Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stawy

Bóle stawów

Polecane posty

Gość gość
Ktoś wcześniej wspomniał o boreliozie, a chorzy ludzie na boreliozę właśnie cierpią na bule stawów i nic im nie pomaga dopiero jak zaczną leczyć boreliozę to bule mijają w trybie błyskawicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena005
Czytałam o metodzie z liściem laurowym na oczyszczanie stawów. Zdarzyło mi się zastosować metodę tego Pana również na oczyszczanie organizmu, pije się samą wodę przez 7-14 dni zależy jak kto sobie radzi i myślę, że to zadziałało!:) wszystko było dokładnie tak jak opisano, wszystkie reakcje organizmu, wszystkie możliwe przypadki co może się stać. Przy odpowiednim stosowaniu wszystko zadziała!:) ja polecam, ale nie dla każdego! Jeśli chodzi o mój stawy, to ja stosowałam Hyalutidin, w sumie kończę teraz drugą butelkę. Nic mnie nie boli, wszystkie poprawiły zdecydowanie ruchomość. Z tabletek nabawiłam się jedynie problemów z żółądkiem i wątrobą:/ do dzisiaj biorę jakieś leki na odnowę flory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zajmuję się medycyną chińską i mogę skutecznie pomóc w przypadku bólu stawów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza 33
Witajcie. Suplementy diety już przerobiłam, bo z bólem stawów zmagam się od dawna. Długotrwałe zażywanie glukozaminy przyniosło efekt - złagodzenie bólu (niestety na krótko). Wyczytałam w internecie, że jest odzież z włókna emitującego podczerwień: http://xeniapolska.com/promieniowane-podczerwone-i-jego-wplyw-na-organizm-ludzki/ - słyszeliście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natasza 33 dziś A nunczako Taratajcia juz przerobiłąś???bo to jest wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nunczako terazjajco to placebo.akwizycja w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałas to mozesz sie dokształcic,wyzej masz link do specjalistów zappera nunczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medycyna nauralna
Witam, skutecznie pomogę w przypadku bóli stawów- proszę pisać na maila: pomoczdrowie@tlen.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna nauralna dziś Ale po co masz nam pomagac ,skoro my mamy zappery nunczako Taratajcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akwizytor terazjajco nie odpuszcza he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka111
robiłaś wszystkie badania? prześwietlenie? usg? konsultowałaś się z dobrym specjalistą? ja nie wierzę w żadne cudowne diety ani naturalne metody. To może pomóc ale nie wyleczy. Ja z bólem stawow wylądowałam w Ultragenie w krakowie. U lekarzy, którzy zajmują się kontuzjami sportowymi. Dr Jurka to świetny specjalista ortopeda i dopiero on mi pomógł. Wszystko wyjaśnił i odpowiednio leczy. I w końcu poczułam ulgę. Nie ma co leczyć się na własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alineczka111 dziś Ale Ty nie rozumiesz pojecia leczenia,nikt tak naprawde nie leczy,zaden lekarz ani nikt na włąsna reke,chociaz nikt nie zna Twojego organizmu lepiej niz ty sama,kazdy z nas moze sobie pomóc sam najlepiej,ur******ajac samoleczenie,kazdy organizm leczy sie sam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alineczka111 dziś A to w co ty wierzysz,czy nie wierzysz to nie ma znaczania,mozesz wierzyc w garbate aniołki ale one nie istnieja,a mozesz nie wierzyc w grawitacje a ona istnieje,wiara to rzecz wzgledna ,nie kierujmy sie wiara no chyba ze chodzi o Boga to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta- należy zlikwidować przyczynę bólu- a nie tylko objaw- czyli ból- tak jak to robią tabletki przeciwbólowe. Nigdy sie nie wyleczycie, jeżeli będziecie działać objawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ludzie nie rozumieja innego leczenia jak objawowe,bo tak nauczyli ich myslec lekarze, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak się dzieje:( Wystarczy przeczytać ulotkę leku przeciwzapalnego i przeciwbólowego. Lek- juz sama nazwa mówi, że to coś co leczy, prawda?Lek- to dany preparat, substancja, którą należy zażywać przez ściśle określony czas- w celu wyeliminowania przyczyny schorzenia. Przyczyna ustąpi- choroba sie wycofuje. a jak działają leki? zgodnie z zaleceniami lekarzy, należy je brać do końca życia. To co to za lek?Sami sobie odpowiedzcie. Mogę pomóc, proszę pisać na maila pomoczdrowie@tlen.pl Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnego leku nie bierze sie do konca zycia,to do konca zycia to biznes,na zasdzie masz baranka to go duś jak sie zesra to go puść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wizytę u ortopedy a szczególnie ortopedy od medycyny sportowej. Ja miałam podobny problem i bardzo pomógł mi dr Kurek z kliniki w Warszawie na Wąwozowej 21. Świetny człowiek i rewelacyjny specjalista. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to lekarz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie do lekarza trzeba się wybrać, problemy ze stawami trzeba leczyć, możecie najpierw zrobić np. usg, w http://www.gabinetusg.com.pl/ mają dobrą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpleann
Zgadzam się z komentarzami wyżej, najpierw trzeba isc do odpowiedniego lekarza i nie testować na sobie wszystkich reklamowych dziadostw. Trzeba zadziałać na przyczynę bólu a nie tylko na objawy, bo te nie skończą się nigdy jeśli nie dojdziemy do przyczyny. Oczywiście będę polecała w dalszym ciągu Hyalutidin, bo widzę że problem mają wszyscy, a spora Was część dalej myśli że tabletki pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam na stawy supelent naturany i organiczny- bardzo silny Salai Guggal Plus . Prosze sobie wygooglować latwo dostępny w sieci z wysyłką- stacjonarnie w Krakowie na ulicy Dajwór 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Ja wracam do siebie po kontuzji kolana i zainwestowałem w taki sprzęt jak Magneton – www.140longlife.eu/magneton-max . Przyśpiesza regenerację i uśmierza ból. Sprzęt z licencją, używany w centrum dr Volla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, takich bóli nie można bagatelizować... lepiej od razu skontaktuj się ze specjalistą - http://maciejlaskowski.pl/ to jest fachowiec z prawdziwego zdarzenia, dlatego szczerze polecam z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bóle stawów polecam mate masującą. Mata którą ja mam świetnie masuje mój kręgosłup. Dzięki specjalnemu programowi któr jest w macie mogę ustawić którą część kręgosłupa chce mieć masowaną. Mata jest wygodna i rozmiar jej pasuje do każdego fotela. Dzięki temu mogę tą mate wszędzie zastosować Ma ta jest też trwała, dzięki temu szybko się nie zniszczy. Polecam tą mate każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnei uważam ze znalazłam na to odpowiednie rozwiazanie i również szczerze polecam Wam http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/750,vitafon-skuteczne-leczenie-bolu-stawow-i-kregoslupa-terapia-medyczna-we-wlasnym-domu- Mysle ze bedziecie pełni podziwu dla efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam problem ze stawami i mieśniami. Od kilku miesięcy odczuwam okropne bóle kolan, łokci, kostek, nadgarstków a nawet łydek. Dodam, że na obu nadgarstkach mam spore torbiele, w które miałam wstrzyknięty Diprophos ale bez efektu.Ortopeda przepisał mi również tabletki Aulin ale również nie zmniejsza to bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×