Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hej....hej...

Jaki wózek wybrać? POMÓZCIE

Polecane posty

Gość gość
ja postawiłam na wózek 2w1 żeby móc potem gondolkę zmienić w spacerówkę :) wybraliśmy z męzem solution zuma kids i jak na razie po paru miesiącach ja jestem zachwycona po prostu, idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quinny buzz xtra polecam, bardzo zwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie macie na parterze wózkowni że chcesz codziennie sama wnosić wózek i dziecko? Znam firmę Baby Merc, która robi funkcjonalne wózki i w cenach mniejszych jak tysiąc złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najlepsze są wózki catarero. Są bezpieczne, wygodne, z dobrych materiałów. W babybaam.com można kupić, jest duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambi4655
u mnie sprawdził się 3w1 Anex Sport. Co prawda cena trochę większa ale jak dla mnie było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtasek105
Ja korzystam z wózka Jane Muum, z całego serca mogę Ci go polecić, fajny wózek w rozsądnych pieniądzach, do tego lekki, łatwo się go prowadzi, jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona7582
u mnie świetnie się spisuje anex sport 3w1. łatwo się prowadzi po różnych drogach i jest bezpieczny dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina951
nasz wybór padł na anex classic. Świetny wózeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na wózku od Maxi Cosi, czterokołowej Murze wychowuje się już druga pociecha. Trzeciej nie planuję, ale wózek też dałby radę. Jest na prawdę bardzo wytrzymały i solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka8778
Ja polecam Chicco Urban Plus :) Mamy od 3 miesięcy, jest bardzo lekki (10kg, a to wózek głęboko-spacerowy), ładny, dobrze się prowadzi. W supermarketach jest bardzo zwrotny w alejkach, nawet jak jest wąsko. Na zimę planuję dokupić nowy Color Pack - co też jest fajne, bo można zupełnie odmienić wygląd wózka :) polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika225
Ja mogę polecić anex sport 3w1. u nas spisuje się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie od początku Jane Muum byl faworytem ( za lekkość, obsługę i wygląd) i nie zawiódł , teraz już woże nim 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka156
Hej Dziewczyny. Co powiecie na temat wózka anex sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntia147
Ja mogę polecic anex sport 3w1 przetestowałam i jak dla mnie świetny. pasuje do osób wysokich i niższych, lekko się prowadzi, bezpieczny dla dziecka, przednie kołą blokowane z amortyzacja. Dla mnie na prawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra znalazła wózek Baby Merc dla swojej córki i wydają się być zadowolone ;) z zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie, a do tego ma piankowe kółeczka więc gładko mogą się poruszać po alejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić wózek anex sport. Na początku mojej przygody z wyborem wózka brałam pod uwage trzy modele: anex sport, riko nano i bebetto torino. Każdy fajny, nowoczesny. Jednak to szczegóły zadecydowały o wyborze anex, dobra amortyzacja, zawieszenie na odpowiedniej wysokości, tak że dziecko samo może swobodnie zejść i wejść do spacerówki, możliwość złożenia wózka wraz z wpiętą spacerówką, zgrabna a przy tym duża budka w spacerówce. Ogólnie wózek godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy wózek wielofunkcyjny od www.coletto.pl i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Gondola jest duża i głęboka, dobrze wykonana, koła są porządne i dobrze się go prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdass
Ja z pełną odpowiedzialnością polecam ci wózki Maclaren. Marka znana jest na rynku od ponad pięćdziesięciu lat. Ja się wychowałam w wózku Maclaren, moja córka a teraz wnuczka. To moim zdaniem najlepsze na rynku wózki, które są bardzo funkcjonalne. Model na wnuczki znalazłam na stronie pod adresem http://maclaren.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zależy od indywidualnych upodobań i też terenu po jakim najczęściej wózek będzie użytkowany, ja szukałam lekkiej zwinnej i parasolki, na typowo miejskie warunki, i wygodnej dla dziecka, które nie przepada za spacerami w gondoli. Szybko córkę do spacerówki Nitro przeniosłam, bo można w niej maluszki poniżej 6 miesiąca wozić, co w spacerówkach chyba nie często spotykane, au nas się ta opcja bardzo przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są jakieś doświadczone Mamy co miały styczność z wózkiem easy go optimo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy :-) dla mnie okazał sie Sport firmy Anex. Urodziłam rok temu w sierpniu. W gondoli udało nam sie przejeździć całą zimę. Duża długa i szerok. Synek ubrany w kombinezon i przykryty ciepłym kocykiem miał jeszcze miejsce. Teraz juz używamy spacerówki która jest bardzo wygodna . Do tego wózek ma świetną amoryzacje co zimą jest bardzo przydatne. Składa sie łatwo i szybko do nie dużych wymiarów. Ładnie wyposażony i w dobrej przystępnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam ten sam problem, wybrałam coneco 3 w 1 i masakra. może nie całkowita , ale bardzo ciężki i bardzo ciężko wypinały się fotelik i gondola. trochę ponarzekałam , troszkę dołożyli rodzice i kupiłam wózek Anex ( spodobał m i się, był w miarę lekki a co do jazdy to mażenie, Model to Anex Sport- Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a co powiecie na temat wózka Bebetto Murano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport byl by dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Jest lekki i maly po złozwniu wiec idealny do małych mieszkan. Mam tez duza gondole wiec na zime jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrać dobry wózek dla nie doświadczonej mamy może być naprawdę trudno. Ja przy pierwszym kierowałam się tylko wyglądem ale teraz kiedy spodziewałam się drugiego dziecka miałam inne priorytety co do wózka. Kupiłam Anex Cross. To dość nowy wózek ale bardzo funkcjonalny a do tego śliczny. Lekka duża gondolka łatwo się montuję na aluminiową ramę a spacerówka jest montowana w oba kierunki. Ten wózek używam od początku lipca i mogę go naprawdę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że coraz więcej jest fanek tego wózka Anex Sport. Wkońcu i ja sie zdecydowałam na jego zakup. Wczoraj mi kurier przyniósł dużą paczkę . Jestem mega zadowolona i nie mogę sie doczekać pierwszych spacerów. Prezentuję się świetnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja mogę sie pochwalić swoim Anex Cross :-) jest świetny i śliczny. Nowe rozwiązania techniczne ułatwiają cały proces składania wózka. Nie jestem bardzo techniczna i z wieloma modelami miałam problem odnośnie składania ramy. W Crossie bez problemu mi sie udało złożyć ramę za pierwszym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od samego początku wiedziałam że kupię Anex Sport. Po pierwsze mi się podobał a po drugie pasuję mi jego wymiar i waga. Lekkość prowadzenia i zwrotność to jego ogromna zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×