Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

od 1 lipca zrzucamy 30 kilogramów !

Polecane posty

Hej U mnie waga z wczoraj 67kg, także troszke przede mną jest kilogramów. Dzisiaj zjadłam na sniadanie owsianke z mlekiem , potem jakis owoc, na obiad miesko i warzywa podwieczorek nie wiem kolacja jakas białkowa. Ta dieta od dietetyczki to nie jadłaspis, po prostu napisane mam co najlepiej jesc w jakich porach, odnosząc sie do mojego trybu życia konkretnie...jak sie trzymam tego to chudne :) miłej niedzieli czy jest ktoś może z Wrocławia ? tu pięknie leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olensja tak trzymać :) Ja niestety w drugą stronę mieszkam, bo na Mazurach :) Tu też ciemno i brzydko. Od kilku dni lało. Dziewczynki chwalić się jak tam idzie :) Raz raz! :) Po to jest to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEDZMA<
witam ja zdecydowalam ze postaram sie wazyc raz w tygodniu np w sobote bo co dziennie wskakuje na wage zjadlam dzis o 7 kromke chleba ze szynka o 10 serek homoge z pieczonym jablkiem na obiad 0 13 sorowke z kiszonej kapusty i pol udka gotowanego potem na podwieczorek mam zamiar zjesc greifruta i na kolacje 2 jajka gotowane i 4 male pomidorki koktajlowe no i oczywiscie zastanawiam sie czy to nie za duzo bo licze kalorie tak na oko pogoda do bani az nic sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na diecie siła błonnika. I jem chyba więcej niż jadłam wcześniej :) Ciągle jestem najedzona i do tego bardzo smacznie. Nawet nie odczuwam, że jestem na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedźmo, mi się wydaje, że jesz dosyć mało :) może nawet i za mało... U mnie dzisiaj leje, wogóle jakiś taki senny dzień... odkryłam ostatnio nową serię mlekovity: mam nadzieję że link się dobrze wklei: http://www.mlekovita.com.pl/php_lang/index_26.php?page=4&con=1&id=detail&idprod=275&kategoria=30&lista=true&lg=pl do tej pory jadłam serki homogenizowane i są pyszne muszę poszukać innych produktów, nie widziałam ich nigdzie, zobaczę w jakimś tesco albo innym markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie do tego zmierzałam w poprzednim poście. Że jakoś mało tego, a przynajmniej tak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuujuu
hmmm ja dziś poległam śniadanie: 2 kanapki z serem i pomidorem obiad: ziemniaki z kalafiorem kawa i 4 małe ciasteczka 2 wafle ryżowe nektarynka sałatka ( jajko, pomidor, ogórek, cebula) kilka paluszków;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy mogłabym się do was przyłączyć od jutra. chciałabym schudnąć 15 kg. narazie ważę 65 kg przy wzroście 159 cm. od jutra będę rano na czczo biegać 40 min, po południu ćwiczenia na płaski brzuch i po obiedzie rower 30 min. teraz posiłki. I śniadanie o godz. 9, II śniadanie o 12, obiad ok. 16 (małe porcje posiłków) i jeżeli poczuje głód wieczorem to jogurt naturalny najpóźniej o 19. nie będę jeść pieczywa, słodyczy i ograniczę ziemniaki. jak myślicie czy schudnę te 15 kg w ciągu niecałych 3 miesięcy bo mam wesele pod koniec września i chce sobie kupić moja wymarzoną sukienkę proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwiarek
Cześć dziewczyny:)Tak nieśmiało zapytam-mogę z Wami "powalczyć"? od 1.07 zaglądam na ten topik, ale stwierdziłam, że samo "zaglądanie" to za mało...Chciałabym spróbować swoich sił z Wami-może by się udało.....tym razem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwiarek
dominkadd myślę, że powinno Ci się udać-myślę, ze jesteś bardzo zmotywowana...tą sukienką-musi być śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 czekoladki to nie koniec świata. Ale daje kopniaka w tył od siebie i do roboty ;) Witam wszystkie nowe odchudzaczki :) Mam nadzieję, że jesteście odpowiednio zmotywowane :) Jeśli tak to do dzieła :) Ja dziś ładnie trzymałam się diety. Po 8 dniach diety spadło mi równe 2 kg :D bardzo się cieszę i napędza mnie to do dalszej walki :) juuuuuuujuu i barwiarek ---> proponuję zaczernić nick i ustawić stopkę ze wzrostem i wagą na dzień dzisiejszy :) Wszystko wtedy wygląda przejrzyście (tak sądzę ) ;) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwiarek
Witajcie ponownie!:)Jak po weekendzie? U mnie nawet ok-postanowiłam, że tym razem dam radę!:)A na samą myśl o jakimś grzeszku wracam pamięcią tu do Was i tak myślę, że głupio mi potem będzie przed Wami, że tak krótko wytrzymałam, więc póki co, sama świadomość, że tu jestem z Wami motywuje do dobrych zachowań;) A_L_Y_A GRATULUJĘ tego 2-kg spadku, aż Ci zazdroszczę-tak pozytywnie, oczywiście:) Wiesz, to moje 1-sze forum i nie za bardzo wiem jak ustawić tę stopkę i zaczernić nick....pomożesz? Z góry DZIĘKUJĘ i życzę Wam wszystkim dobrego dzionka i wytrwałości w swoich postanowieniach;))) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi się tez udało trzymać dzielnie przez weekend :) nawet z ciekawości weszłam na wagę i pokazało 0,7 kg mniej. ale nie mogę ważyć się za często, bo to się zrobi jakąś obsesją moją, dlatego będę się sprawdzała co piątek :) barwiarek na górze jest takie coś: Forum - strona główna Diety Spis tematów | Dodaj nowy temat | Szukaj | Dodaj do ulubionych! | Moje konto i wejdź w tę zakładkę Moje konto, potem pojawi się takie coś: Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj. no i kliknij tam, ustaw swój pseudonim i hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agu$_88 że pomogłaś przede mną :) barwiarek ---> cieszę się, że trochę Cię motywujemy :) Miej świadomość, że jak zgrzeszysz to oberwiesz tu od nas :D Więc lepiej się pilnuj :D Tak właściwie to już mi spadło kolejne pół kilo :P I nawet nie wiecie jak się cieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! U mnie znowu leje :( i zimno :( mówi się trudno. Ja w sobote i wczoraj zle jadłam ale waga dla mnie łaskawa i 0,5kg mniej, kończy mi się też @ wiec pewnie dlatego też waga spadła. Dzisiaj juz po śniadanku, 2 wasy żytnie i 2 ogórki, własnie pije kawe na obiadek zrobie jakas zupke, tylko nie wiem za bardzo jaka, musze pomyślec. witam nowe dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idzie dziewczyny, u mnie dzis juz lepiej, jajeczka na obiad rano serek wiejski i potem jog naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem ponownie:) DZIĘKUJĘ CI Agu$_88 za pomoc i Tobie A_L_Y_A za motywację-teraz to już mi nawet przez myśl nie przejdzie, zeby zgrzeszyć;) i DOBRZE! Chciałam Was zapytać czy jesteście na jakichś konkretnych dietach czy po prostu dbacie o to, co jecie? Ja od 1.07 postanowiłam jeść co 3 godz, BEZ PODJADANIA!!!!(bo to mnie gubi:( )no i dziennie najwyżej 3 kromki chleba(bo to też moja słabość(ech...:( ), omijać słodycze szerokim łukiem, no i chyba tyle, bo po moich dotychczasowych dietowych poczynaniach mam właśnie taki "nadbagaż":( Dojrzałam do tego, że po prostu trzeba zmienić styl życia i mniej jeść, bo jestem w stanie zmierzyć się np. z dietą kopenhaską, ale cóż....po niej wracam do linii startu, a czasem nawet sporo przed:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwiarek widze ze mamy ten sam wzrost i startowalam z praktycznie identycznej wagi a dzis po ok 2 miesiacach jest -10kg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ CI SERDECZNIE kreskowka3D!To duży sukces!Naprawdę!jak Ci się tego udało dokonać? pozdrawiam Cię ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie, sama jestem w szoku. A wiec moj sukces zawdzieczam kilku drobnym a jakze waznym rzeczom. 1. Sniadania - nigdy ich nie jadlam, ale zaczynajac odchudzanie musialam to zmienic. Na pczatku bylo ciezko a dzisiaj nie wyjde z domu bez porzadnego sniadania. 2. Pozegnalam sie z slodyczamy ktore zreszta uwielbiam, ale raz na jakis czas jesli zasluze (tzn moja waga spada) pozwalam sobie np na kostke czekolady. 3. Porcje obiadowe jem mniejsze, jem to co przed tem tylko ze ziemiaczkow odrobina, mieska tez mniej za to duzo warzyw i surowki z surowych tartych wazyw. Obiad jem okolo godz 17 i 2-3 razy w tygodniu na obiad ryba. 4. Po godzinie 18 nie ma juz podiadania czegokolwiek. 5. Na poczatku cwiczylam godzinke dziennie teraz jakos sie rzleniwilam ale musze sie zmotywowac bo boje sie ze bede miec problem ze skora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie ma sprawy :) Co do diety, to ja nie jestem na żadnej konkretnej. Ustaliłam sobie zjada do 1300 kcal. i jeść regularnie co 3 godziny, mniej więcej tak: śniadanie 6.00 - 7.00 - 300 kcal ( musli z jogurtem mniam uwielbiam) II śniadanie godz. 9.00-10.00h i III śniadanie 12.00-13.00h - hehe tak nazwałam te posiłki:) np po 200 kcal, lub jeden 300 a drugi 100 na obiad 15.00 - 16.00 400 kcal i kolacja 18.00-19.00 od 100 do 200kcal rano staram się jeść więcej węglowodanów, a na kolacje to raczej białka. no i ćwiczenia - robię 6 weidera, a oprócz tego zachomikowałam sobie fajne filmiki z areobikiem - pump it up i robię co jakiś czas. teraz będę częściej, bo wreszcie za mną ostatnie zaliczenie dzisiaj! jupi mam wakacje :) no i w nagrodzę zjadłam loda, a co tam, dawno nie jadłam nic słodkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreskowka3D ja, jak zauważyłaś, mam trochę podobny do Twojego plan działania...Liczę na to, ze tym razem się uda:)Bardzo bym chciała... Co do ruchu, to mój 10-miesięczny synek zaczyna chodzić, więc z pewnością nie będę narzekać na nudę;) Agu$_88 jestem pełna podziwu dla Ciebie...1300 kalorii to wyzwanie..Dajesz radę? A ten lód to z pewnością Ci się należał i nie miej na jego temat żadnych wyrzutów sumienia:)))) P.S Pochwalę Wam się Dziewczyny, że za ścianą moi znajomi z mężem jedzą właśnie pizzę, a konkretnie 2!A ja pod pretekstem usypiania małego piszę tu do Was przytulona do wody mineralnej:))) Ale wytrwałam i to się liczy!Prawda?;) Pozdrawiam Was ciepło, spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ale dzisiaj pospałam sobie, aż do 10:00! Barwiarku kupiłam sobie wagę kuchenną i zaczęłam dokładnie przeliczać kalorie. I są produkty którymi można się napchać, a zawierają bardzo mało kalorii. Przede wszystkim surówki, do tego kawałek piersi z kurczaka albo rybki. A co do innych posiłków to np. serek wiejski z pomidorem, galaretka z owocami, kiełbaski z fileta (mniam) zamiast kabanosów, aha i frytki! te mrożone z aviko zawierają 135kcal na 100g, 200 g to niecałe 300kcal, a ja się takimi rzeczami napycham i nie jestem głodna ;) Nigdy nie działały na mnie rzeczy w stylu koktajle zamiast posiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najgorsze co mnie gubi to... wyjścia do pubów ze znajomymi. Heh no niestety muszę ograniczyć imprezki z alkoholem. Bo u mnie to rzadko kończy się na jednym piwku czy drinku, zaraz jest a to jeszcze jedno... i pomyśleć że 2 piwka to prawie 500 kcal!! Masakra! a potem człowiek głodnieje i zamawia jakąś zapiekankę z pysznym sosem, impreza się rozkręca no więc jeszcze jedno piwko... i taki wieczór to bomba kaloryczna :) a w ogóle to chyba łatwiej mi jest hmmm odmówić wyjścia do pubu niż potem tłumaczyć się wszystkim naokoło że się odchudzam:) ale się rozpisałam :) Barwiarku i jak, mam nadzieję że nie skusiłaś się na tę pizze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×