Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hej....hej...

Jaki wózek wybrać? POMÓZCIE

Polecane posty

Gość gość
Sprawdź wózki dziecięce marki Coletto, na ich stronie www.coletto.pl możesz pooglądać modele i poczytać dokładne opisy. Ja mam od nich wózek wielofunkcyjny i jestem bardzo zadowolona, jest poręczny, zwinny, lekki i dobrze się go prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże Anex zapłacił na forum za reklamę tego wózka jeden za drugim post jest o tym wózku na dodatek do tematu z którego roku... Od razu widac jak ktoś na sile promuje drogi wózek który jest podobny do wielu... Przejeżdzam często koło ich zakładu, tutaj akurat jest wiele do życzenia. Pozdrawiam spamera z Anex. Promuj ale mniej nachalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że 2 tyś za wózek dobry wózek to nie dużo. A Anex Sport jest wart wydania tych 2 tys :-) dobra jakość w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję Jedo Trim:) Przy pierwszym dziecku tez miałam Jedo, chociaż minęło już parę lat i wcześniejsze modele przypominały czołgi, byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym dziekcu też miałam Jedo Vedi super amortuzowany. Przy drugim dziecku ròwnież szukałam wózka króry bedzie miał takà dobrà amortyzacje i znalazłam Anex Sporta z podwójnymi regulowanymi amortyzatorami. Jest lekki i ładnie wygląda. Lekko się podbija pod krawężniki. Jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co moge napisać to tylko potwierdzć wszystkie dobre opinie o wózku Anex Sport. Lekki i mały po złożeniu. Wygodny i zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatecznie poszukuję wielofunkcyjnego, rozpatruję zakup niki z riko, podoba mi się z wyglądu, wygląda na wygodny i solidny, duże koła..ale jeszcze chcę obejrzeć go na żywo, więc wybieram się na rozeznanie do sklepu..niewykluczone, że wyjdę od razu z wózkiem, jak moje pozytywne odczucia potwierdzą się na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenksaa
Dla naszego syna zamawialiśmy wózek od marki Kuner. Na stronie kunert-wozki.pl można ich produkty sobie obejrzeć. Model nazywa się dokładnie Romantic Chrom z eko skórą. Naprawdę super wygodna dla dziecka gondola, maluch jest zabezpieczony wewnątrz na każdą okoliczność. Żadna zła pogoda nam nie straszna. Jest folia, jest moskitera także jak latem komary cięły to synek był ochroniony i miał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwa wózki. Jeden to taki typowy do sklepu mały lekki na malutkich kołach Chicco a drugi mam taki terenowy na co dzień. To wielofunkcyjny z duzą gondolą i fajną spacerowką . Polski model Anex Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Markus znacie? tez kosztuje 1 tys i jest 3w1, pompowane koła, super się prowadzi, duży kosz na zakupy a kolorów do wyboru tyle że trudno się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilenka
Wózki 3w1 uważam za bradzo praktyczne. Możesz sobie zajrzeć na stronę Tutka – to polski producent wózków dziecięcych. Nie są drogie, tańsze od zagranicznych, a na pewno praktyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie dobrego i solidnego wózka 3w1 to polecam Anex Sport. Sama go używam i zapewniam ze warto go kupić. Bardzo wygodna i duża gondola oraz spacerowka. W gondoli ortopedyczny kokosowy materacyk obszyty miekką bawełną. A w spacerówce wygodna wkładka dla młoszego dziecka. W komolecie okrywy na nóżki oraz folia i moskitiera. Torba duża i pakowny kosz na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wózek wielofunkcyjny taki właśnie 3w1 to najlepszy Anex Sport. Sama mam taki komplet i mogę stwierdzić że warto było na niego czekać 4 tyg. Piękna kolorystyka i wysoka jakość materiałów. Duża gondola z możliwością podnoszenia plecków , z materacem kokosowym i bawełną z jonami srebra . Spacerówka wygląda na ładnie wykonaną i wygodną. Wszystkie dodatki takie jak folia, moskitiera czy okrywy na nóżki są w komplecie i nie trzeba do nich dopłacać jak w niektórych firmach. Używamy i polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksiiiiii
Moim zdaniem najlepsze są te wielofunkcyjne. Takie mam na myśli: http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_3w1 Może są trochę droższe, ale przynajmniej po pół roku nie trzeba kupować następnego wózka. Ja się na taki zdecydowałam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy z mężem wózek który nam sie spodobał od samego początku. Anex Cross cały czarny. Jest mały , zwrotny i co ważne lekki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciachowe44
Mi się bardzo podobają wózki Tutka. Mają sporo różnych modeli, więc każdy coś dla siebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam wózka 8 miesiecy temu i zdecydowałam sie na polski Anex Sport. Dobra amortuzacja , duze koła pompowane to był priorytet. Dlatego ten wózek nam sie spodobał. Do tego ma dużą gondolke i spacerówkę. Fotelik ich firmowy tez jest bardzo fajny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten anex-spam jest żenujący!! Chciałabym poznać opinie na temat różnych wózków i na to liczę wchodząc na forum. Niestety anex nie pozwala na to :( Dodatkowo mnie zraża do siebie taką nachalną reklamą (pomijając to, że dla mnie wózek ten jest paskudny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mam Anexa Sporta. I na forach opisuje jego zalety i wady. Dla zainteresowanuch. Wózek lekko sie prowadzi i jest bardzo dobrze amortyzowany. Co do wyglądu to o gustach sie nie dyskutuje ale mi sie bardzo podoba. Jedyna wada jaką zauważyłam to trochę upierdliwa torba ale z tego co wiem to w nowych modelach jest juz wygodny plecak/torba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszukuje spacerówki, lekkiej, poręcznej, funkcjonalnej i najważniejsze wygodnej dla dziecka, no i w cenie dla zwykłych śmiertelników, bo nie stać mnie na wózek za 2 tysie..oglądam, przeglądam, porównuję..zainteresował mnie nowy model easygo..wypatrzyłam na necie..zdaje się Minima..6 kg to faktycznie mało, ładny sportowy wygląd i fajne wyposażenie, czekam na dostępność w sklepach, żeby go obejrzeć..różne są gusta, dla mnie godny uwagi..no i cena też przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na model Durango Sport, ujął mnie swoim wyglądem to na pewno, ale też wielkość kół przykula moja uwage, idealne do terenu w ktorym mieszkamy, cenowo tez jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten który ci się podoba i spełnia twoje oczekiwania. Ja szukałam wózka lekkiego i zdecydowanie ładnego :) dlatego tak jak wiele tu mam zdecydowałam się na Anex Crossa. I naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie liczy się bezpieczeństwo i funkcjonalność i to wszystko znalazłam w modelu adamex Vicco. Jest rewelacyjny a do tego w bardzo modnej stylistyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co usłyszałam od sprzedawcy to wstrzymano sprzedaż Anex Cross z powodu problemu z pękającymi ramami. Czy ktoś sie spotkała takim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wstrzymano. Co za głupoty. Był problem z ramą ale został juz jakis czas temu naprawiony. Rama zostala poprawiona , dodatkowa amortyzacja dodana i wózek normalnie jest w sprzedaży. Sama jestem sprzedawca i jednoczesnie użytkownikiem Anex Crossa. Jako matka 6 miesiecznej Lilki serdecznie polecam ten model wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajas33
Jedna z osób wyżej wspomniała o wózku Durango Sport. Wygląda tak: http://euro-cart.eu/wozki_wielofunkcyjne/durango-sport/. Mamy go od tygodnia. Skusiliśmy się głównie dlatego, że jedni ze znajomych mieli inny model tego producenta i jako doświadczeni rodzice nam doradzili zakup. Na razie czekamy na szczęśliwe rozwiązanie, wózeczek też czeka. Mój mąż pieszczotliwie nazywa wózek karetą, a powiem szczerze tak wygląda. To znaczy solidny, ładnie w środku wykonany, leciutko się prowadzący, co dla zmęczonej porodem mamy jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welka2
Wózki z Adamexu są dobrej jakości, mają duże gondole, w zestawie mają kubki, przewijaki, moskitiery. Polecam szczególnie model Barletta, który jest dość popularny, cieszy się dużym zainteresowaniem. Moim zdaniem warto inwestować w polskie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat spacerówki w wózku anex sport, ponieważ znalazłam kilka opinii, że dziecko się ześlizguje i spacerówka w tym wózku jest niefunkcjonalna.? Jesteśmy z mężem przed wyborem pierwszego wózka i czytając opinie w internecie już sami mamy dość :P Chodzi Nam o w miarę tani wózek 3 w 1, ale przede wszystkim, żeby spacerówka Nam posłużyłam, a nie tylko sama gondola. Bardzo proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chyba kupię cybex priam by Jeremmy Scott ten wózek jest genialny, na dziecku nie będę oszczędzała choć to drogi wózek. Skoro już mnie stać na to żebym była matką to nie wyobrażam sobie kupić dziecku jakiejś plastikowego barachła. Nie wiem kim trzeba być żeby myśleć o potomstwu jak o wyborze lotu klasą ekonomiczną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita29
A widziałaś Chicco Urban Plus Crossover - jest taki sam jak poprzedni model, ale ma ulepszone koła na nieprzebijalne, bieżnikowane z komorą powietrzną. Mi one się bardzo podobają ze względu na funkcjonalności - łatwe przekładanie z gondoli w spacerówkę i odwrotnie (kwestia regulacji kilku pasów), odwracane siedzisko, fajna dość długa budka no i to że można zmieniać Color Packi i mieć "inny" wózek na zimę i na lato albo jeszcze częściej :D Cena też jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×