Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

od 1 lipca zrzucamy 30 kilogramów !

Polecane posty

zostalo pol roku dziewczyny, kobitki z duza nadwaga mobilizujmy sie, ja robie dwa dnio wstepne i dietka juz normalna od lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ważycie kobitki i jaki
wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pół roku do czego
zostało??? Bo nie zrozumiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaakaaa jednaaaa
no zapewne chodziło o to, ze pół roku 2011 roku nie sądzisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pół roku do czego
Aaaa... możliwe, ale jakoś mnie to nie zmotywowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję :) To już ostatnia próba odchudzania. jak teraz nie wyjdzie to poddaje się na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilki dni jem jedynie WAZĘ :P jasnego chleba na pewno nie tykam. Wcześniej jadłam razowy ze słonecznikiem. Bardzo mi smakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_ironia ---> na tym Dunkanie to trzeba mieć zaparcie żeby ją całą zrealizować :) Ja kiedyś zrobiłam tydzień, 5 kg spadło. I jakiś czas się utrzymywało. Mimo wszystko przestraszyłam się skutków ubocznych :/ No i monotonia jedzenia by mnie przytłoczyła. Bo ja wybredna jestem i mało co jem z tych dozwolonych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie tez chyba porzuce chleb ciemny na rzecz chrupkiego, chociaz pumpernikiel ma niski indeks glikemiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś usłyszałam że waza nie ma żadnych wartości odżywczych i lepiej jeść ciemny chleb ale nie więcej niż 2 kromki dziennie. hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tz tak slyszalam, dlatego na sniadanie jem serek wiejski i k=rkomke-mala zytniego razowego chleba z plasterkiem wedliny lub pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alya juz prawie się do Ciebie zbliżam;-) bedę Cię gonić, dziękuję za rzyjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcia85
To i może ja dołączę do Was w kolejnej próbie odchudzania. Zaczęłam ponad miesiąc temu. 7 kg za mną. Cele obralam 3: I 85 kg II 80 kg III 75 kg Pierwszy osiągniety. Jestem realistką i nie wyznaczam nierealnych celów. Mam 1,60 m i obecnie 85 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy :) W kupie siła :) 7 kg to bardzo ładny wynik :) Powodzenia w dalszych zmaganiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubcia 96 byłam na Twoim pamiętniku i gratuluje. Gabarytowo jesteśmy podobne( prawie, Ty jesteś wyższa). Muszę poczytac o tej Twojej diecie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×