Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Landerka

Na jakie ZAJĘCIA DODATKOWE chodzą Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Moje już drugi rok z rzędu tańczą w szkole tańca www.esdanceacademy.pl i są w tym zakochane, a mi serce rośnie na ten widok <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauka tańca dla dzieci Gdańsk
Formacja taneczna dla dzieci Jeśli Twoje dziecko lubi tańczyć, ma ogromne nakłady energii, a muzyka sprawia mu przyjemność… nie czekaj, zgłoś się z nim do Naszej szkoły So!Salsa. Taniec jest Naszą pasją, a nauka czystą przyjemnością! Formacja taneczna dla dzieci to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy Serdecznie na casting do nowo powstałej formacji dziecięcej. Ilość miejsc ograniczona ! http://sosalsa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama

Mój synek chodzi do szkółki piłkarskiej Mos Wschód w Krakowie, mają bardzo fajne podejście do dzieci i ciekawie prowadzą zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrg

Córka 6 lat, chodzi raz w tyg. na angielski i na tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykw88

Staraliśmy się za wszelką cenę odciągnąć syna od komputera. Któregoś dnia opowiadał nam o koszykówce, zatem stwierdziliśmy iż jest to idealny moment. Zapisaliśmy go na lekcję gry w kosza do Basket Areny basketarena.pl . Sporo rodziców wypowiadało się o nich pozytywnie, więc stwierdziliśmy że czemu nie. Mijają 2 lata a młody nadal chętnie chodzi na treningi. Korzysta znacznie mniej z komputera i mam wrażenie, że bardziej otworzył się na rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×