Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Do wszystkich zainteresowanych :)

Polecane posty

Gość Anetta098
miłego dnia Wam życzę i uciekam do pracy- deszcz przestał padać więc ruszam na podbój truskawek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory stary, ale Twoje tłumaczenie jest na maks z dupy :( brak podstaw znajomości języka polskiego to najzwyklejszy wstyd, srom i poruta :O jeśli tak u nas wszyscy specjaliści od zamówień publicznych wyglądają, to ja się nie dziwię, że potem przetargi wyglądają jak wyglądają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywko kochane ,ale w przetargach ,to ortografia nie ma znaczenia,liczy się bardziej ilość zer ,która ma wartość większą od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa, ale jest coś takiego jak dysleksja -do tego udokumentowana:) A to że robie ogromne błędy ( o czym wiem) nie przekręskla mnie jako specjaliste od zamówień publicznych! mam racje ? Znam prawo zamówień publicznych i to wystarczy, błędy w dzisiejszych czasach poprawiają programy, więc teraz to ty piszesz głupoty. Wiedze dotyczącą prawa mam w głowie, a błędy robie i tyle -jedno nie wyklucza drugiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srysleksja nie dyleksja, typowe tłumaczenie leniwych ćwierćinteligentów i nie mów mi, że masz wiedzę o prawie w głowie, bo studiów prawniczych robiąc takie błędy zwyczajnie byś nie skończył, zaświadczenia od kogokolwiek by ci w tym nie pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz mnie rozbawiłeś :) A kto powiedzią że do bycia specjalistą od zamówień publicznych należy ukończyc studia prawnicze ????? Czlowieku ? zastanów się ! a poza tym to czemu znowu się czepiasz stary ? o co chodzi ? jak widzisz "blackwater1981" to ci się agresor włancza ? wyluzuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie włącza mi się żaden agresor, ja po prostu z urzędu piętnuję tego typu wykwity, jakie prezentują "dyslektycy" ps - skoro nie jesteś prawnikiem, to specjalista od zamówień z ciebie jak z koziej dupy waltornia, serio przestaję się dziwić, czemu u nas procedury przetargowe są na poziomie Mongolii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest w tym kraju jak jest i tego nie zmienisz. Ale jedno ci powiem, cokolwiek bym w życiu nie robił nie upoważnia cie do obrażania mnie, stary nawet mnie nie znasz a twierdzisz że chujowy ze mnie specjalista od zamówień ! jak tak można ! Połowa ludzi w tym kraju wykonuje zajęcia inne niż kierunek studiów które ukończyli i tak już jest nie zmienisz tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh*My*God
"włancza" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co się czepiasz, dyslektyk :D blackwater, mam prawo, bo ja potem muszę idiotyzmy jakie spłodzisz Ty i podobni Tobie "specjaliści" zatrudniani w całym aparacie administracyjnym prostować i doprowadzać do stanu zgodnego z przepisami :O nauczy się jeden z drugim jednej 14 stronicowej ustawy i się już za wielkiego speca uważa :O a potem tatuś mu pracę załatwi i rządzi światem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś mi niczego nie załatwił ,do wszystkiego sam dochodze,powoli małymi kroczkami... Ty naprawde masz wielki problem z sobą... może ty sam siebie nie akceptujesz i dlatego jest ci tak ciężko ? najlepiej wszystko negować! pogoda-zła, kobiety-złe, rząd-zły,wszystko-złe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neguję jedynie idiotów, blakuś, nikogo więcej :) i prawda - dlatego, że uważam ich za zło tego świata. a problemów ze sobą akurat nie mam, najmniejszych :) ps - nie mów mi, że w UZP pracę dostałeś za ładne oczy, bo padnę ze śmiacia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
zamiast wyzywać na forum, poucz się ortografii. Wstyd tym bardziej większy, że pisząc ile masz lat i twierdząc, że nie da sie nic zmienić robisz z siebie jeszcze większego bęcwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawko - primo, nie ma czegoś takiego jak dysleksja, są tylko leniwi ludzie, którym się nie chce ze swoimi problemami powalczyć, a nauczenie się ortografii to nie jest wielka trudność i da się. wiem to po sobie :O a secundo - nie o tym piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywka ja w przetargach pracuje jako spec od zamówień publicznych - nie musze znać ortografii Wybaczcie te błedy Toś klasycznym wykształciuchem :D Wydaje Ci się, że Ciebie reguły polszczyzny nie obowiązują, bo w cyferkach i paragrafach robisz. Nie nauczono Cię, że jeśli siedzisz za biurkiem i masz do czynienia z całą tą machiną biurokratyczną, która nawiasem mówiąc jest do dupy, tym bardziej powinieneś pisać i wysławiać się poprawnie, także na gruncie prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ?! wszyscy jak zwykle macie racje... prace w polce można dostać tylko dzięki układom (kto powiedział że uzp pracuje ? tylko ten organ zajmuje się zamówieniami w polsce :) :) :) :) :) :) :) :) ) A błędy robie bo jestem idiotą, debilem,walikonikiem,pedałem,śmiciem,burakiem itp. Ot całe to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei_nei in silver and pink
Oj jest, tyle, ze w tym przypadku to by była dysgrafia akurat, a nie dysleksja, a twierdzić, ze coś takiego nie istnieje, może tylko ten, kto się bezpośrednio z problemem nie zetknął. A twierdzenie, ze wszyscy dysfunkcyjni to lenie, to poważny brak wyczucia w temacie :P (pomijając sezonowych, przedmaturalnych dys- wszelakich :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×