Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkciiffg

lódowka i pralka..kto sie zna?nie bede z niej korzystac bo wyjezdzam..co robic??

Polecane posty

Gość kkciiffg

wyprowadzilam sie i wyjezdzam na okolo poltora miesiaca. lodowka w tym czasie i pralka beda staly w piwinicy odlaczone i nie bedzie z nich nikt korzystac...czy to zaszkodzi pralce albo lodówce? PRALKA BYLA NIE CALKIEM OSUSZONA I WODy JEST JESZCZE WNIEJ TROCHE,,BOJE SIE ZE RDZEWIEC ZACZNIE JAK STAC BEDZIE TAK TYLKO A LODOWKA JUZ MA JAKIS NIECIEKAWY ZAPACH JAK POSTALA DZIEN I NIE WIEM JAK JA ZOSTAWIC...CZY OTWARTE DRZWI CZY ZAMKNIETE..JAK PRZECHOWYWAC LODOWKE I PRALKE KIEDY NIE KORZYSTAMY Z NICH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfgfgfh
nie wylaczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącz z prądu
pralkę otwórz, wysuń szufladkę - jak będzie dostęp powietrza to ci nie zatęchnie. Lodówkę też zostaw otwartą. Ja mam taką nieużywaną przez cały rok w letnim domku - zostawiam ją wyłączoną i z uchylonymi drzwiczkami i jest zawsze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdf9fff
ale ona pisala ze resztki wody stoja w pralce..wiec i tak jej zardzewieje ta pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jakie resztki?
Nie rozumiem, jak ci pralka nie wypompowuje do końca wody, to może jest zepsuta?? Nie wiem o jaką wodę chodzi, ale ja po każdym praniu wycieram bęben, ten gumowy kołnierz i drzwiczki oraz szufladkę na proszek i płyn szmatką i zostawiam otwarte drzwiczki i szufladkę na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki zle napisalam
ja tez wycieram po praniu pralke cala i wszystko ale teraz nie zdazylam bo mialam pare godzin na wyprowadzke i jeszcze calkiem pralka nie ociekla mi wlasnie z tych resztek wody..o to mi chodzi kochani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież woda paruje
jeśli zostawisz otwarte drzwiczki w pralce i szufladkę to resztki wody wyparują. Nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKI KOCHANEEE
no wlASNIE WODA MI ZOSTALA W WĘŻU PRALKI W SUMIE A NIE W PRALCE..BO JAK POTRZEPAL NIA MĄZ TO COS TAM JESZCZE SLYCHAC BYLO ZE WODA W WEŻU JEST .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×