Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość green day

Kobieta marzen to.....Fantazjujemy:)

Polecane posty

Gość green day

jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JA i JESZCZE RAZ JA
nie ma takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
ciemne oczy i włosy, wzrost jakieś 165cm i figura Monroe (nie lubię szkieletorów), ważne jest to żeby miała ładne stopy, bo jak dziewczyna ma łapy jak alien to nie przejdzie, krótkie, równe palce, rozmiar najlepiej 36, góra 38, widocznie wymodelowane noszeniem obcasów, cipka byleby nie bułka, niewielki motylek jest najlepszy, paseczek nad cipką może być, nawet wskazany, jest jeszcze parę cech o których może potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"krótkie, równe palce (...), widocznie wymodelowane noszeniem obcasów" To taka jakby sprzecznośc :D równe palce i "wymodelowanie" przez obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monroe miała ponad 42 rozmiar. Kocham ją, ale muszę przyznać, że nie miała wcale ładnej figury. Tylko wcięcie w tali było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
po kolei, jestem zbokiem na tym punkcie od dawna. chodzi o to, żeby drugi palec nie wystawał kilometry poza duży i żeby były zachowane w miarę równe różnice długości poczynając od dużego aż po małe ( z tym że te równice nie mogą być zbyt duże) wiadoma sprawa, że od obcasa będzie występować efekt młoteczkowatych palców, co w dodatku do tego że są krótkie fajnie wygląda. zmienia się układ pięty w stosunku do śródstopia od noszenia obcasa co jest bardzo widoczne dla takiego czubka jak ja :P teraz rozumiesz o co mi chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho, kolejny zbok
więc do ciebie tez zapukają jutro z rana smutni panowie w czarnych garniturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
a ja uwielbiam niewielkie krągłości u panienek, panienka nie powinna mieć idealnie płaskiego brzucha. nie powinna. powiem wulgarniej jak wiejski chamok, musi być cyc i kawałek tyłka + niezbyt duży wzros i ładne stópki oraz lekko pofalowane ciemne włosy i oczka (zapomniałem dodać o równym, niewielkim nosku) i tak wychodzi mój ideał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIIHJH
ALE WY JESTEŚCIE PO JEBANI WON KURW A WOON ŁAJZY JEBA NE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIIHJH
ĆWOKI JEBA NE MENDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIIHJH
WASZ IDEAŁ SIEDZI W LODÓWCE NAP ÓŁCE Z PASZTETAMI KERISDHFDHFSKJH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho, kolejny nerwus
Może potrzeba w kaftanik bezpieczeństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha:D a wiecie, że na partnerów wybieramy sobie przeciwieństwa naszych ideałów:D Podobno:D gdzieś to czytałam:) także uważajcie z tymi wymaganiami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielooona masturbantka
od razu zrozumiałam 36-38 to rozmiar buta, nie figury. Czyżby jakiś fetyszysta na forum, a może ortopeda, sądząc po fachowości sformułowań !!! A M.M. była prześliczna, figurę również miała niezłą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienia się układ pięty ? To już kalectwo :D Nie nie... zdecydowanie wole stopy niczym nie zdeformowane ;P i sama obcasów nie noszę i mam rozmiar 41 :D i o 6cm więcej ponad Twój limit i jasne włosy i jasne oczy i nie mam figury Monroe i tylko cipka sie zgadza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
nie wiem czy w waszych łepetynach ukształtował się właściwy obraz tego co chciałem przekazać, ale w zasadzie to bez znaczenia. powiem że miałem kiedyś znajomą, która spelniała 90% tych róznych moich wymysłów. dobrze że się przeprowadziłem bo szlag by mnie trafił, taka zayebista była (a dla innych ponoć tylko przeciętna) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monroe przede wszystkim miała w sobie "to coś", taki urok, dziewczęcość, ale nie była klasycznym ideałem. Była zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
no cipka jest bardzo ważna, jak kiepsko wygląda no to jakoś tak dziwnie polizać :P a stópki ,,zdeformowane" obcasami są właśnie superaśne. patrzyłem często na plakaty typu pin up, oryginalne, amerykańskie z lat 50, gdzie właśnie taki (trosze przesadzony) obraz seksownych stópek się pojawiał. od razu statua wolności między nogami :D a ortopedą nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laruso
czytam i czytam i chyba spełniam twoje oczkiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... teraz załapałam o co ci chodzi z tą piętą - faktycznie, od długiego noszenia wysokich obcasów skraca się ścięgno Achillesa, i niekiedy niemal niemożliwe jest całkowite wyprostowanie stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
a M.M miała właśnie superrrr figure, niesamowicie seksowną, jakoś dziwnie musi być przytulać szkieletora na 45 kg wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a u mnie prawie się zgadza, z tym, że rozmiar ubrań mam o jakieś 4 mniejszy od Monroe. Ale kicha :D A gdzie klasyka ideału: długonoga blondynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
oooo właśnie, kobiety co często i długo noszą obcasy nie mogą do końca wyprostować stopy- i faaajnie. najgorzej jest jak kobieta ma takie perfidne płaskostopie, buta 42 rozmiar, palce długie jak u aliena do tego skrajnie różniące się długościami i perfidnie wyprostowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielooona masturbantka
a więc FETYSZYSTA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
długość nogi nie zależy od wzrostu, ja wolę jednak krótsze nóżki i tak od kolanka w dół stópki są najważniejsze. a za kobietami z lekko ciemną karnacją poprostu szaleję. ciemne oczy, włosy i tak dalej, mmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż to mój opis-bruentka o ciemnych oczach lekko kręcone włosy 165 cm 38 stopa i kobieca figura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście podobają się kobiety : długie kręcone rude włosy + zielone oczy + 173-176 cm wzrost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):))
oczywiście kanon urody polegający na lekko ciemniejszej karnacji to sprawa numer jeden. ponieważ ubóstwiam rówież azjatki, zwłaszcza koreanki i japonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM miała super figurę od noszenia gorsetu :D na zdjęciach w strojach kąpielowych jej figura staje się całkiem "normalna", atutem tylko był dość spory biust. Poza tym była bulimiczką, jej waga ciągle się wahała, a najczęściej znamy ja z tych "lepszych" zdjęć. Może i była symbolem seksu, ale cholerna cenę za to zapłaciła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mems
A ja mam rozmiar buta 41 i długie, proste palce. Chyba powinnam się utopić :D O! I w dodatku mam 173 cm wzrostu... Och nie... jestem straconaaaaaa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×