Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia33

suszarka elektryczna!!

Polecane posty

Jw.czy warto kupic.Chodzi mi o taka,ktora suszy ubrania.Czesto nie ma ładnej pogody,a prac trzeba.Jest to jednak wydatek,dlatego pytam czy polecacie ,sprawdziły sie?na co zwracac uwage kupujac takie cudenko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
Mam to cudo :) jestem bardzo zadowolona,pranie wysuszone,nie pogniecione,mięciutkie i bez meszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjgug
Warto, tylko musisz pamietac o kilku rzeczach. Suszenie w suszarce nie jest tanie, po pobor pradu jest bardzo wysoki, czasami rzeczy sie kurcza i nie wszystkie sie do szuszenia nadaja. Zaraz po skonczeniu suszenia rzeczy trzeba zlozyc, nie nalezy ich zostawiac w suszarce bo sie pogniota. Ogolnie super sprawa, nie musisz sie martwic gdzie wywiesic pranie i nie smierdzi potem stechlizna jak to sie czasem zdarza jak suszy sie w pomieszczeniu z kiepska wentylacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdecydowanie za:) nabierzesz doswiadczenia jakie temperatury do jakich rzeczy podczas uzywania :) reczniki sa takie mile puszyste, miekkie - one sie susza najdluzej. male cienkie ciuszki duzo krocej. a niektore rzeczy lepiej szuszyc tradycyjnie, bo potrafia sie skorczyc... ale wiekszosc nawet lekko skurczonych rzeczy sie po wysuszeniu z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×