostałam prawie równo rok po porodzie. nie zauważyłam różnicy w ilości mleka. a karmię, hmmm no cóż, 3 lata. Teraz już tylko do spania, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×