Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kaliope39

zdrowe odżywianie,zdrowa żywność

Polecane posty

Podstawa zdrowego odżywania to rezygnacja z oleju, na ile to możliwe pieczenie zamiast smażenia. Przydają się do tego takie akcesoria kuchenne jak np. frytkownica beztłuszczowa, MultiCooker, podgrzewać elektryczny. Sferis tego zrobił promocje na takie akcesoria - https://www.sferis.pl/Zdrowe-gotowanie -  warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat. Warto zainteresować się tym dla swojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ja odkąd zaczęłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać mam o wiele lepszy nastrój i czuję się świetnie. Zdrową żywność kupuję w sklepie www.sloneczko-sklep24.pl, a warzywa i owoce na bazarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje samopoczucie uległo dużej poprawie, gdy odstawiłam część nabiału i przestawiłam się na chleb na naturalnym zakwasie. Na szczęście mieszkam w pobliżu świetnej piekarni - Piekarnia Dąbrowscy w Starych Babicach. Tam mają wypieki na tradycyjnych recepturach i naturalnym zakwasie, które są przepyszne, a przy tym zdrowe. Takiego "dmuchanego" chleba z marketu albo kiepskiej piekarni na pewno bym teraz nie zjadła. I dziwię się sobie, że wcześniej mogłam go jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×