Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszek do prania brudow

Proszek do prania nie jest za madra ale jednak ladna z niej dziewczyna

Polecane posty

Gość miranda-hopes
heloł dziewczyny,po moim ex zastanawialam sie czy nie zostac lezbą ale jak czytam wasze rozmowy to jednak wole kupic sobie kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda-hopes
pozdrawiam środkowym palcem -dzieki za pozwolenie,inaczej bym sie nie osmieliła :D a moze mi sie zrzucicie na cornish rexa w ramach strat moralnych ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinamalinowska9901
ja to mam powazny problem :( nigdy nie mialam orgazmu z facetem,tylko ze swoim paluszkiem :( martwie sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale widze że w was bardzo dużo zawiści i zazdrości.. Musicie się pogodzić że jesteście prawiczkami(czyt. pśp) oraz pasztetami (czyt. cała reszta) ja wam nic nie pomoge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_skrzynecka
ja lubie pasztety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t widocznie ktos sie pod ciebie podszywal ostatnio :D w sumie racja, w koncu ty nie potrafisz byc mila, a tamta byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy sie do mnie kleil juz na pierwszej randce, czego to dowodzi? na pewno nie bycia pasztetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
martva to oznacza ze jestes latwa dziw k a do bzykania tylko uroda nie ma znaczenia tylko to by chlopse zamoczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham takie pieprzenie, nikt nie poleci na brzydka i gruba... a latwa nie jestem, poprostu taie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale proszek ja Ci nie mam czego zazdroscic :O Gdybym robila takie bledy jak Ty, juz dawno wylecialabym ze studiow, albo konczyla turystyke i rekreacje. Pasztetem nie jestem, ale przez wzglad na powage mojego zawodu nie bede tutaj wklejala prywatnych zdjec. Pozdrawiam srodkowym palcem- nie ma to jak wyszukane poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie czasy? :D podazasz za tym co robia inni, czyli wlazisz jak najszybciej facetowi do lozka :D gratuluje :D ja tez w tych czasach zyje i jakos potrafie myslec swoja glowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×