Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hej....hej...

Jaki wózek wybrać? POMÓZCIE

Polecane posty

to rzeczywiście plus, my natomiast mamy maxi cosi mura plus i nie zamieniłabym go na żaden inny, zresztą dużo ludzi go poleca i chwali, bo jest zwyczajnie solidny, porządny a przy tym lekki i bardzo dobrze się go prowadzi, nawet na trudniejszych terenach, których w Warszawie nie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z wyborem wózka, niestety mam spore ograniczenie cenowe więc dużego wyboru nie mam. Oto 2 które biorę pod uwagę: Verdi Sonic oraz Skyline Sorento Może któraś z was miała styczność z którymś z tych wózków i może coś powiedzieć na ten temat, lub przynajmniej wie na co zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz na kola,powinny byc pompowane i oczywiscie to jakie masz chodniki na wsi lub w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka333
jeśli chodzi o spacerówkę to mogę polecić model Lira 3 niezwykle zwinną i małą po złożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
carera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_86
Ja posiadam Passo z eurocart i dla mnie jest super, mała spokojnie przejeździła 6 miesięcy w gondoli, ale zaczęła grymasić, więc zmieniliśmy na spacerówkę, ogólnie wózek taran, w każdym terenie pojedzie, ferie w Zakopanem przeżył, ale na lato chcemy dokupić małą "parasolkę" Solo, tak żeby nie było trzeba dźwigać wózka na plażę, bo jednak Passo trochę waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dylemat z wózkiem. x-landery w ogóle odpadły (choć właśnie chciałam x-landera) ze względu na małą gondolę i na bardzo sztywne zawieszenie. Wybór w końcu padł na bebetto luca. Wózek prześliczny (wybraliśmy fioletową na białym stelażu). Wózek buja się jak na paskach, przez co dzieckiem nie trzęsie na wertepach (można też ustawić na twardsze zawieszenie idealne do spacerówki). Prowadzi się zdecydowanie lepiej niż x-lander, ma piękny skręt. Wytrzymały, super zdał egzamin na śniegu (i to potężnym śniegu na potężnej wsi...bo miałam okazje go prowadzić w takich warunkach..). Gondola naprawdę duża- córka jeździła do 7 m-cy a jest to dziecko i wzrostem i wagą poniżej 90 centyla, więc jest spora ;) Zaletą jest kosz. Nie jest wielki jak w wózkach czołgach, ale za to jest dość pojemny i co najważniejsze- zapinany! Wiec można schować kocyk i nie pochlapie go kałuża, nie zajdzie kurzem itd, itp. BARDZO POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptoponuję graco evo i jane muum pierwszy z nich posiada bardzo skretne kolka oraz wygodne siedzisko, jest leciutki i tani drugi rowniez ma skretne kola jest lekko i stabilny, no i w sumie cena tez przystepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedo fyn stabilny duza gondola wielki kosz na zakupy i duzy dostep, z gondola memo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba kazdy wozek dobry 555 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna232344
Wózek głęboko-spacerowy kupuj (wielofunkcyjny) w sklepie www.dadaparadisogroup.com . Dostaniesz bardzo modny drewniany stelaż, fotelik samochodowy i mnóstwo innych gadżetów. Mi kupiony model służy już kilka dobrych lat i nie było, ani jednego uszkodzenia, a poruszałem się po naprawdę różnych nawierzchniach. Pamiętaj, że wózki 3w1 są przeznaczone bardziej dla zmotoryzowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unka4444
ja postawiłam na komfortowy i funkcjonalny model Primo marki Riko, poleciła mi go koleżanka z pracy zwracając uwgaę na to że jest bardzo bezpieczny - 5punktowe pasy bezpieczeństwa, co i ja uważam za duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na wózek wielofunkcyjny, w sumie jest to praktyczny zakup, wybraliśmy model Mondo z Expandera, ponieważ jest dość lekki jak na tego typu wózki, ma dobrą amortyzację, pojemny kosz, pompowane koła i jest z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia_1
Ja mam wózek Jedo Fyn Memo. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie jest super lekki, bo w tej cenie nie kupi się wózka, który waży kilka kg. Ja wydałam 1400 zł w tamtym roku. Jest zwrotny, cichy, łatwo się go prowadzi, ładnie wykonany, solidny materiał, który się nie brudzi, ma dużą torbę na zakupy i dodatkową, którą można przewiesić przez rączkę. Rączka jest regulowana pod względem wysokości. Ogólnie za tę cenę jest idealny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wybrać wózek kierując się co najmniej 8 z 10 przykazań poniżej: 1. wózek powinien być praktyczny – unikajmy kupowania wózka (bo jest ładny) i wygląda pięknie – najprawdopodobniej to będzie jego jedyny atut. 2. zawsze wybierajmy wózki 4 kołowe- unikajmy 3 kołowce – są one niepraktycznie – wywrotne!!! 3. na pytanie czy powinny być skrętne przednie kółka – powinny być – lepiej śpiące dziecko wozić w wózku które mają takie kółka. Poza tym w większości wózków które mają kółka skrętne – można je zblokować. 4. wybierzmy wózek który ma zdejmowane tylne kółka – może się zdarzyć ze będzie potrzeba ich zdemontowania na czas transportu samochodem. 5. zalecamy zakup wózka z dużymi kołami – opona powinna być jak najszersza – dziecko ma lepszą amortyzację – większe koła to też brak problemu z zakopywaniem wózka na placach zabaw – w piasku. 6. wybierajmy wózek który będzie miał największą gondolę – ponieważ dziecko szybko rośnie – i w pewnym momencie nie mieści się już w gondoli, a może być za małe na spacerówkę. 7. unikajmy gadżetów – takich jak dodatkowy hamulec w rączce – zbędny gadżet którego zazwyczaj nie wykorzystamy – a może się zepsuć. 8. wybierzmy taki który będzie miał dużo miejsca na dodatkowe rzeczy – duży koszyk na dole 9. sprawdźmy przed zakupem czy wszystkie obicia są zdejmowalne i można je prać w pralce – uwaga niektóre materiały wymagają prania w pralni na „sucho” – taniej będzie nam wybrać taki wózek którego obicia możemy prać w swojej pralce. 10. unikajmy kupowania wózka ze wszystkimi funkcjami /możliwościami/ – standardem zawsze jest to iż mamy [bazę + gondolę + spacerówkę] – to jest maksymalny zestaw który powinniśmy kupić. Jeśli chcemy kupić fotelik do samochodu – wybierzmy jako dodatkowy zakup. Rzadko wybierzemy dobry wózek w zestawie z dobrym fotelikiem. Pragnę zauważyć, że mieszkam w dość wyboistym i można powiedzieć górskim terenie dlatego wybór wózka nie jest dla mnie prosty. Może ktoś też miał taki problem i udało się z nim uporać, dlatego proszę o pomoc. Nie podobają mi się wózki trzy kołowe. Powinien być prosty, może mieć dodatkowo fotelik (chociaż w opisie wyżej pisze żeby tak nie było...) a kolor najlepiej jednobarwny, szary, czarny, brązowy lub beżowy. Nie lubię wstawek z misiami, motylkami czy różowymi falbankami (fuuu). :) Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiiiie
BABYLUX MODEL FUTURE FIRMY "RAF-POL" Mnie się ten wózek bardzo podoba, osobiście jeszcze mam trochę czasu do zakupu, więc może ktoś się wypowie czy jest to dobry wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surestmaja1980ohcmr
dziekuje za podpowiedz.Oglądam rózne wózki ale ogólnie podobne są i róznia się tylko ceną.Muszę miec sprawdzony by dokonac dobrego zakupu Jasne http://gtiny.me/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinivemo1977dlboc
Jak chcesz dobry i tani, to kup sobie x-landera po renowacji! Tu masz samą spacerowke na czterech kołach za 730http://www.nextway.pl/wozki/spacerowe/x-a/x-a -grey-4/ a tu XT http://www.nextway.pl/wozki/spacerowe/x-t/x-t -orange-oferta-nr-203/ za 700. Jak nie masz parcia koniecznie na nowy wózek, to z tego po renowacji na pewno bedziesz zadowolona. Ja sobie kupilam bo nie mialam zamiaru szalec z wozkiem za 5 tysiecy, czy iles i jestem mega zadowolona. Zreszata nikt sie nie zorientuje, bo wozek jak nowka wyglad! Jasne http://nkle.in/gYTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam wózek Bugaboo cameleon. nie zamienilabym go na inny. Czysta przyjemność prowadzenia go. Lekki zwinny i bardzo funkcjonalny. Nowy to spory koszt. Ja kupilam używany w super stanie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór wózka to nie lada wyzwanie, sama szukałam idealnego modelu ze 3 miesiące, przetestowałam mnóstwo wózków, aż w końcu znalazłam ten idealny, jest śliczny, praktyczny i funkcjonalny to model Ecco Mondo z Expandera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie doskonale sprawdził się wózek Soft Line z http://prampol.pl/pl/ . Bardzo solidny, wygodnie się prowadzi no i cenowo jest naprawdę super. Poza tym ładny, aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki, a któras z was miała okazję prowadzić EVO XT z GRACO ? Jak na mniej równiejszych trasach sobie ta "terenówka" radzi? Tylko tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na allegro, w ogole przez internet, ja swojego Ecco Mondo zobaczyłam w sklepie, ale cena była dość wysoka, jak sie pozniej okazało mocno zawyżona, znalazłam go w necie niemal za połowę ceny, a jest świetny, wielofunkcyjny, no i ta biała gondola, cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, my swój te wybieraliśmy w sklepie ale zamawialiśmy przez neta. co do evo xt z graco- ja jeżdżę na spacery po lesie i nie narzekam w żadnym razie, koła i amortyzacja bardzo dobrze się spisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×