Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stawy

Bóle stawów

Polecane posty

Gość dodupyztymco
Nie wierz w takie pierdoły. Jak masz zniszczone stawy to dieta nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoiijas
proponuje zainwestowac w dobrego neurologa, mi pomogło. Polecam dr Szymańskiego z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dodupyztymco Nie wierz w takie pierdoły. Jak masz zniszczone stawy to dieta nic nie da..." Jeżlei dodatkowo chirurg i odżywki czy magicy nie pomogą to w ogóle nie ma szans:O.Ale czy dieta nie pomoże nie widzę dowodów:P.Po zmianie diety poprawawiło mi się z kręgosłupem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
Dobrze, ja wierzę, że dieta dużo daje. Ale w momencie gdy ja mam stawy już poniszczone i to nie to, że tam lekko zjechane, tylko porządnie zjechane, to dieta w magiczny sposób nie odtworzy mi dobrze działających stawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjozajecia
a fizjoterapia, jakieś maści z jonoforezą itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
Miałam coś takiego. Magnetron, jonoforeza. Pomogło na jakiś czas. Smaruję sobie maściami, ale na dłuższą metę to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stawy Dobrze, ja wierzę, że dieta dużo daje. Ale w momencie gdy ja mam stawy już poniszczone i to nie to, że tam lekko zjechane, tylko porządnie zjechane, to dieta w magiczny sposób nie odtworzy mi dobrze działających stawów." Nie wiem dokładnie co z tym będzie:O.Ale lepiej spróbować:classic_cool:.W odróżnieniu od wielu piguł jak nie pomoże to to przynajmniej nie zaszkodzi:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
W sumie racja. Przecież zdrowa dieta może być pomocna na wiele innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachmata
Ja na bóle stawów wypróbowałam już chyba wszystko i nadal boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
Niemożliwe. Ciepłe okłady, leki przeciwbólowe, trochę ruchu i ból powinien Ci zelżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
Ja na przykład mam takie urządzenie elektryczne, taką opaskę, która sie nagrzewa do temperatury, którą ustawiam. Jak mnie bolą stawy to sobie ją zakładam. Przynosi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrida
kup sobie glukozaminę, jest dostepna bez recepty. Ale kuracja musi trwać od 4 do 6 tygodni. Wzmacnia stawy i kosci, mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
ooo. Nie słyszałam o glukozaminie. Po jakim czasie zaczyna przynosić ulgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Han2345
Mi na bóle stawów pomógł fizjoteraoeuta podpowiadajac magnetoterapie- polecił mi naszyjnik do terapii trion z - widziałam, ze maja tez bransoletki. Przekonał mnie tez atestami medycznymi bo o takich "wynalazkach" juz słyszałam, ale to mi naprawdę pomaga Koleżance kupiłam na urodziny, bo ona dla odmiany ma bóle migrenowe- tez sobie chwali polecam - kupiłam przez internet tu http://www.trionz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
Tam jest na temat reumatoidalnego zapalenia stawów. Ja nie mam reumatoidalnego zapalenia stawów. Ja mam zniszczone stawy. Przy RZS bierze się specjalistyczne leki, bo to jest stan zapalny. Ja mam po prostu wyeksploatowane stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
Te dwa problemy zdrowotne leczy się na dwa odmienne sposoby. Tzn mojeg zużycie stawów nie jest do leczenia. Jedynie operacja, ale na to mam dla odmiany za mało zniszczone te stawy. Dlatego pozostaje leczenie objawowe. Czyli bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
I dlatego powstał ten wątek. Żeby można było się podzielić skutecznymi radami i metodami leczenia tego bólu. Ewentualnie jeszcze jakieś nowe pomysły na temat regeneracji stawów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
@Han2345 Słyszałam kiedyś o takich bransoletkach, ale nie wiem czemu, ale średnio wierzę w ich inne działanie niż placebo. Miałam zabiegi magnetronic na te stawy, owszem przynosiło ulgę na jakiś czas. Ale małe naszyjniki czy bransoletki nie mają takiej siły magnetycznej jak urządzenia fizjoterapeutów chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whythehellnot
Miałam coś takiego. Fajnie się tym bawi, ale żeby to przyniosło jakiś skutek dla zdrowia to bym nie powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
No ja osobiście nie wiem bo nie próbowałam, ale z realnego punktu widzenia, to jestem sceptycznie nastawiona. Zabiegi w salonach fizykoterapii wykorzystują dużo większe nasilenie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whythehellnot
Takie rzeczy po prostu nie dzialaja. naciaganie ludzi na kase... lepiej juz wydac kase na zabiegi w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawy
Ale na zabiegi w salonie, niekoniecznie trzeba wydawać kasę. Można spokojnie uzyskać o lekarza skierowanie na takie zabiegi i wtedy są refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whythehellnot
no tak, tylko trzzeba najpierw zdobys te skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
Mam pytanie,brałam 3 lata metypred i mam zanik mięsni i kości w dłoniach jak zregenerować stawy i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ulgę dla bolących stawów przynosi suplement Stavin w postaci syropu o smaku wiśniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazzja musisz koniecznie uzupełnić dietę o produkty żelatynowe i kolagen. Polecam suplementy wzbogacone takie jak flexagen- w łatwo przyswajalnej formie napoju z witaminą B6, C oraz Ca, P, Cu, Mn, Mg. Powinnaś również pomyśleć o rehabilitacji ponieważ zanik mięśni wymaga ćwiczeń. Z jakiego województwa jesteś?W województwie łódzkim jest super klinika, nazywa się nowy dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarekk
Ja brałem stavin jak miałem poważna kontuzje kolana. Rehabilitacja swoja strona, ale warto także wspomóc ćwiczenia odpowiednią dawką kwasu hialuronowego i glukozaminy. Taki suplement pomoże w regeneracji uszkodzonego stawu, a nawet po odbytej kuracji warto zabezpieczyć staw przed niszczeniem. Osobiście uważam, że kontuzje stawów są gorsze od złamań, dlatego warto się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×