Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszek do prania brudow

Proszek do prania nie jest za madra ale jednak ladna z niej dziewczyna

Polecane posty

co nie wejdę na kafełe to zawsze te same ''mordy'' i zawsze się kłócicie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suu
Proszek do prania No fakt urodą nie grzesze,ale co do mojej inteligencji to raczej osoba na aplikacji adwokackiej nie może chyba być idiotką? Chyba nie zrozumialas, ona napisala ze jestes ladna...:/ Boze jakie to glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
noxelia Odpierwiastkuj się ode mnie ty ilorazie nieparzysty bo jak cię zlogarytmuje to ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
wyskocz jesli masz odwage spolaryzuje ci do reszty ten twoj szambopodobny niezdezynfekowany ryj mutanta z przed wyginiecia kreatur podobnych do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
jestem z poznania ze szpitalnej wiec maszniedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
co w gacie narobilasdziewucho z pegeerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
boze wiesniaczke zachowaj i daj troche rozumu sluchaj wiem o tobie wszystko i nie martw sie policja zajzy do ciebie zaniedlugo sa w trakcie spozadzania protokolow wiec spodziewaj sie gosci na dniach wielokrotnie cie ostrzegalem zemaszludzi nieobrazac ah i spotkamy sie na policji boo zglosilem cie nie anonimowo tylko otwarcie wiec spotkamy sie i pogadamy soebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
oj poczytasz sobie w ich protolole w tej chwili ma juz ponad 50 stron wszystkie kopie twoich wypowiedzi obraz grozb smiercia grozb w strone innych osob Anno Marciniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie grozilam nikomu :) dobra,bede czekac na kare :D i nie udawaj ze mnie znasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
nie ni nie czytaja skany im dostarczylem ubaw majajak nic po przeczytaniu jednego tematu o tym ze sie grzmocisz na prawo i lewo ze prochy bierzesz wloczysz sie z palantami i rente od panstwawyciagasz bo to nie tyle co choroba tylko robienie glupiej bo ci sie robic nie chce apo kolejne ty glupia dzido ja cie znam osobiscie i skoncz bo zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
a po drugie nie jestem jedyny juz zglosilo cie ponad 20 osob i ta sprawa jest w toku , ah i dla twojej info przy ich wizycie bedzie psychiatra oceni twoj stan zdrowia z tego co wiem juz ma plan cie zamknac z bialymi myszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolny kraj i moge zyc ja mi sie podoba,jesi nkogo nie okradam inie abijam. straszyc tomozesz bace pradem, bo ja glupia nie jestem 🖐️ ajak mnie znasz, jai mam obecie kolor wlosow i w jakich butach chodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
anka nie zgrywaj glupiej a co do koloru obecnego to maszzjebany jak zwykle dzis taki jutro inny farby w kazdym kiosku mozna kupic wiec daruj sobie tak prostackie pytania ze ty jestes glupia i pusta to nie znaczy ze wszyscy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zowu ty glupcze, ty pewnie tez naskarzyles na mnie , nieladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie wiesz, czyli mnie nie znasz widac po tym ja piszesz cos nie wyszlo :D ok, to napisz, czy moj faet ma brode, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
tym razem ci nie popuszcza po tylu zgloszeniach juz maja dosc telefonow 1 protokol spozadzaja 2 psychiatra jest na biezaca 3 prawdopodobnie przez jedna z uczestniczek zostanie ci wyznaczona sprawa sadowna o zniewazenie i obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13831
Martva "to zowu ty glupcze, ty pewnie tez naskarzyles na mnie" Noxi - w Twojej 'sytuacji' trzymałbym się z dala od kłamstw, bo nie możesz sobie pozwolić na JESZCZE większy nos. :P http://www.voila.pl/319/qo89s/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
anka skoncz twoje gierki bo juz na nikim nie robia wrazenia spotkamy sie niedlugo bedziesz mile zaskoczona kimjestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylam u lekarza i jaos nic nie mowila wiec skoncz, nawet nie wiesz dobrze jak ja wygladam czlowieku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oznacza to
oh ten lekarz to nie twoj tylko sadowy psychiatra wiarygodny a nie jakis tam znachor ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×