Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

czy kobiety - humanistki , są już na wymarciu?

Polecane posty

czy to już daleka przeszłość? tak się zastanawiam ile ich jeszcze zostało ...na pewno coraz mniej...przegrywają ze ścisłymi , racjonalistycznymi oraz pragmatycznymi koleżankami , które patrzą na wszystko poprzez pryzmat praktycyzmu...:P ogólnie kobiety nigdy nie były specjalnie twórcze , jednak wyjątki zawsze się trafiały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdxfds
czas romantyzmu to krótki epizod w historii świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
ja jestem tworcza , ułozyłam ostatnio mocno podniszczone puzzle :). Nie zgadniesz co wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według polskiego szkolnictwa jestem humanistką, a mimo to wszystko kalkuluję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
taka cnota zbyt dlugo trzymana "pachnie" obiektem muzealnym, nie wiadomo jak sie do tego zabrac potem. Logicznie jest zatem twierdzic, ze humanistki nie sa materialistkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsabhjknm,
Revolver ,ale widac po Twoich wpisach i ilosci zakladanych tematow jestes tworczym gosciem:p (przynajmniej na kafe) Nadrabiasz za kobiety ,i to powinno Tobie wystarczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
homo sapiens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tworcza , ułozyłam ostatnio mocno podniszczone puzzle . Nie zgadniesz co wyszlo... pewnie facet....:classic_cool: Według polskiego szkolnictwa jestem humanistką, a mimo to wszystko kalkuluję ale co kalkulujesz? być czy mieć? :) Najpierw zrobilam studia humanistyczne a potem scisle - do jakiego gatunku naleze? chciwość kosztuje podwójnie...:P Revolver ,ale widac po Twoich wpisach i ilosci zakladanych tematow jestes tworczym gosciem (przynajmniej na kafe) Nadrabiasz za kobiety ,i to powinno Tobie wystarczyc jasssne...to uprzejme z Twojej strony , że potrafisz szydzić...:) jestem typowa humanistka bujajaca w oblokach biedna...nie ma kto Cię sprowadzić na ziemię ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
nieee tylko maly kawalek faceta, za to jakiego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohohohohohoooooooo
jasssne...to uprzejme z Twojej strony , że potrafisz szydzić..." prawda?:) do tego rowniez jest juz otwarty specjalny kierunek na studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego rowniez jest juz otwarty specjalny kierunek na studiach to pewnie tam wykładają - ze śmiechu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
raczej kawaleczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasiakaiowaka
Jestem dobra z matmy, ale zdecydowanie humanistka ze mnie. Humanistka-plastyczka w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o studia, czy wykształcenie, nawet humanista może skończyć studia ścisłe i odwrotnie. Chodzi o predyspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
"kawaleczek do kawaleczka..." to juz opcja dla bardzo cierpliwych :). Tak czy owak pewna czesc udalo mi sie złozyc. Dodam, ze puzzle nie sa moje, zastanaiam sie czy oddac je prawowitemu wlascicielowi, zostawic, czy przekazacz na cele dobroczynne? Co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię matmę i polski najbardziej, a najbardziej nie lubię łaciny, filozofii, historii i fizyki. Myślę logicznie, mam analityczny umysł, jednocześnie rysuję, piszę wiersze itd. Mam elastyczny umysł, nie typowo humanistyczny czy ścisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kawaleczek do kawaleczka..." to juz opcja dla bardzo cierpliwych . Tak czy owak pewna czesc udalo mi sie złozyc. Dodam, ze puzzle nie sa moje, zastanaiam sie czy oddac je prawowitemu wlascicielowi, zostawic, czy przekazacz na cele dobroczynne? Co mi radzisz? jeżeli właściciel nie krzyczał o nie , to zostaw je dla siebie, złóż , a potem przekaz dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
tak zostawie. Bede kolekcjonerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię matmę i polski najbardziej, a najbardziej nie lubię łaciny, filozofii, historii i fizyki. Myślę logicznie, mam analityczny umysł, jednocześnie rysuję, piszę wiersze itd. Mam elastyczny umysł, nie typowo humanistyczny czy ścisły. jesteś mieszańcem - ale jak nie lubisz fili czy histy , to humanizm odpada... pisać wiersze i rysować , to możesz sobie nawet ściśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zostawie. Bede kolekcjonerka tylko nie kolekcjonuj kiedyś głów facetów, na meblach w dużym pokoju i nie składaj ich jak puzzle...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
tylko glowki, nie glowy :P a i najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
Ja również jestem humanistką, wiecznie rozmarzoną, kocham poezję i muzykę przy której mogę rozmyślać. Jednak w codziennym życiu kalkuluje :P inaczej dzisiejszy świat by mnie zdeptał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby istnieć, trzeba coś robić
Nie są na wymarciu- znamy widać nie te same kobiety. Natomiast zależy, co znaczy być humanistką. Jeśli ktoś tylko dlatego uważa się za humanistę, bo na polskim umie dobrze pisać , tzn trafia w klucz wypracowania i lubi historię, to jeszcze nic:D prawdziwy humanizm to nierzadko wieloaspektowe ujmowanie jednego problemu, niepodległość schematom, twórczość (którą system szkolny ogranicza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kocham poezję i muzykę" Ścisłowcy też kochają, a poza tym kochają też logicznie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×