Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dojrzała brzoskwinia

czy są tu jacyś mili Panowie

Polecane posty

trudne pytania dziś zadajesz Deka 😘,je jeszcze ziewam i nie bardzo do mnie cos dociera...niewiem może połóż się na leżaku,bo leżenie w mokrej trawie może skończyć się przeziębieniem...ja będę się jutro opalała leżąc na złocistym piasku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zień dobry, Ogierze, kimkolwiek jesteś. Leżaczka nie posiadam, kot doszedł do wniosku, że jego bawełnianą woń należy poprawić własną.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej w ogródku babci na wsi, wśród rozochoconych kur i pobudzonego seksualnie psa. Jak mi dadzą urlop to w Sopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzona we Wrocławiu, aktualnie w Lublinie, wyjeżdża do Wawy, wzrostu poniżej przeciętnej, włosy blond ciemny, wiek nieokreślony, obgryza paznokcie i je nukamiso. Zapomniałam o peselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, uspokojonam. Truskafka, jak Ty to robisz, że Tobie wyznają miłość, a ze mną tylko się chcą seksić? I jest jakiś @? Bo gmail otworzyć mi się nie chce, więc sorka za nieodpisywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka ja sama niewiem jak to jest,moze czeba by spytać tych co tę miłość wyznają:D tylko jakby chwilowo ich nie ma...:D @ czeka i dojrzewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×