Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszek do prania brudow

Proszek do prania nie jest za madra ale jednak ladna z niej dziewczyna

Polecane posty

no przecież pamiętam,ale nie wiem czy aktualne...niedziel jest zayebany w akcji troche :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani adwokat a aaaaaaa
proszek pani adwokat z ciebie a jakie ty masz slownictwo zero kultury żul spod monopola lepiej sie wysławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być aktualne :classic_cool: już się napaliłam :D A ty Martva nie mądruj się chora psychicznie wariatko ze zrytą mordą :O Tym bardziej że 27 lat to chyba nie podeszły wiek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladaszna wiece i nie jestes adwokatem tylko sklepikara? skad wiem? ano wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jeszcze nie ukończyłam aplikacji więc adwokatem jako takim nie jestem :D. A wy tępe strzały nie możecie zrozumieć, że wszystkie byki, i pomyłki są celowe? :D Już dawno o tym pisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixinska
bloww ma rację pisałam jak byłaś na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike_maruda
ulala towarzystwo wzajemnej adoracji :D pokazcie sie linki do zdjec,bo chyba nie znacie sie osobiscie ale widac ze sie widzieliscie szczegolnie jestem ciekaw pani prawnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani adwokat a aaaaaaa
winny sie tłumaczy wiec daj sobie spokoj jesli zdasz wogole o ile jestes na studiach to mam nadzieje ze nigdy na ciebie nie trafie bo z tak niewypazona morda daleko nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tępa strzała to miałaś mieć na imie, ale się ksiądz nie zgodził głupia sromko :classic_cool:🖐️ rozumiem błędy ortograficzne które się popełnia celowo, bo sama to uskuteczniam, ale robić z siebie aż taką kretynkę jak Ty, specjalnie to jest niemożliwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ! Palczyk
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek do prania celowe błędy??? takimi głupimi wymówkami będziesz się usprawiedliwiać... ludzie na poziomie nie robią z siebie idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeker84
Martva jest sliczna nie musi byc mila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak(nie pisze tego do proszku ani innych zeby nie bylo) ale jest sporo przypadkow ze i osoby po aplikacji adwokackiej czy po specjalizacji z chirurgii sa idiotami....nie zawsze wykonywany zawod idzie w parze z inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat robić z siebie idiotę to może i nawet osoba na poziomie, ale poza tym musi coś jeszcze sobą reprezentować i robić to w sposób inteligentny. wiem coś o tym :classic_cool: kiedy jednak za pajacowanie zabiera się jakaś nizina intelektualna to zakrawa o żałość :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte-york
o ile to sa wasze zdjecia pod nickami obie jestescie sliczne i pani proszek adwokat i ta laska z piercingiem,szkoda ze tak sie wyzywacie ale pewnie macie pms pani jolanta kwasniewska bylaby zdruzgotana waszym zachowaniem,ptysia by nie zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUU, cos Wam powiem- sorry, ze sie wcinam w temat, ale ja akurat tez koncze prawo (na univ- nie prywatnej szkolce), i za robienie TAKICH bledow jak proszek po prostu UWALANO na egz!! Tak, dokladnie, jezeli praca byla merytorycznie dobrze napisana, ale roilo sie od bykow mowiono nam, ze "to sa najbardziej prestizowe studia humanistyczne, i prawnik NIE MOZE robic bledow, i koniec" :classic_cool: A jak sie dyskutowalo to dawali w zamian takie pytanie, na ktore nie bylo szansy udzielic poprawnej odpowiedzi, i po zawodach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×