Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dojrzała brzoskwinia

czy są tu jacyś mili Panowie

Polecane posty

Połknął wczoraj i ma minę prezia srającego na puszczy i zastanawiam się, czy iść z nim do weterynarza, czy czekać na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... z weterynarzem to bym się wstrzymał, mam nadzieję że kot przyzwyczajony do kuwety i majątku z domu nie wyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi wystarczająco dużo majątku przyniósł, a niech se wyniesie. Mam bogatą kolekcję bransoletek od Barbie i z tych idiotycznych Bravo, które regularnie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe, hłe, hłe ... z takim kotem biedy się nie zazna, ...a z tym leżeniem na trawie to bym serio uważał, niby liche słonko już jest ale od ziemi ciągnie (choć perspektywa pagórków kusząca) :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wydawało mi się, jak byłam w lesie, że widzę tego grzybka, którego nazwy zapomniałam, ale druga część to chyba wstydliwy. Podeszłam bliżej i to faktycznie był mało wstydliwy, ale ekshibicjonista. Uciekłam. Teraz jak pomyślę o pagórkach w trawie to wspominam tego grzybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale miałaś farta, już sam sromotnik wstydliwy nie jest aż tak powszechnym grzybem żeby go często spotykać a tu jeszcze taki żywotny i wcale niewstydliwy egzemplarz hłe, hłe, hłe ... mnie tam pagórki jakoś zupełnie inaczej się kojarzą choć w plenerze ich nigdy jakoś nie trafiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... hmmmm już zazdroszczę - choć nie zawiszczę masażu, mnie tam by żona capsiplaster na plecy przykleiła i tyle ... przyznam że skutecznie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tych opowieści jest. Na przykład, jak po pijaku ukradłam czerwoną skrzynkę na listy, wrzeszcząc o powracającej komunie. Tak mi mówiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 1977
Dzień dobry:) jak tu miło,tak owocowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×