Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hej....hej...

Jaki wózek wybrać? POMÓZCIE

Polecane posty

Gość gość
to fakt, ze na necie mozesz znalezc wozeczki znacznie taniej. mi oczy wyszly na wierzch jak w stacjonarnym sklepie zobaczylam cene swojej wymarzonej mury 4 :P a na necie cena dała radę, chociaz tu akurat wiedzialam, ze ten wozek jest tyle wart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a duża różnica byłą w np tej murze 4 w necie a w sklepie stacjonarnym? Czasem w sklepach stacjonarnych zachęcają do zakupu poprzez różne gratisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba zaoszczedzilam na murze 400 zl. tak, kuszą gratisami, ale ja np. nie lubie lazic po sklepach i nie lubie jak sprzedawca stoi nade mna i opowiada mi o produkcie, wole sama obczaic temat w necie, poczytac opinie, a w sklepie tylko zobaczyc jak wozeczek wyglada, zobaczyc jak sie go prowadzi, a potem wrocic do domu i zamowic online :P a jesli cena jest przy tym nizsza to nic tylko kupowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nawet spora cena jak na takim wózku. Ja jak mam czas to lubię chodzić na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zamówiłam eviaka XT z Graco 3 w 1 z fotelikiem też przez neta bo w sklepie cena 2500 a w necie kupiłam za 2100 no różnica niemała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten nowy terenowy Graco XT mi sie też podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo spodobał się wózek Style z http://prampol.pl/pl/ . Zakupiłam go dla synka i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjny, bardzo fajnie się prowadzi, jest solidny i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę sobie z moim bobasem wózkiem Joolz Day Quadro w pięknym gołębim kolorze do tego mam idealnie pasującą szarą kołderkę z http://www.papillon-shop.pl/bawelniana-kolderka-piesek.html Jestem zachwycona tym wózkiem, jest bardzo solidnie wykonany i super sie sprawdza przez to ze nie jest duzy i bardzo zwrotny, ma bardzo wygodną rączkę pokrytą skórką. mam nadzieje ze nie zajeździmy go i posłuży do następnej ciąży ;) ale jest bardzo solidny, naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wielofunkcyjny, my mamy model Durango z euro cart, bardzo porządny, stabilny wózek, na pompowanych kołach, z dużym koszem na zakupy i wszystkimi potrzebnymi akcesoriami w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam quinny buzz 3w1 , jezdziłam też maxi cosi murą ,emmaljungą city cross i hartanem , do tego fotelik maxi cosi , na każdym z tych modeli mozna zamontować ten fotelik . Wszystko zależy jakiego kto szuka wózka i gdzie mieszka inny wózek do bloku a inny na nierówne tereny .Jeśle chodzi o drogie wózki to polecam hartana VIP rewelacyjnie się prowadzi ma dużo funkcji , przekładane siedzisko , dondola głęboka , stelaż bardzo lekki , wózek prosty w obsłudze i na pewno posłuży nie jednemu dziecku . Quinny buzz to miejski wózek nowocześnie wygląda ale jest dość sztywny tak samo jak maxi cosi mura , choć to wózki bardzo zwrotne i łatwo nimi manewrować , mura ma bardzo fajną dużą gondolę . Jeśli chodzi o wózek wytrzymały to polecam również wózki mutsy i teutonia . Emmaljuga robi wózki bardzo solidne , gondole duze, wózki bardzo miękkie w prowadzeniu , można w nich pobujać dziecko więc są idealne do usypiania niecierpliwych maluszków,ten wózek płynie po drodze i prowadzi się go jedną ręką :) Wózki tej firmy są jednak duże i po złożeniu i do przechowywania , polecam jeżeli ktoś mieszka na nierównym terenie często wychodzi na spacery i ma duzy dom wtedy to strzał w dziesiątkę .Mi osobiście nie podobają się klasyczne wózki ale niektórym tak , wolę nowocześniejsze modele ale używałam go przez chwilę i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy zadowoleni ze swojego wózka, który możemy z czystym sumieniem polecic, to wielofunkcyjny model Nano z riko, ma same dobre opinie w necie, naprawdę świetny i niedrogi wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka887
Ja się zdecydowałam na Britax Go http://akpolbaby.pl/pl/314-britax-go- Cena nie zachwyca, ale wózek możesz używać już tak naprawdę od noworodka - ja tak robię. Liczę, że pomimo ceny starczy na dłuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie nigdy wózka safety 1st, strasznie trzeszczy, połamane nam się rączka, z załęt jest to ze fajnie wyglądał był czarny, miał spacerowe, fotelik i gondola bardzo dużą bo aż 80cm, co żako się zdarza, ale nie za dobrze się go prowadziło, miało się wrażenie ze się przewróci. Mamy teraz wózek espiro vector pro i jestem zadowolona oraz espiro magic 4 , marka espiro jest niezawodna, wózek espiro vector pro ma pompowane koła jest to wózek 3 w jednym, natomiast espiro magic 5 o spacerówka większa. Polecam każdemu, u nas się spradził ten wózek espiro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej taki żeby był jak najbardziej funkcjonalny i prosty w obsługiwaniu. Ja jak szukałam swojego to takiego który ma opinie naprawdę wytrzymałego bo chciałam go zachować jeszcze dla kolejnego dziecka. No i tak właśnie trafiłam na Coletto www.coletto.pl. Naprawdę bardzo fajnie się sprawdził zarówno dla syna jak i dla córki. No i przy okazji zgrabnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graco Cashback- słyszałyście o tej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby design lupo comfort 2015 z fotelikiem be safe izi go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek Anex!!!! Jest wielofunkcyjny. Podoba mi się że wózek jest 3 w 1, synek lubie spać w foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sara89- jasne, kazdy ma inne preferencje :) ja akurat nie lubie robic zakupow w galeriach, dlatego mure kupilam online. mysle ze cena warta jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam wozek Durango z euro cart, przez internet, jak narazie stoi i czeka na lokatora, ale juz sie przymierzam, nie moge sie doczekac pierwszego spaceru, ale jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek Anex Classic. Fajny wybór dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Teutonię Fun. Mówi się, że to wózek z górnej półki, ale sądze, że jest wart swojej ceny. Smiga równo i po chodnikach i po leśnych ścieżkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek marki Anex . Wózek ma skrętnie koła przednie, dobrą amortyzację, zrobiony z eko-skóry i jest biezpieczny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camarello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam przez internet riko brano. Najpierw oglądałam go w sklepie i stwierdziłam że musi być ten i żaden inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mi się udało kupić za dobre pieniądze wózeczek, i to 3w1. Coś takiego jak ten: http://sklep.babymerc.pl/home/152-aa.html i muszę przyznać, że to jednak spora wygoda mieć dodatkowy fotelik, a nie sam wózek, czasem się przydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek Anex Sport. Jestem poprostu zachwycona tym wózkiem. Nasz wózeczek jest lekki, zwrotny i bardzo komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne forum na którym wspominają o Anex Sport. hmm... wiecie o nim coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaaa1990
Witam mamuski :* Ja kupiłam wózek z Anex sport. Moja mała się nim wozi już rok. Błoto, śnieg , opony są bardzo wytrzymałe. Polecam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×