Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Landerka

Na jakie ZAJĘCIA DODATKOWE chodzą Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość Pirka
no moja córeczka też chodzi na pływanie i od tego roku uczy się w szkole pływania Fala! i na prawdę jest bardzo zadowolona, i z wielką przyjemnością chodzi w piątek na basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci w tamtym roku chodziły na (piłkę nozna)- syn i balet- córka. Taka mieli ochotę. Piłka nożna to było 100zl/miesiąc + milion innych wydatków, u córki 80zl. Córce balet znudził się po miesiącu. Synowi pilka po pół roku. Teraz chodzą na zajęcia dodatkowe w szkole (1 i 2klasa). Wybrali sobie plastykę (za dwójkę 120zl/mc), syn w zeszłym roku chodził tez na angielski dodatkowy, ale że nic kompletnie nie wynosił z tych zajęć w tym roku odpuscilismy. W szkole są również zajęcia taneczne i piłka nożna, ale te zajęcia ich nie interesowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn, prawie 5 letni, piłka nożna 2xtyg, po ok 90 minut-80 zl/mies. Basen, zajęcia indywidualne (korekcyjne) 2xmies., po 50minut- 140 zl/mies. Lubi tańczyć, ale nie chcę przeginać. Zobaczymy, bo na wakacjach chętnie w takich zajęciach uczestniczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćórkę zapisaliśmy na pianino, zawsze jej się podobało pianino u dziadków , jak miała 2 lata juz na nim brzdękała, mam podarowała nam instrument i zapisaliśmy Jule do naszej Szczecińskiej szkoły Artyz http://artyz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka330
Moja córka chodzi na balet i pływanie. Balet zaczęła jak miała 5 lat i bardzo lubi. A na pływanie zapisałam ją w tym roku do Szkoły Pływania Fala i dobrze jej idzie. Lubi prowadząca i dzieci ze swojej grupy i fajnie sa prowadzone zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meddia
Fakt, szkoła fala jest jedną z lepszych! moja córa chodzi do nich od roku, widać postepy...a przede wszystkim lubi te zajecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysieńka01
W Fali pracuje instruktor Sławek, ze świetnym podejściem do dzieci. Swoją trzyletnią córkę zapisałam jakiś czas temu na zajęcia z pływania. Zosia zawsze bała się wody ,dlatego postanowiłam przełamać jej strach przed pływaniem i widzę ,że była to dobra decyzja. Instruktor Sławek z bojaźliwego dziecka kształtuje nam urodzoną pływaczkę :) Rzeczywiście jest to facet od mokrej roboty! http://facetodmokrejroboty.pl/ Tutaj dowiedziałam się o wszystkim,włącznie z grafikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci są muzycznie uzdolnione i chodzą na zajęcia z gry na instrumentach w Muzofilii w Warszawie. Świetni instruktorzy, zapewniają indywidualnie podejście do uczniów i pracują ich rozwojem. Widzę bardzo duży progres w umiejętnościach muzycznych moich dzieci, o wiele większy niż po zajęciach z przypadkowymi osobami. Warto stawiać na profesjonalistów! Szczególnie, że dzieci widzą i czują, z kim pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też padło na wybór zajęć muzycznych, synek gra na gitarze a córcia na pianinie. Dobrze , że u nas w Szczecinie jest taka dobra szkoła muzyczna jak Artyz na Mieszka ! . Super kadra, fajnie prowadzone zajęcia, dzieci same się garną do nauki http://artyz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje zapisałam na JUDO,trochę się obawiałam na początku ale okazało się jak dla nas to super rozwiązanie a mało tego w Akademii Walki zajęcia są bezpłatne, a członkowie są wyłącznie zobligowani do dokonania składki członkowskiej. Instruktorzy mają super podejście do dzieciaków ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas basen 1 x w tygodniu i rękodzieło 2x w tygodniu- świetne zajęcia z przeróżnych technik plastycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basen, taniec i gra na gitarze. Dodatkowo u nas dzieciaki chodzą na rożne zabawy do ośrodka kultury i tam też mają zajęcia. Tylko nie takie jak gra na gitarze, a np. jak zrobić pachnące mydełka. To bardziej manualne zajęcia prowadzi je modrasova, przyjeżdżają do moku średnio co 2 miesiące. Mają też tam i inne zajęcia, które organizują im panie tam pracujące, chodzą na jakieś spotkania oglądają film itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 12 letnia córka ckodzi na jazde konno 50 zł za godz. A moja 5 letnia córka na rytmike i basen.Dzieci nie przymuszam .Same chciały więc zapisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rytmike 0 zł za basen 15 zł miesiąc 2 razy tyg 1 godz. początkujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenowaska
Nasza córcia chodzi do prywatnej podstawówki w Legnicy do http://www.prywatnaszkola.pl tam mają bardzo duży wybór zajęć dodatkowych, które są realizowane w szkole, także wszystko na miejscu. Córka wybrała tańce, uczy się tez dwóch języków obcych od pierwszej klasy, także się cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi synowie chodzą na basen i na piłkę nożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn chodzi na Judo dwa razy w tyg po 45 min t.j 1200 zł rocznie i piłkę raz w tyg 45 min ale to są zajęcia organizowane przez szkołę wię bezpatne ,starszy chodził na judo ,basen i angielski obecnie chodzi tylko na basen i robotykę za basen nie płacę bo mam karnet pracy a robotyka to jakieś grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka-kickboxing, gimnastyka, bieganie I siatkowka, sun-kickboxing I pilka nozna, oboje z wyboru nie ma cisnienia, corka 10 a syn5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellinka4
Sporo fajnych porad dotyczących sportu dla dzieci macie tutaj http://dogged.eu/ w obecnych czasach kiedy mało się ruszamy w szkole powinno być więcej zajęć obowiązkowych typu piłka czy koszykówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam córkę na angielski wiadomo to przyszłościowy język. Chodzi również na lekcje gry na gitarze od niedawna. Na święta ode mnie i od męża dostała gitarę, kupiliśmy jej taką najzwyklejszą z megascena.pl póki co powinna jej wystarczyć, jak będzie lepiej grała to zastanowimy się nad zmianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? Dzieci z normalnych rodzin chodzą na jakieś zajęcia po szkole??? Przecież na takie zajęcia dzieci zapisują tylko samotne matki żeby ojciec płacił wyższe alimenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWM
Moja córka w tym roku kończy 5 lat. Od 3r.ż chodzi na zajęcia z języka angielskiego-60zł/h Od pół roku na zajęcia taneczne, dwa razy w tygodniu. Tutaj ceny są różne za miesiąc, zależy ile mają zajęć dodatkowych czy jakiś występów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka ( 7 lat) chodzi na szachy, jest też w szkolnej drużynie Destination Imagination.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje na żadne zajęcia dodatkowe nie chodzi bo p***y katolickie pisowskie nie dają mi 500+ i nie stać mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje chodzi do przedszkola prywatnego, które zapewnia duzo zajec dodatkowych. W http://www.elfik.pl/ mają dużo takich zajec. To jest doskonale rozwiazanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek chodzi na zajęcia z robotyki prowadzone przez www.robo-tec.edu.pl Takie zajęcia mogą zaszczepić w nim chęć do nauki kierunków, które są przyszłościowe. Chodzi tam na warsztaty weekendowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka tańczy w akademii www.esdanceacademy.pl i jestem wniebowzięta jak wiedzę ją taką szczęśliwą. Mają tam dobrą energię i podejście do takich zajawkowiczów jak moje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapisałam syna na zajęcia ruchowe do gravitana i mówi , że super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×