Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie/zaspokojona

Temacik dla baaardzo niegrzecznych chłopców i dziewczynek :>

Polecane posty

seks w każdej odmianie ,o każdej porze dnia i nocy ,seks jest lekiem na całe zło ,na dobry początek dnia i na wieczorne chłody ,na gwiaździste noce i blade poranki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky szyja i sutki :P Weronika robienie dobrze ustami na samym początku też było problemowe dla mnie. Ale facet zajął się mną paluszkiem w trakcie i odleciałam razem z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam czuć ciepły oddech na szyi i delikatne pocałunki...od razu dreszcze mnie przechodzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 16latkiem?niekoniecznie. bo bym go bezczelnie zerżnela :D:D wolę doświadczonego faceta, młodzi przeważnie nie wiedzą czego potrzebuje kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaW
dziewczyny a kiedy kolwiek pozwoliłyście skończyć dla faszego faceta dla Was w usta? ja jakoś nie mogę się przemóc.. jakoś mnie to odrzuca jak pomyslę o spernie na języku... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw szyja :) pocałunki muskające języczkiem :classic_cool: ssanie sutków i lekkie podgryzanie :P też ;) następnie... wiadomo co :classic_cool: nie szczędze szorstkiego i wilgotnego jęzorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że starsze lecą na młodszych i odwrotnie coś mi tu nie gra w takim razie :) czyli że w moim przypadku modszej nie znajde :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W między czasie wracam do poszczególnych punktów. 3-2-1-2-3-1-3-1-2-1-3-2.... Ach Kinky :D :P Przestań przestań...... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky podgryzanie..mm melodia dla moich uszu ;) weronika jak nie lubisz tego smaku to się nie zmuszaj..mnie to akurat nie przeszkadza, co nie znaczy że robie to cały czas ale zgadzam się prawie na wszystko :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikak
jak jak wypiję to chłopak może ze mną robić co chce :) tak moja "mała" wada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzac z zalozenia ze seks jest aria dla dwojga jestem gotow spelnic nimal wszystkie zachcianki partnerki (inna sprawa czy mi sie udaje, bo nikt nie jest alfa i omega :) ). calowanie po szyi i jednoczesne muskanie ramion opuszkami palcow, podgryzanie, lizanie... dluuuugie pieszczoty piersi a nastepnie cipki - choc osobiscie wole lizac niz swidrowac dzurke jezyczkiem :) a coz w zamian...? jestem bardzo szczesliwy gdy dziewczyna czerpie autentyczna satysfakcje z robienia loda, nie musi miec dobrej techniki, grunt zeby przy tym odplywala, wowczas i ja odplywam :) nie mam problemow z seksem analnym, rowniez z pewnymi odmianami perwersji.... za to kompletnie nie kreci mnie fetysz stop. a wyzsza szkole jazdy typu scat pomijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu facetów tak naprawdę nie umie zaspokajać oralnie partnerki. Był taki jeden kiedyś co lubił podgryzać, pogonilam go bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bierze sie chyba z przerostu ambicji. wielu facetow robi to po postu za szybko, bo chce dac partnerce rozkosz natychmiast. byc moze nie jest to kluczem do zagadki, ale na pewno bardzo waznym czynnikiem, wiec po prostu.... nalezy zwolnic :) tak mowi moje doswaidczenie. kiedys mialem z tym problem, teraz mistrzem minetki co prawda nie jestem, ale zdaje sie ze wychodzi mi ona calkiem niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pouciekali.. A może jakieś fantazje macie? Mnie się marzy seks z dojrzałym facetem tak koło 40stki..zadbany i bez hamulców..no ale tacy są żonaci przeważnie więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie/zaspokojona a jak nie sa to maja 25 lat :P ale porozmawiac rzecz jasna mozemy, a wrecz powinnsimy :) mi marzy sie aby znalezc sie na imprezie, np. 3 dziewczyny i 5-7 facetow.... seks grupowy z nieznajomymi to cos, co mnie aktualnie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikak
dla mnie marzy się sex z nieznajomym, przystojnym np włochem . patrzyłabym w jego ciemne oczy jak mnie bierze w pozycji klasycznej ;) albo marzę o trójkącie z dwoma facetami :) ale w grę wchodziłabym tylko jedna dziurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikak
tomekkk12321 jeden w cipkę a drugi namiętnie by mnie całował, pieścił piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę weronika masz podobną fantazję..dwa na raz mogą być w dziurce..albo jeden penetruje drugi zaspokaja dodatkowo oralnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikak
tomekkkk12321 chętnie zobaczyłabym ten widok :) a jak u Was dziewczyny z seksem w czsie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×